Afyonkarahisar Yayıncılık İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Yayıncılık İş İlanları


Matematik Öğretmeni

Ders Profesörü - Afyonkarahisar

Yazılmış LGS ve TYT Matematik denemelerini kontrol edebilecek deneyime ve müfredat bilgisine sahip,Lise ve ortaokul kitaplarına çapraz tashih yapabilecek,Deneme ve kitaba yeni nesil soru dahil etmek gerektiğinde yazabilecek bir matematik öğretmeni kadromuza dahil olacaktır.Çalışma günleri ve saatleri Pazartesi - Cuma 09:00 - 17:00 arasıdır.Küçükçekmece-Atakent bölgesine ulaşım sorunu olmayanların başvurmalarını rica ederiz.

2 ay önce

Dizgi Elemanı

Ders Profesörü - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dizgi Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik ambalaj sektörüne yönelik olarak 26 yıldır yayınlamakta olduğumuz Dergi bölümümüz için Satış-Pazarama Sorumluları alınacaktır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimiz Bünyesinde Ajans Departmanımız da çalışacak tecrübeli Takım arkadaşları aranmaktadır...

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Pandemi dolayısı ile bir süre evde çalışacak alanında uzman Grafiker aranmaktadır.

5 ay önce

Konuk Koordinatörü

Fuar Televizyon Kanalı - Afyonkarahisar

Kanalımız iş dünyası sektör kanalı olup; stüdyolarımıza firmaların veya firma sahiplerinin reklam, tanıtım ve röportaj çekimleri yapılmaktadır.

6 ay önce

Gazeteci

Çocukgazetesi - Afyonkarahisar

ÇOCUK GAZETESİ 11 senedir 500 haftadır haftalık yayınlanmaktadır.Ülkemizin ve dünyanın ilk ve tek çocuk gazetesiyiz. Gazetemiz konusu çocuk olan sayısız projelere sahiptir.Ülkemizin her ilinde ve her ilçesinde gazetemiz ve çocuklar ile alakalı projelerimiz için temsilciler gazeteciler ve ekip arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Sekreter

Olay Gazete - Afyonkarahisar

Bilgisayar kullanmayı bilen, Ofiste genel temizlik ve sekreterya işleri ile ilgilenecek Bayan eleman aramaktayız.

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Çınar Basın Yayın - Afyonkarahisar

Aktif saha satışın da kendine güvenen en az bir yıl deneyimli tercihen araçlı Saha Satış Personeli alınacaktır.

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Çınar Basın Yayın - Afyonkarahisar

Uzaktan eğitim canlı ders paketinin satışı ve tanıtımını yapacak, tercihen araçlı, kendi ilinde ve bölgesinde çalışabilecek kadın/erkek Satış Danışmanları alınacaktır.

11 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Tilki Kitap Yayınevi - Afyonkarahisar

Yayınevimizde görevlendirilmek üzere GrafikTasarımcısı aranmaktadır. Kitap kapak tasarımı yapabilmek, Kitap dizgisi yapabilmek, Sosyal medya sayfalarına içerik üretmek, Seo konusunda bilgili, Web sitelerimizin ve yayınevimizin grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilecek tam zamanlı çalışacak personel alımı yapılacaktır. Şirket Merkezi Şerifali-Ümraniye-İstanbuldur. Yalnızca İstanbul Anadolu Yakasında ve ofisimize bir araç uzaklığında ikamet eden adaylar aranmaktadır. Bay/Bayan/Engelli/Emekli/Stajer/Yeni Mezun tüm pozisyonlara açık bir ilandır. Çalışma ortamında bu konuda tek başına olacağından adayın kendi kendine yetiyor olması çok önemlidir. Mesai saatleri hafta içi 09:00-17:00 ve Cumartesi 09:00-17:00dır. (Cumartesileri ihtiyaç duyulmadığında mesai yapılmamaktadır, ortalama ayda bir defa olarak değerlendirebilirsiniz.) Performansa bağlı olarak maaş artırımı planlanmaktadır. Vizyon sahibi ve büyümekte olan firmamızın ilgili departmanının yöneticisi olarak yetiştirilmek üzere eleman alınmaktadır. Herhangi bir grafikçi olmayı planlayanlar için uygun bir iş değildir.***Başvuruların ayrıntılı, fotoğraflı ve özenli Cvbenim üzerinden yapılması, telefonla aranmaması hususu rica olunur.

1 yıl önce

Tercüman

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İş Tanımı• Sağlık teknoloji sitesine İngilizceden tercüme içerik hazırlayabilecek• Partime çalışabilecek• Belirlenen konularda araştırma yapabilecek

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler