Afyonkarahisar Servis Sağlayıcılar İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Servis Sağlayıcılar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Esenler Giyimkent te faaliyette bulunan firmamıza ahşap,pleksi,metal işçiliği konusunda 5 yıl deneyimli Pleksi Cnc Kesim Makinesi Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Afyonkarahisar

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

1 yıl önce

İşyeri Hekimi

Akdeniz Yaşam İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Akdeniz Yaşam Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı bir OSGB’dir.Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; sanayi, liman, maden, inşaat, eğitim ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir.Görev Tanımıİş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile şirket içi standartlar doğrultusunda tüm gerekliliklerin gerçekleştirilmesi, mevcut sistem uygulamalarının geliştirilmesi6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamındaki tüm görevlerin gerçekleştirilmesiİSG kültürünü arttırıcı faaliyetlerin gerçekleştirilmesiİş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personelleri ile koordineli çalışılmasıİş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yapılan çalışmaların datalarının İSG yazılım programına kayıt yapılması

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tünel Sistem Elektrik İnş San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Kılıçsan Prefabrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yurtdışına ihracat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

1 ay önce

Acil bay site kursiyer-sertifikalı danışma /4 gece 2 izin/ pendik çamlık mh

vizyonvip - Afyonkarahisar

Pendik, çamlık mh site projemizde çalışacak, 23-38 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 4 gece 2 gün izin, 2625 TL maaş + agi + servis ile çalışcak bay kursiyer yada sertfikalı danışma/güvenlik personeli aranıyor. Kursiyer yada Güvenlik Sertifikası var yada Güvenlik kimliğie Başvurmuş yada Güvenlik Kimliği Olan yada Güvenlik Sınavına Girmiş Olması Zorunludur 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. ( servis güzergahı= kurtköy yenişehir mahallesinden kalkıp projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy bölgelerinde müşteri ziyaretleri yapılacak ve sipariş alınacak. girişken, dinamik elemanlar alınacaktır.

5 ay önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Afyonkarahisar

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

2 hafta önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

7 ay önce

Mobilya Ustaları Alınacaktır

Uğur Mobilya - Afyonkarahisar

Ölçü çıkarmasını bilen ve montaj yapabilecek ustalar aranmaktadır.yüksek maaş ve öğle yemeği vardır.

9 ay önce

Garson

Chef Börek - Afyonkarahisar

Büyükçekmece merkezde Chef Börek bünyesi altında çalışacak kadın Garson takım arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Sorumlusu

Okyay Un San ve Tic. A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Uzun yıllardır GIDA SEKTÖRÜNDE faaliyet gösterme kültürüne sahip, Gıda Güvenliği ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemiş, grup şirket merkezi Mersin-Tarsus OKYAY UN FABRİKASIN’ da olan firmamızın, Gıda grubu, satış- pazarlama departmanı için elemanlar aranmaktadır.İş Tanımı:Firmamızın üretimini ve pazarlamasını yapmakta olduğu Buğday Unu ve Özel Amaçlı Un gruplarının, soğuk satış süreçlerinde ve pazarlamasında görev alınacaktır. Öncelikle Tarsus, Mersin ve Adana bölgelerinde pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürülecektir. İhtiyaç halinde diğer komşu bölgelerde eklenebilir.

8 ay önce

Koltuk Döşeme Ustası

Altun Perde Halı Yıkama San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Koltuk Döşeme Ustası alınacaktır.

7 ay önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Esb Dış Ticaret Ltd Şti - Afyonkarahisar

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ‘’İthalat / İhracat Sorumlusu kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Matematik Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İzmir Menemendeki kurumumuza ortaokul grubuyla çalışacak Matematik Öğretmeni alınacaktır. Daha önce kolej tecrübesi olması tercih sebebidir.

1 yıl önce

Seracılık Teknikeri

Enteq İnşaat A.Ş. - Afyonkarahisar

Yurtdışı projelerimizde görevlendirmek üzere topraksız tarım Ziraat Teknikeri /Mühendisleri arıyoruz.

8 ay önce

Sekreter

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Bilgisayar sektöründe 12 yıldır ara toptancı olan şirketimizin giriş banko misafir karşılama bölümünde çalışaca Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirecek,Misafirleri karşılayıp kaydını aldıktan sonra gerekli yerlere yönlendirecek,Şirkete gelen kargo takibini ve kaydını yapacak,Personel giriş çıkış raporu hazırlayacak.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Afyonkarahisar

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

7 ay önce

Yat-Tekne Boyacısı

Volkan Marine Yat Boya Onarım İth İhr Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yat Boyacılığı sektöründe deneyimli eleman alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Müdürü

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Afyonkarahisar

Medikal ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe ve finansman süreçlerinde fiilen çalışmak ve işlemleri uygulamak,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir gider evraklarını kontrol etmek,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek,Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi,Tüm beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil),Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü,Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu),Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

10 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler