Afyonkarahisar Plastik ve Ürünleri İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Plastik ve Ürünleri İş İlanları


Kalıp Bakım Teknisyeni ( Dilovası / Kocaeli )

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Plastik ambalaj alanında dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alan, yenilikçi üretim teknolojilerinde lider müşterimizin Dilovası/Kocaeli GEBKİM OSBde bulunan üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere Kalıp Bakım Teknisyeni ” arıyoruz.İş TanımıPlastik enjeksiyon kalıplarının bakımlarının, temizliklerinin ve gerekli tamirlerinin yapılması,Atölye ekipmanlarının kullanılarak gerekli parça ve takımların yapılması,Kalıplarla ilgili problemlerin çözümünde ve performanslarının geliştirilmesinde aktif rol alınması.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Fursan Dış Ticaret Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstoç toptancılar çarşısında bulunan ofisimize, deneyimli Muhasebe Elemanı aranmaktadır !

3 ay önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Afyonkarahisar

Firmamız Plastik ham madde sektöründe faaliyet göstermekte olup, sektörün daralmasından dolayı yeni sektör arayışındadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Kantarcı Plastik- Oğuzhan Kantarcı - Afyonkarahisar

Konusunda iddialı sektöründe hazır müşteri portföyü olan, farklı sektörlerde de pazarlar oluşturabilecek kabiliyette pazarlama ve satış da profesyonel kazan kazandır politikasında anlayışlı takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Üretim Elemanı

Beta Vakum Sanayi - Afyonkarahisar

1983 den beri Plastik Sektöründe köklü bir yere sahip olan firmamız, Ankara Yenimahalle Yakacık Köy Yolu üzerinde bulunmaktadır. Fabrikanın genel faaliyet alanları;THERMOFORMING ve EKSTRÜZYON makinasında,kesim,kırma gibi işlerde görev verilecektir.Plastik Vakum Şekillendirme,Plastik Levha Üretimi.Çalışma Yeri,Yakacık Köy yolu, Yenimahalle / Ankara.Şartlar,Maaş + Yemek + Yol + SSK

5 ay önce

PVC Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni

Yılmaz Yapı - Afyonkarahisar

Buca Kaynaklarda Pvc Doğrama (Proline Marka) Fabrikasında çalışmak üzere personeller (ustalar) alınacaktır. Gaziemirden otobana giren bir aracımız mevcuttur.

7 ay önce

Kalıp Tasarım Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kocaeli Gebze’de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımcısı aramaktayız.

8 ay önce

Forklift Operatörü

Anadolusan Boru San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Sincan 1. OSBde faaliyet gösteren firmamıza ürün giriş çıkışlarını yapacak Forklif Operatörü alınacaktır.Maaş yüz yüze konuşulacaktır.Personeller İEP kapsamında alınacaktır.

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

Kantarcı Plastik- Oğuzhan Kantarcı - Afyonkarahisar

Fabrikamızda getir götüre bakacak (erkek adaylar için ) Gelen misafirleri karşılayacak arkadaşlar aramaktayız. (Bayan arkadaşlar için)SGK+YOL VARDIR.

8 ay önce

Bakım Onarım Mühendisi

Teknika Plast Teknik Kalıp Plastik San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

İş TanımıEndüstriyel Bakım-Onarım Mühendisi; endüstriyel otomatik, mekanik makine ve ekipmanın kurulması, arızaların tespit edilmesi, bakım ve onarımlarına ilişkin işlemleri yapan ve yapılmasını sağlayan; işin yapımını denetleyen ve kontrolünü yapan; işlerinin verimliliğini araştıran, projelendirme ve revizyon planlarını yapan ve sorumlu olduğu birimleri yönlendiren, ambalaj sektöründe ve enjeksiyon makinelerinde bilgi sahibi, bakım ekibine destek fonksiyonu olarak liderlik yapacak, sahada ekip ile beraber bakım işlerini organize edecek nitelikli kişiler.

9 ay önce

Extruder Operatörü

Sefir Plastik Ambalaj ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Bodinoz (Extruder) Ustası aramaktayız.

9 ay önce

İdari ve Mali İşler Müdürü

Murat Plastik Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Beylikdüzünde plastik ambalaj üretimi sektöründe faaliyet gösteren fabrikamız için;• Şirketimizin aylık ve yıllık bütçelerini ve satış raporlarını hazırlayacak ve idareye sunacak,• Şirket politikamız doğrultusunda satış faaliyetlerinin kontrolünü sağlayacak ve mevcut müşterilerimiz ile olan ilişkileri yönetecek, yurtiçi ve yurtdışı potansiyel müşteriler ile görüşmeler sağlayacak, satış ve üretim performansımızı arttıracak,• Muhasebe departmanıyla koordineli çalışarak müşteri tahsilatlarının takibini yapacak,• Tahsis edilmiş bütçe dahilinde şirketimizin tüm harcamalarının kontrolünü sağlayacak • Şirketimize ait tüm faturaların ve işçi ödemeleri dahil tüm giriş-çıkışların takibini yaparak ödemeleri zamanında gerçekleştirecek,• Muhasebe tutarsızlıklarını kontrol edecek, ilgili departmanlara düzeltici eylemler için bilgi verip, düzeltilip düzeltilmediğini kontrol edecek,• Bankalarla ilişkileri yönetecek, vergi ve bordro işlemlerinin takibini ve ödemelerini yapacak,• İhracat teşviklerini ve finansal destek teşviklerini araştırıp şirketimiz için uygun olanları yönetime bilgi verecek, onaylananlar için başvurularda bulunacak, takibini yapacak, nihai sonuca erdirecek, • Satın alma, lojistik ve stok hareketlerinin ve maliyetlerinin kontrolünü yapacak,• Finansal projeler geliştirecek ve bu projelere uygun olarak iş planı, zaman çizelgesi ve bütçe hazırlayacak,• Müşteri ilişkilerini yönlendirecek ve ortaya çıkan sorunları zamanında müdahele ederek çözecek, gerektiğinde hukuka başvurup takibini yapacak,• Üretim ve satış sonrası ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi için analiz yapacak, ilgili departmanlara gerekli uyarılarda bulunacak, sorun çıkması durumunda sorunun bir daha oluşmaması için tüm önlemleri alacak,• Üretim planlamayı organize edecek, programa uyulması için üretim departmanıyla koordineli çalışarak teslimattaki gecikmeleri önleyecek, • Çalışanlarımızın iş güvenliklerini sağlayacak, üretimin düzgün bir şekilde devamlılığını ve artışını sağlayacak İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

9 ay önce

Mağaza Elemanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Mağazamızda sekreterlik ve satış yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Satış Danışmanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Mağazamızda Satış Danışmanlığı yapacak ve ofis işlerimize bakacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Afyonkarahisar

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Xyh İstanbul Plastik İzolasyon Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda saha satışı yapacak Satış Elemanı arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Pazarlama Sorumlusu

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere yurt dışı bölge satışında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimiz satış departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; ekip arkadaşlarıyla uyumlu, dinamik, disiplinli, ve sonuç odaklı çalışmayı seven Kadın Satış Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Siparişlerin açılarak üretime girilmesi,Sipariş sonrası operasyonların ve lojistik operasyonların takibini gerçekleştirecek,Müşteri portföyünün takibi,Fatura hazırlanması ve cari hesap takibinin yapılması,MS Office uygulamalarına hakim,

1 yıl önce

Satış Mühendisi

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Mühendislik plastikleri üretimi yapmakta olduğumuz firmamızda yurt içi satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde rol alacak dinamik ve sonuç odaklı Ürün Satış Mühendisi aranmaktadır.Gebze-Darıca-Çayırovada ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İş Tanımı:Devam eden ya da başlayacak olan projelerin takip edilmesi,Periyodik olarak müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,Ürünlerin avantaj, üstünlük ve teknik özelliklerinin müşteriye aktarılması,Müşterilerin beklentilerini doğru algılayıp, ürün ve hizmet gamı içerisinden satışın yapılması,Müşteri taleplerinin takibi ve sürecin doğru yürütülmesi için gerekli birimler ile koordineli çalışılması,Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi ile satış stratejilerinin geliştirilmesi.

1 yıl önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Green Polietilen - Afyonkarahisar

Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda göevendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Reklam ve Tasarım Müdürü

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Reklam ve katalog tasarımlarımızı takip edecek.Firmamızın marketing kısmını tamamen kontrolünde tutabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Temsilcisi

Sefir Plastik Ambalaj ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Bağcılar Güneşlide bulunan plastik poşet imalatı yapan fabrikamıza pazarlama alanında kendine güvenen öz güven sahibi Pazarlama Temsilcisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Polikim Polimer ve Kimya San A.Ş. - Afyonkarahisar

Üretimde çalışacak, deneyimli Üretim Elemanı aranmaktadır.İhtiyaca göre 3 ile 5 kişi arasında alım yapılacaktır.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler