Afyonkarahisar Ticaret İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Ticaret İş İlanları


Satış Elemanı

Fatih Köse İnşaat - Afyonkarahisar

Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 gün önce

Forklift Operatörü

Murat Tiritoğlu İnşaat ve Malzemeleri Tic San A.Ş. - Afyonkarahisar

İnşaat Malzemesi ve Sac İndirmesi ve yüklemesi yapacak gelen tırları boşaltacak Forklift Operatörü alınacaktır.

4 gün önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sancaktepe lokasyonunda bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Finans ve Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Mimar

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimiz bünyesinde mimari uygulama projelerimizde çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sancaktepe Ofisimizde görevlendirilmek üzere,*Lise veya Üniversite mezunu,*Sekreterya süreçleri üzerine en az 1 yıl tecrübesi olan,*Tercihen İstanbul Anadolu tarafında ikamet eden, Sekreter alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ddmr İnşaat Turizm San Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Şirketimizin yabancı ortakları ile beraber yürütülen gıda takviyesi satış ofisinde çalışacak ve merkez ofis ile bağlantıda kalıp satış bilgilerini aktarabilecek Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

E-Ticaret Yöneticisi

Zorsam E-Ticaret - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Yöneticisi aramaktayız.Markamızın tüm dijital ortamlarda yer alması için proje oluşturma, yönetimi, takibiGerçekleştirilecek projelerin stratejilerinin belirlenmesinde ve işe ayrılmış bütçenin en efektif şekilde yönetilmesinde ekip arkadaşlarıyla beraber ilerlemePazaryerlerinde (N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol vb.)içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmeSite üzerinden satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgileri (resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım vb.) düzenleme, stok takibini yapmakİnternet satış adetlerini incelemek, kategori ve ürün satış performansı konusunda hazırladığı raporu yönetime sunma ve birlikte belirlenen aksiyonları uygulamakMağazalarda ve rakip sitelerde çok satan ürünleri belirlemek, buna göre şirketin ürün politikasını geliştirecek geri bildirimleri yönetime sunmakSatışın tüm aşamalarını takip ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, Satışları attırmaya yönelik E-ticaret satış senaryoları oluşturmakPazaryeri kategori sorumluları ile irtibata geçerek ürünlerin ön planda olması için sürekli kampanyalar yapmakSosyal medya, SEO, SEM ve Google Araçlarına hakim olmakDijital dünya takibi ve markanın dijital gelişimini kontrol etme, yenilikleri uygulama.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Zorsam E-Ticaret - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Ets Pazarlama Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Lojistik sektöründe müşteri ve tedarikçi portföylerimize yenilerini kazandırmakSatış departmanı bünyesinde iş geliştirme yaparak, şirketin belirlediği hedefler doğrultusunda, bu hedeflere ulaşabilecek satış faaliyetlerini gerçekleştirmekOnboarding süreçlerini koordine etmekÇalışmalarını yönetim ekibine düzenli raporlamakSektörel gelişmeleri takip etmek, yönetim ekibine raporlamak

1 ay önce

Asistan

Safir Sağlık Medikal Bilişim San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İŞ TANIMI / Bayan Personel Ön Büro/ Sekretarya / • Asiste edilen üst düzey yöneticilerin günlük iş akışını ve çalışmalarının takip edilmesi, yönlendirilmesi,• Ofis işlerinin takibinin ve kontrolünün yapılması,• Firmaya gelen misafirlerin karşılanması ve ağırlanması.• E-Fatura İşlemlerini, Müşteri Yönetimi Depo ve Stok Yönetiminin Sorumluluğunu Üstlenecek• Evrak akışı ve imza süreçlerinin takibini sağlayacak

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi( Almanca )

Pratik İstihdam Hizmetleri Ltd Şti - Afyonkarahisar

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye’nin önde gelen çağrı Merkezlerinde , dünyaca ünlü uluslararası markaların çağrı merkezi ve teknik ekiplerinde değerlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa ve İzmir bölgeleri için ana dil seviyesinde Almanca Bilen Müşteri Danışmanı’ ’arayışımız bulunmaktadır. *Covid-19 salgın süresince eğitim ve çalışmaların homeoffice olarak sürdürecek bazı projelerimiz vardır. Bilgisayar ve diğer ekipmanlar firma tarafından sağlanmaktadır.İş Tanımı;Dünyanın önde gelen küresel ve ulusal markalarının talep ve şikayet yönetimi, telefon ve mail ağırlıklı müşteri yönetimi, Teknik destek çağrılarını Almanca olarak yanıtlama, Bazı projelerimizde firma içi raporlama İngilizce yapılmaktadır. Telefonda satış projemiz bulunmamaktadır. Sabit ve vardiyalı çalışma seçenekleri bulunmaktadır.Haftanın 5 günü çalışma 2 gün izin. (Hafta sonu izin olan seçeneklerimiz mevcuttur.)*Yüksek Sabit Ücret (SGK+AGI ) ,Yüksek Performans Primi + Yemek + Yol Desteği (Servis)*Projeler ve firmalar arasında farklılıklar olabilmektedir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

M&M İstanbul Fashion Store - Afyonkarahisar

Kadın, Erkek ve Çocuk giyimi üzerine imalat ve ihracatını yapan Kadıköy merkezli ofisimiz M&M İstanbul Fashion Store bünyesine Arapça, İngilizce ve Rusça dil bilgisi yüksek Bay ve Bayan personel arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı: Bizimle ilişkisi bulunan müşterilerimiz ile iletişime geçip satış öncesi ve sonrası süreçlerde sesli ve yazılı yardımcı olacak. Günlük atılan ürün modellerini müşterilerimizin bulunduğu platformlarda anlık paylaşımını yapıp satışı üzerinde iletişim kurmak.

2 ay önce

Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı

Emtek Su ve Isı San Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dema Pazarlama Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sancaktepe/Sarıgazi de bulunan E-Ticaret şirket ofisimiz için Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Limka - Afyonkarahisar

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için E-Ticaret Yöneticisi ekip arkadaşı aramaktayız.E-Ticaret sitesinin sorunsuz ve güncel işlemesini sağlamakSipariş alımından, sevkiyata ve siparişin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesiSitenin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin oluşturulması ve kordinasyonuPazardaki trendlerin ve yeni gelişmelerin takip edilerek; satış arttırmaya, iş geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılması, uygun satış stratejilerinin belirlenmesiWeb sitesi üzerinde kategori düzenlemeleri ve ürün güncellemelerinin titizlikle gerçekleştirilmesiWeb sitesinin geliştirilmesi üzerine projeler üretilip, uygulamaya alınmasıSEO stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve performans sonuçlarının raporlanması, Satış kanalındaki trafiğin analiz edilerek satış artırıcı projelerin üretilmesi, kampanyaların oluşturmasıPeriyodik faaliyet raporlarının hazırlanıp üst yönetime sunulması E-ticaret satış ve performans yönetiminin yürütülmesi.

3 ay önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Limka - Afyonkarahisar

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız.Mevcut deponun şartlarını iyileştirici stratejiler geliştirmek,Stok kontrolü sağlanması,Deponun, satış ve diğer departmanlar ile koordineli çalışmasını sağlamak.

3 ay önce

Lehimci

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kısıklıdaki ofisimize Lehimci çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Mayar Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul Fatih Lalelide bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Aşçı aramaktayız.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Gastro Industrial Kitchen Equip - Afyonkarahisar

Satış Direktörü aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kısıklı yakınında bulunan ofisimiz için TECRÜBELİ Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kandıra sapağında bulunan ofisimizde iş başı eğitim kapsamında daimi çalışacak arkadaşlar aramaktayız. Yoğun ve stresli bir işimiz mevcuttur. Kriterleri ve açıklamayı okumadan başvuru yapmamanız rica olunur. İş ihracata öncesi ürünlerin, kontrolü ve raporlamasını kapsayacağından sürekli dikkat ve titizlik istemektedir.Yoğun tempoda çalışabilecek kişilerin başvuru yapması rica olunur.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Mara Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Saha Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul ve çevre illerde tam zamanlı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İş : ihracat öncesi ürünlerin kontrollerini içermektedir.kendi aracı olan adaylar tercih edilecektir.

5 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Sebef Gayrimenkul Otel ve Oto Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

E ticaret üzerinden takı satışı yapan firmamızda görevlendirmek üzere,Bilişim teknolojilerine hakim olan,Sunum ve raporlama becerisi sergileyebilen,Ekip çalışmasına yatkın,Problemler karşısında çözüm üretme yeteneği gösteren,Etkili iletişim becerisi sergileyen takım arkadaşı aramaktayız

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Ddmr İnşaat Turizm San Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedariğini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

5 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Sebef Gayrimenkul Otel ve Oto Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Takı ticareti yapan firmamıza aşağıdaki özellikleri barındıran Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.İşin Tanımı:• Google Adwords ve Sosyal medya kampanyalarının stratejisinin ekip olarak kurgulanması ve uygulanması, ayrıca yeniliklerin takip edilip gereken pozisyonun alınması. • Google Adwords ve Sosyal medya reklamları için gerekli stratejilerin hedefine ulaşmasında ki süreçte gerekli raporların Google Analytics ile düzenli olarak sunulmasi. • Diğer dijital pazarlama kanallarının yönetiminde ekibe veri paylaşımı konusunda destek olunması (Arama Motoru Optimizasyonu, Retargeting, Sosyal Medya Yönetimi, Criteo, AdRoll, Yandex, Bing, LinkedIn, Instagram, SEM, Display, Remarketing) • Google Adwords, Facebook Adwords hesaplarının günlük olarak yönetimi ve optimizasyonu • E-ticaret sitesinin tüm aşamalarını yönetebilecek, • Site içi içeriklerin yönetilmesi ve operasyonun yapılması • Ürün içeriği yönetiminde Görsel – fiyat – ürün özellikleri ve rekabet analizinin yönetilmesi • Dijital reklam çalışmaları ve yönetimi konusunda deneyimli olmak, • İçerik pazarlaması konusunda fikir sahibi • Site içinde yer alan görsel ve banner değişiklerinin sağlanması, • Şirket web sitesinde gerçekleştirilen Google reklam çalışmalarına özel, video ve görsel hazırlığının sağlanarak reklam takibinin hedefe uygun bir şekilde sağlanması, • Şirket web sitesinde gerçekleştirilen hedef kitleye yönelik kampanya duyurularının mailing ve sms çalışmalarının yapılması, • E-ticaret sitesi ve Online Pazar yerlerinde satışa çıkacak ürünler için Ürün Yönetimi, Görsel çekim planlama ve site içi yönetimi yaparak pazarlama ve operasyon bölümüyle birlikte çalışmak. • Aktif, dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahip, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı’’ takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Saffet Öztürk Ticaret - Afyonkarahisar

İnternet Üzerinden Satış Yapan İşletmemiz2013 Yılından Faaliyete Geçen Firmamız İnternet Üzerinden Satış Yapmaya Başlamış Olup Bu sektörde 7 yılı geride bırakarak başarılarını katlayarak devam etmektedir.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik sektörüne yönelik olarak sunmuş olduğumuz elektronik ticaret-pazaryeri web sitesi ve mobil uygulamamızı telefon ile tanıtarak firmaları üye yapacak Müşteri Hizmetleri/Çağrı Merkezi Elemanları arıyoruz.

5 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Gelisineal.com - Afyonkarahisar

E- ticaret firmamızda çalışmak üzere E-Ticaret Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

İhracat Sorumlusu

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

• İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.

5 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler