Afyonkarahisar Makine ve Ekipmanları İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Makine ve Ekipmanları İş İlanları


Makine Mühendisi

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz. TERCİHEN VİNÇ İMALATI DENEYİMİ OLAN adayların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Elektrik teknisyeni arıyoruz. İŞ TANIMI-Servis faaliyetlerinin sürdürülmesi,-Müşteri sahalarında vinç arıza ve bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,-Müşterilerinin bakım ve arıza hakkında bilgilendirilmesi,-İlgili evrakların tutulması, raporlanması,

2 hafta önce

Makine Montaj İşçisi

Pemag Makina San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Montaj İşçisi alınacaktır.

1 ay önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Hantaş Hidrolik Makina San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Torna Tezgahı Operatörü aramaktayız. Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:00 ile 18:30, Cumartesi ve Pazar tatildir.

4 ay önce

Kaynakçı

Hantaş Hidrolik Makina San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynakçı aramaktayız.Çalışma saatleri Hafta İçi 08:00-18:30

4 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Conmach Makine San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Makine imalatı yapan fabrikamıza konusunda tecrübeli Gaz altı kaynakçısı ve makine boya uygulaması bilen personel alınacaktır.

4 ay önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Makina imalatında otomasyon işlevlerini bilen, yapılacak makinanın otomasyonunda bilgili ve deneyimli personel aramaktayız.

4 ay önce

Kaynak Ustası

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Kaynak Ustası aranmaktadır.

4 ay önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

6 ay önce

Cnc Freze Operatörü

İdeal-Pak Otomatik Ambalaj Makinalari San A.Ş. - Afyonkarahisar

İDEAL-PAK OTOMATİK AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ A.Ş. Sektörün iyi yetişmiş AR-GE vizyonu olan girişimcileri tarafından 01 Mart 2011 tarihinde KOSGEB in girişimci desteğiyle İSTANBUL da kurulmuştur.KOSGEB tarafından 2011 Yılında İstanbul’da kurulan en iyi girişimciler arasında gösterilen İDEAL-PAK A.Ş. 2016 yılında da TÜBİTAK tarafından Türkiye’nin yatırım yapılabilir en iyi firmaları arasında gösterilmiş BORSA İSTANBUL da tanıtımı yapılmıştır.İDEAL-PAK A.Ş. Gıda ve Medikal ürün imalat sektörünün en büyük firmaları tarafından tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Kalitesiyle takdir edilmiştir.İdealinizdeki Makine, Sorunsuz Servis sloganıyla yola çıkan İDEAL-PAK A.Ş. imalat kadar servisin de öneminin bilincinde olarak hizmet kalitesi ve güvenilirliğini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gün geçtikçe daha da iyiye taşımaktadır.Türkiyede üretilmeyen ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları belirleyerek kendi özgün tasarımı ile AR-GE odaklı bu makine ve ekipmanların üretimini yapmak, ülke olarak İthalatın azalmasına, ihracatın artmasına katkı sağlamak.Faaliyet Alanlarımız: Gıda, Medikal ve Endüstriyel Ürün Ambalajlama Paketleme Makinaları ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri.Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Freze Operatörü alınacaktır.CUMARTESİ / PAZAR TATİLDİR.NOT : Maaşlar Her ayın 05 inde banka hesabına yatar.SGK lar alınan maaş üzerinden ödenir. Vergi dilimi arttıkça maaş düşmez.Mesai : Haftaiçi %50, Pazar %100 ve Tüm resmi tatiller tatil.

6 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gökbayrak Group Orman Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Gökbayrak bünyesinde kurulmuş olan Frozer firmamız da görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

7 ay önce

Sekreter

Nort Pnömatik Makine San ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Makine imalatı yapan firmamıza gelen misafirleri yönlendirecek, evrak takibi yapabilecek ve telefonlara bakacak çalışma arkadaşları aranıyor.

7 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Tekna Makine İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Talaşlı ve talaşsız imalat yöntemleriyle yedek parça üretimi yapan firmamızın KAĞITHANE’’ yerleşkesi için CNC Freze Operatörü’’ ne ihtiyacımız bulunmaktadır.

7 ay önce

İmalat ve İlgili İşçiler (Elle)

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

• Beton blok parke makinası imalatı yapan firmamıza • Kaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,• Teknik resim bilgisi olan,• Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,• Argon Kaynağı , Gazaltı Kaynağı , Oksijen Kaynağı konusunda enaz 3 yıl tecrübeli Makine montaj imalat –kaynak yapabilen personeller Aranıyor.

7 ay önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

7 ay önce

Sekreter

Tet Makina Otomasyon Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İkitellide bulunan iş yerimize Sekreter arıyoruz.

8 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Öz İş Makina ve Dişli San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Farklı sektörlere proje bazlı imalat yaptığımız işlerin ara ve final kalite kontrollerini yapıp ve raporlayacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

8 ay önce

Üretim Elemanı

Spd Endüstriyel Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda, üretim alanında çalışacak erkek Üretim Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Cimcim Makine ve Mühendislik - Afyonkarahisar

Cimcim Makinede çalışacak Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

9 ay önce

Pazarlama Elemanı

Cimcim Makine ve Mühendislik - Afyonkarahisar

Pazarlama Elemanı Aranıyor !!

9 ay önce

Borverk (Bohrwerk) Operatörü

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Özer Kılıç Makine Sanayide tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Borverkçi aramaktayız.

9 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Sarpsan Makine San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Bünyemizde talaşlı imalat kısmında çalışacak olup başta torna tezgahı olmak üzere freze ve matkap tezgahlarında da çalışabilecek personel arıyoruz.

9 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Özer Kılıç makine sanayiinde tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Gaz Altı Kaynakçısı aramaktayız.

9 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Gelişimtav Tavukçuluk Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Tavukçuluk ekipmanları sektörüne faaliyet gösteren şirketimiz için; çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Tüm sosyal haklar mevcut olup, ücretlendirme politikamız asgari ücret şeklindedir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu kriterleri göz önüne alarak başvuruda bulunsun lütfen.Not: Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır, ***Lütfen telefon ile iletişim kurmayınız.

11 ay önce

Frezeci (Freze Tezgahı Operatörü)

İba Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kalıp üzerine daha önce çalışmış iş akışına sahip profesyonel Frezeci çalışma arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.BAYAN adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

1 yıl önce

Tornacı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere, çalışma arkadaşları aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

1 yıl önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere Gazaltı Kaynakçısı aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

1 yıl önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

1 yıl önce

Tercüman (Arapça)

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler