Afyonkarahisar İş Güvenliği İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar İş Güvenliği İş İlanları


İşyeri Hekimi

Nilüfer İş Sağlığı Güvenliği Hiz ve Osgb San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

2012 yılından beri faaliyet gösteren OSGBmiz bünyesinde hizmet verdiğimiz işyerlerinde işyeri hekimi olarak çalışacak hekim arayışımız vardır.

2 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı

Sinyal İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kocaeli Gebzede çalışabilecek C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Makeltek Uluslararası Teknik Muayene A.Ş. - Afyonkarahisar

Kalite yönetim sistemleri konusunda daha önce çalışmış araştırma, öğrenme, problem çözme, yeteneğine sahip ait olduğu kuruma katkıda bulunmayı ilke edinmiş çalışmak için değil çalışmayı sevdiği için çalışan kalite yönetim yardımcısı takım arkadaşları aramaktayız

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Tim Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Afyonkarahisar

Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Tim Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Afyonkarahisar

Merkez Ofisimizde tam zamanlı görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Ege Rota Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. - Afyonkarahisar

Manisa/Somada ikamet eden yada edebilecek olan Şantiyede tam zamanlı çalışabilecek; İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

Nilüfer İş Sağlığı Güvenliği Hiz ve Osgb San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sağlık meslek lisesi ya da sağlık meslek yüksek okulu hemşirelik, sağlık memurluğu, acil tıp teknisyenliği ve çevre sağlığı teknisyenliği bölümlerinin herhangi birinden mezun, Diğer Sağlık Personeli alınacaktır.

2 ay önce

İşyeri Hekimi

Akdeniz Yaşam İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Akdeniz Yaşam Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı bir OSGB’dir.Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; sanayi, liman, maden, inşaat, eğitim ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir.Görev Tanımıİş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile şirket içi standartlar doğrultusunda tüm gerekliliklerin gerçekleştirilmesi, mevcut sistem uygulamalarının geliştirilmesi6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamındaki tüm görevlerin gerçekleştirilmesiİSG kültürünü arttırıcı faaliyetlerin gerçekleştirilmesiİş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personelleri ile koordineli çalışılmasıİş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yapılan çalışmaların datalarının İSG yazılım programına kayıt yapılması

5 ay önce

İşyeri Hekimi

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

İHTİYAÇ OSGB olarak iş yeri hekimi arayışımız vardır.Hekim arkadaşımızın çalışacağı lokasyonlar İZMİR İli ve 5-6 ilçesi ile MANİSA ili 4-5 ilçesi.Ulaşım şirket araçları ile sağlanmaktadır.İZMİR ve MANİSA bölgesi için çalışılacak gün sayısı 7-8 gün.

5 ay önce

Analist

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamız Laboratuvar çalışmalarında görevlendirilmek üzere Analist alınacaktır.

5 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

AYDIN ÇİNE ve KARPUZLU bölgesinde bulunan 2 büyük maden şirketi için hafta içi sabah 08.30 akşam 17.00 arası çalışacak 1 DSP ve AYDIN MERKEZ ofiste çalışacak 1 dsp İHTİYACIMIZ VARDIR.Maden şirketlerine gidiş ve dönüş İŞ YERİ hekimi ile olacaktır.

5 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

Ege Rota Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. - Afyonkarahisar

‼ Diger Saglik Personeli ilani dir ‼İzmirde ikamet eden yada edebilecek olan, Ege Rota Osgb bunyesinde çalışacak, tam zamanlı, disipline önem veren, iletişimi iyi , , Diger saglik personeli arayisimiz bulunmaktadır

5 ay önce

Elektrik Teknikeri

Kuantum İş Sağlığı ve Güvenliği San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Ankara da faaliyette bulunan ve İş Sağlığı Güvenliği alanında çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere elektrik teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız. Tecrübeli ve Tecrübesiz adayların başvurularını bekliyoruz.

6 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızın İSTANBUL, ANKARA ve İZMİR şubelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde şubesi bulunan, kentsel dönüşüm kapsamında Çevre ve İş Hijyeni alanında laboratuvar hizmeti veren kuruluşumuza, İstanbul ilinde çalışacak “Pazarlama Temsilcisi ” takım arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimiz İş Hijyeni ve Çevre Laboratuvarında görevlendirilmek üzere Kalite Sistem Sorumlusu aranmaktadır.

6 ay önce

İşyeri Hekimi

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Afyonkarahisar

ICCERT GROUP Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip İşyeri Hekimi aramaktayız.

6 ay önce

Satış Danışmanı

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Afyonkarahisar

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip Satış Temsilcisi aramaktayız.Nitelikler:İş Tanımı:Satış hedeflerine ulaşmak için, sorumluluğu altında bulunan bölgede düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde satış tekniklerini ve becerilerini uygulayabilmek,Pazar payını arttırmaya ve yeni satış kanalları oluşturmaya yönelik stratejiler belirleyerek bu amaçla operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Pazarlama aktiviteleri ve yeni pazarlama fikirleri geliştirebilecek, yapılan pazarlama çabalarının sonuçlarını ölçerek satış hedeflerine göre değerlendirebilmek.Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

6 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Akdeniz Ortak Sağlık Güvenlik Turizm Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

OSGB miz bünyesinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

6 ay önce

Ön Muhasebeci

Koru Osgb Hiz San ve Ltd Şti - Afyonkarahisar

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Yc İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Çeşitli projelerde görevlendirilmek için İş Güvenliği Uzmanı (B ve C Sınıfı) aramaktayız.

7 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

OSGB miz için İş Sağlığı ve İş Güvenliği Satış Danışmanlığı ve destek alanında görevlendirilecek Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır. Prim ön planda olacak şartlar yüz yüze görüşülecektir.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli arıyoruz.

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Akdeniz Modern İş Sağlığı Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

7 ay önce

İşyeri Hekimi

Anadolum Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İnşaat Enerji ve Madencilik San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Hizmet verdiğimiz farklı lokasyonlardaki işyerlerinde;İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına uygun çalışmaların yürütülmesi,

7 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Erkan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Çalışma Bakanlığından Diğer Sağlık Personeli sertifikasına sahip İşyeri Hemşiresi arıyoruz.

8 ay önce

İşyeri Hekimi

Ulusöz İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

7 yıldır sektörde faalyet gösteren firmamıza tam zamanlı İşyeri Hekimi arıyoruz.

8 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Sonlimit İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd Şti - Afyonkarahisar

Ankara / Çankaya’da İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.Not1: Başvurular öncelikle özgeçmişler üzerinden değerlendirilip sonrasında yüz yüze görüşülecektir. Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır. Not2: Görüşmelerde olumlu görülen kişiler yaklaşık 10 günlük satış – pazarlama ve diğer teknik konularda eğitim alacaklardır.Not3: İş ve işleyişimizle ilgili herhangi bir mesai saati ve mesai günü durumu söz konusu değildir. Birlikte veya bireysel olarak yapılacak programa göre çalışma sağlanacaktır.

8 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Etap İş Sağlığı ve Güvenliği San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Bünyemizde görevlendirdiğimiz şirketlere iş güvenliği uzmanlığı hizmeti verecek takım arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Odyometrist

Akdeniz Ortak Sağlık Güvenlik Turizm Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

OSGB mizde görevlendirilmek üzere odyometri işitme testinin yapılmasını gerçekleştirecek Odyometrist alımı yapılacaktır.

8 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Kobisa Kobi Sağlığı Enstitüsü Müşavirlik A.Ş. - Afyonkarahisar

KOBİSA A.Ş. Ankara Çayyolu adresindeki Kobisa OSGB için görevlendirilecek İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

8 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler