Afyonkarahisar Reklamcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Reklamcılık İş İlanları


Grafiker

Promex Ajans Tabela & Matbaa - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker aranmaktadır.

1 ay önce

Tabela Ustası

Promex Ajans Tabela & Matbaa - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tabela Ustası alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Tendure Reklam ve İletişim Hizmetleri Ltd Şti - Afyonkarahisar

Telefon, mail akışının yönetilmesi,Gelen-giden posta, kargo işlemlerinin takip edilmesi,Evrak takibi, dosyalama ve arşivleme işlemlerinin sistematik olarak yapılması,Misafir karşılanması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi,Toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması ile ilgilenecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

1 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Baskı Madeni - Afyonkarahisar

Firmamız bünyesinde stok giriş çıkış, telefon ile müşterileri arama, satılacak ürünlerimizin günlük Dolar/Euro kur bazında hesaplanması ve müşterilere bilgi verilmesinde görev alacak Satış Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Grafiker

Baskı Madeni - Afyonkarahisar

Firmamız bünyesinde azda olsa grafik tasarımdan anlayan. Basit sosyal medya tasarımları yapabilecek. Stok giriş çıkış, telefon ile müşterileri arama, satılacak ürünlerimizin günlük Dolar/Euro kur bazında hesaplanması ve müşterilere bilgi verilmesinde görev alacak Grafiker aranıyor.

1 ay önce

Oyuncu

Echo Manager Film Yapım San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

(Sözleşme yoktur! kesinlikle hiçbir üyemiz herhangi bir konuda zorunlu değildir. istediği zaman kaydını iptal ettirebilir ve sadece istediği projelerde yer alır.başka ajans veya menajerlik şirketi ile çalışmak konusunda özgürdür.)Dizi, sinema ve Reklam projelerinde değerlendirilmek üzere oyuncu aranmaktadır.Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık.Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı.Merkezi İstanbul’da bulunan yapımımız farklı illerde anlaşmalı kurumları ile yeni yüzlere fırsat tanıyarak geniş bir cast kadrosu oluşturmuştur.Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için gerekli desteği yapım şirkettimizden alabilirsiniz.Yapım şirketimiz sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor.Günümüzde en fazla talep; yeni yüzler, kendine güvenen kişilerdir.

3 ay önce

Grafiker

Es Reklam - Afyonkarahisar

Tam zamanlı çalışma şekli ile Grafiker arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Saygın Promosyon Tasarım - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.Ürünlerimizin pazarlamasını yapın, satış tamamlandığında yüksek priminizi alın.İhtiyaç duyacağınız eğitim ve yol haritasında yanınızda olacağız

4 ay önce

Grafiker

Monoloby Creative Dijital Pazarlama Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Grafik Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Grafik tasarım konusunda deneyimli,Corel bilen Bay/Bayan takım arkadaşları alınacaktır.

6 ay önce

Pazarlama Yetkilisi

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Reklam sektörüne hakim saha satış danışmanları alınacaktır.

6 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Afyonkarahisar

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı aramaktayız.Google Ads hesaplarının kurulumu, yönetimi ve optimizasyonuReklam çalışmalarının analizi ve raporlanmasıYeni kurguların ve stratejilerin oluşturulup uygulanması.Çalışma Şekli:Haftaiçi 09.00 - 18.30

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Afyonkarahisar

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Tüm grafik tasarım işlemlerinin uygun programlar kullanılarak hazırlanması,Kısa, kurgu videoları hazırlayabilecek,YouTube & Instagram görselleri/videoları hazırlayabilecek,Örnek çalışma ve projelerini (portföy) sunabilecek.Çalışma Şekli: Haftaiçi 09.00 - 18.30

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Deyta Reklam Organize Matbaacılık - Afyonkarahisar

Kartvizit, magnet, broşür vb tasarımlarını yapıp baskıya uygun hale getirmekten sorumlu olacak Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

7 ay önce

Google Ads Uzmanı

Arslan Game Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Reklam Raporlama Departmanında çalışacak,Günlük, aylık, dönemsel raporlar hazırlayacak Google Ads Uzmanı aramaktayız.

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Doyosoft - Afyonkarahisar

Teknokentte geliştirilen bir spor teknolojisi ürününün spor ve fitness salonu gibi yerlerde tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Başvurunuz hemen değerlendirilerek olumlu olması durumunda mülakata çağrılacaksınız.

7 ay önce

Grafik Tasarım Uzmanı

Eker Matbaacılık ve Tasarım Hizmetleri - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

8 ay önce

Reklam Tabelacı

Ens Reklam - Afyonkarahisar

Reklam atölyemizde çalışacak tabela üretimi , tabela montajı ,folyo,onevısıon sıvama gibi işlerde deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Metadizayn Reklam Ltd Şti - Afyonkarahisar

Ankara Ostimde bulunan reklam ürünleri ( tabela, totem) imalatı yapan butik atölyemize pleksi lazer kesim ve cnc router kesim makinasında kesim yapabilen, dijital baskı makinasından anlayan Corel Draw altyapısı olan eleman alınacaktır. Adaylardan ricamız Corel Draw program altyapısı olmayan ve yukarıda adı geçen makinaların en az 2 sinde tecrübesi olmaması halinde hem kendi hem işverenin vaktini almaması rica olunur. Mükemmel bilmesi gerekmiyor çalışma esnasında eğitim verilecektir eksikler giderilecektir ve yardımcı olunacaktır

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Lord Reklam San A.Ş. - Afyonkarahisar

İstanbul Avrupa Yakası Giyimkent – Esenler’de bulunan firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.İş TanımıGünlük muhasebe ve finans işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi,Beyannamelerin muhasebe ofisimizle birlikte hazırlanmasına destek verilmesi,Banka işlemlerinin takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması,Cari hesap takibi ve mutabakatlarının yapılması,Haftalık ödeme planlarının hazırlanması,Aylık ve yıllık nakit planlarının hazırlanması, planlanan nakit akışının uygulanması, muhasebeye işlenmesi ve raporlanması,Ücret bordrolarının hazırlanması ve SGK işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Alış ve satış faturalarının programa işlenmesi.

8 ay önce

Tabela Ustası

Elif Can Reklam Matbaa Tic San Ltd Şti - Afyonkarahisar

Atölyemizde çalışmak üzere Tabela ve Folyo Uygulama Ustası alınacaktır.

8 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Gri Workshop - Afyonkarahisar

Php + Html5 + Css3 yazılım dillerine hakim takım arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Kuzey Ege Reklam Oto Mak San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Ofis ortamında Yönetici Asistanı olarak çalışacak ayrıca yöneticinin beslenme ve yemeği konusuyla da ilgilenecek personel aramaktayız.

8 ay önce

Teknik Ressam

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Teknik RessamUluslararası piyasalarda reklam ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza iyi derecede Solidworks bilen Teknik Ressam alınacaktır.

8 ay önce

Dijital Pazarlama Sorumlusu

Lila Tanıtım - Afyonkarahisar

GOOGLE ADWORDS ve DİJİTAL MEDYA UZMANI Görev Tanımı :Google Ads kampanyaların oluşturulması ve optimizasyonu,Sosyal medya hesapları ve kampanyaların oluşturulmasıGoogle Analytics ve benzeri analiz araçlarını etkin kullanabilen,Google Search Console ve Google Data Studio gibi araçlarla ilgili bilgi sahibi,

8 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lila Tanıtım - Afyonkarahisar

Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Tercihen:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• Teknik İngilizce diline hakim• En az 2 yıl alanında tecrübe

8 ay önce

Satış Elemanı

Bilirkişi Medya ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sahada aktif satış yapabilecek ve saha satışında en az 1 yıl deneyimi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Ok Ajans - Afyonkarahisar

Ajansımızda çalışmak üzere uzun vadeli çalışmayı düşünen Grafik Tasarımcısı aranıyor.

9 ay önce

Grafiker

Fikir Fabrikası Reklam - Ahmet Karayün - Afyonkarahisar

Adobe, Photoshop, Indesign, Illustrator, programlarını kullanabilen, Broşür kartvizit,kurumsal kimlik çalışmaları,araç giydirme,branda afiş vb. reklam tasarım çalışmalarını yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olan, Büyükçekmece ,Beylikdüzü civarı tercihimizdir.

9 ay önce

Front-End Developer

Belka İnşaat Yatırım Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızın web sitelerinin geliştirilmesi ve aynı zamanda çeşitli projelerde de aktif rol alabilecek Web Arayüz Geliştirici arıyoruz. *Klasik olarak kopyala-yapıştır yapılan ilanlar gibi ilan yayınlamıyoruz. Tam ihtiyacımızı yazıyoruz bu nedenle dikkatli okuyup sonrasında başvuru yaparsanız seviniriz.Pozisyon ile alakalı detaylı bilgilendirmeye gelecek olursak; - Opencart altyapısı kullanılarak geliştirilen eticaret sitesi için arayüz tasarım ve geliştirme kısmında rol alınacak.- Opencart altyapısı kullanılıyor ve tema olarak da dünya genelinde en yaygın olan Journal3 kullanılıyor. Opencart panelini bilmeyen, tema ile alakalı araştırma yapmayan adayların başvuru yapmaması iki taraf için de zaman açısından tasarruflu olacaktır. - Yazılım ekibinin talepleri doğrultusunda web arayüzünde geliştirilmek istenen projeler için pratik ve hızlı çözümlere ulaşması talep edilmektedir. - Teknolojiyi yakından incelemesi ve geliştirmeler hakkında bilgili olması tercih sebebidir.- Flutter ile mobil uygulama geliştirilmektedir. Dart programlama dili hakkında bilgisi olması gerekmektedir. İş görüşmesi esnasında konusu açıldığında Bu ne? şeklinde bir geri bildirim istemiyoruz.

9 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler