Afyonkarahisar Reklam İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Reklam İş İlanları


Saha Satış Elemanı

Dm Medya Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimizde çalışmak üzere Saha Satış Elemanı ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Afyonkarahisar

Üreteceği konutları faizsiz satış sistemi ile halka arz edecek firmamız için Satış Danışmanı alınacaktır.İlan yeterliliklerine haiz olan kişilerin başvuruda bulunmasını rica ederiz.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Medyavadisi Reklam Pazarlama Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

2010 yılından bugüne; mevcut müşteri ve markalarının pazarlama ve iletişim ihtiyaçları doğrultusunda çizgi altı ve üstü işlerde; strateji belirleme, içerik üretme, tasarım ve uygulamada alanında uzman bir ekiple Bursa merkez olmak üzere ulusal pek çok markaya 360 derece hizmet veren bir ajans haline gelmiştir.Marka yönetimi ve danışmanlığı hizmetleriyle; müşterilerinin markalarını doğru strateji ve uygulanabilir projelerle geleceğe taşımaktadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

1 ay önce

Grafiker

Promex Ajans Tabela & Matbaa - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker aranmaktadır.

1 ay önce

Tabela Ustası

Promex Ajans Tabela & Matbaa - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tabela Ustası alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Tendure Reklam ve İletişim Hizmetleri Ltd Şti - Afyonkarahisar

Telefon, mail akışının yönetilmesi,Gelen-giden posta, kargo işlemlerinin takip edilmesi,Evrak takibi, dosyalama ve arşivleme işlemlerinin sistematik olarak yapılması,Misafir karşılanması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi,Toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması ile ilgilenecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

1 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Baskı Madeni - Afyonkarahisar

Firmamız bünyesinde stok giriş çıkış, telefon ile müşterileri arama, satılacak ürünlerimizin günlük Dolar/Euro kur bazında hesaplanması ve müşterilere bilgi verilmesinde görev alacak Satış Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Grafiker

Baskı Madeni - Afyonkarahisar

Firmamız bünyesinde azda olsa grafik tasarımdan anlayan. Basit sosyal medya tasarımları yapabilecek. Stok giriş çıkış, telefon ile müşterileri arama, satılacak ürünlerimizin günlük Dolar/Euro kur bazında hesaplanması ve müşterilere bilgi verilmesinde görev alacak Grafiker aranıyor.

1 ay önce

Ofis Destek Personeli

Tempa Reklam Grup Mobilya ve Dekorasyon -Özkan Akgül - Afyonkarahisar

İstanbul Ümraniyede bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere; Ofis Destek Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çizgi Endüstriyel Tabela Reklam San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Açık hava ve dijital medya üzerine hizmet veren firmamızın Grafik departmanında görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Not: Başvuru esnasında portfolyo paylaşmanız rica olunur.

2 ay önce

Oyuncu

Echo Manager Film Yapım San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

(Sözleşme yoktur! kesinlikle hiçbir üyemiz herhangi bir konuda zorunlu değildir. istediği zaman kaydını iptal ettirebilir ve sadece istediği projelerde yer alır.başka ajans veya menajerlik şirketi ile çalışmak konusunda özgürdür.)Dizi, sinema ve Reklam projelerinde değerlendirilmek üzere oyuncu aranmaktadır.Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık.Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı.Merkezi İstanbul’da bulunan yapımımız farklı illerde anlaşmalı kurumları ile yeni yüzlere fırsat tanıyarak geniş bir cast kadrosu oluşturmuştur.Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için gerekli desteği yapım şirkettimizden alabilirsiniz.Yapım şirketimiz sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor.Günümüzde en fazla talep; yeni yüzler, kendine güvenen kişilerdir.

2 ay önce

Yaş Boya Ustası/Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Yaş Boya Atım Ustaları alınacaktır.

2 ay önce

Grafiker

Es Reklam - Afyonkarahisar

Tam zamanlı çalışma şekli ile Grafiker arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Tempa Reklam Grup Mobilya ve Dekorasyon -Özkan Akgül - Afyonkarahisar

Ümraniye Şerifalide bulunan şirketimizde çalıştırmak üzere;Verilen dataları arayarak, randevu oluşturabilecek çağrı merkezi / satış personeli aramaktayız.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

2 Kat Medya - Afyonkarahisar

2 Kat Medya Reklam Ajansı Firmamıza Sosyal Medya Uzmanı Arkadaş Almak İstiyoruz. Tüm Nitelikleri Karşılıyorsanız Hemen Başvurun.EKİBİMİZE KATILIN...

4 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Saygın Promosyon Tasarım - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.Ürünlerimizin pazarlamasını yapın, satış tamamlandığında yüksek priminizi alın.İhtiyaç duyacağınız eğitim ve yol haritasında yanınızda olacağız

4 ay önce

CNC Lazerle Kesme Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Lazer Kesim Operatörleri alınacaktır.

4 ay önce

Cnc Abkant Pres Tezgahı Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Abkant Büküm Operatörleri alınacaktır.

4 ay önce

Grafiker

Enn Yazılım - Afyonkarahisar

Enn Yazılım, 2017 yılında kurulmuş olan, müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir dijital ajanstır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker Tasarımcısı aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Pilyus Yazılım Reklamcılık & Teknolojik Ürünler - Afyonkarahisar

Pilyus Yazılım bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Dijital Reklam Satış çalışmaları kapsamında müşteri adayları ile gerekli toplantıları düzenlemek, Sunum yapmak ve teklif sürecinin yürütülmesi,Potansiyel reklam veren müşterilerin araştırılması,Data edinimi ve müşteri portföyönün genişletilmesi,Belirlenen sıklıklarla müşteri ziyareti yaparak şirket hizmetlerinin satışının sağlanması.

5 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Medyavadisi Reklam Pazarlama Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendiirlmek üzere Web Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır.Firmalardan gelen brief üzerine çalışmalarını planlı olarak yürütecek Tasarım ve reklam ekipleriyle iletişim içinde olacakDinamik ve kendini geliştirmeye açık İşini takip eden ve ciddiyetle yapanEkip arkadaşları arıyoruz, maaş görüşme yaptıktan sonra niteliklerinize göre teklif edilecektir.

5 ay önce

Grafiker

Monoloby Creative Dijital Pazarlama Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Grafik Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

ÇAĞRI MERKEZİ

inter holiday - Afyonkarahisar

ÇAĞRI MERKEZİMİZDE ÇALIŞACAK BAY BAYAN PERSONEL ARANMAKTADIR

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Grafik tasarım konusunda deneyimli,Corel bilen Bay/Bayan takım arkadaşları alınacaktır.

5 ay önce

Pazarlama Yetkilisi

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Reklam sektörüne hakim saha satış danışmanları alınacaktır.

5 ay önce

Su arıtma

Çağın su arıtma - Afyonkarahisar

Firmamızın saha satış bölümünde çalışmak üzere; Tecrübeli/Tecrübesiz Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve özgüveni yüksek, BAYAN satış temsilcisi ekip arkadaşları aranmaktadır

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Matbaa Reklam - Afyonkarahisar

Reklam , matbaa ve baskı üzerine hizmet verdiğimiz iş yerinde ekip için uyumlu ve deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Fit Yapım - Afyonkarahisar

Facebook Business Manager panelinde tecrübeli, temel düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Premiere programlarına hakim, tercihen Adobe illustrator programını kullanabilen, müşterilerimizin sosyal medya paylaşımları için içerik ve konsept üretebilecek, sosyal medya araçlarını tanıyan, dijital medya trendlerini takip edebilen ve sosyal medya hedef kitle reklamları hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Afyonkarahisar

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı aramaktayız.Google Ads hesaplarının kurulumu, yönetimi ve optimizasyonuReklam çalışmalarının analizi ve raporlanmasıYeni kurguların ve stratejilerin oluşturulup uygulanması.Çalışma Şekli:Haftaiçi 09.00 - 18.30

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Afyonkarahisar

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Tüm grafik tasarım işlemlerinin uygun programlar kullanılarak hazırlanması,Kısa, kurgu videoları hazırlayabilecek,YouTube & Instagram görselleri/videoları hazırlayabilecek,Örnek çalışma ve projelerini (portföy) sunabilecek.Çalışma Şekli: Haftaiçi 09.00 - 18.30

6 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler