Afyonkarahisar Gıda İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Gıda İş İlanları


Kasap

Şah 25 Hayvancılık Gıda Et ve Et Ürünleri San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sultanbeyli de açılan kasap reyonumuz için Kasap aramaktayız.

1 hafta önce

Dış Ticaret Elemanı

Necdet Kaya Değirmen ve San Malz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

• Dış ticaret pazar araştırma faaliyetlerinin yürütülmesi,• Yurt dışında mevcut müşterilerle olan ilişkileri yürütmek• Dış ticaret kapsamındaki teklif, sözleşme, satış, sevkiyat ve tahsilat süreçlerinin koordinasyonunun sağlanması, İhracat esnasında gerekli belge ve dökümanların hazırlanması• Yurtdışı müşterilerle ilişkilerin yürütülmesi ve müşteri portföyünün genişletilmesi,• Yurtdışı ve yurtiçi fuarlar vb. tanıtım faaliyetlerinde şirketin temsil edilmesi, hususlarını yerine getirebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Afyonkarahisar

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

2 hafta önce

Gıda Mühendisi

Altunsan Turizm Gıda San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kahvaltılık gevrek üretim fabrikamızda kalite yönetim sistemlerine hakim Gıda Mühendisi alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Patiswiss Çikolata Gıda San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Patiswiss A.Ş. İstanbul Avrupa yakası İstinye Park AVM Beymen Mağazasında istihdam edilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Adayların, İstanbul Avrupa yakası Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Maslak vb. civarında ikamet etmesi uygun olur

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Efe Gıda - Afyonkarahisar

Bayisi olduğumuz ürünlerin market ve şarküteri kanalı başta olmak üzere sipariş alınması, yeni müşteri ziyaretleri yapılması, düzenli rut sistemi ile nokta ziyaretlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Hazar Kahve - Afyonkarahisar

İstanbul Anadolu yakasında ( Pendik – Kartal – Tuzla ağırlıklı ) yer alan belirli akaryakıt istasyonlarındaki stantlarımız için , kahve ikramı ve satışını gerçekleştirecekDış görünüşüne önem veren ve ikna kabiliyeti yüksek bayan elamanlarla çalışmak istiyoruz.

3 hafta önce

Garson

Vizyon İnsan Kaynakları Danışmanlık - Afyonkarahisar

5 yıldızlı oteller bünyesinde görevlendirilecek Garson alınacaktır.

3 hafta önce

Kasiyer

Burger Make Gıda A.Ş. - Afyonkarahisar

Optimum AVM de bulunan Burger Make restoranımız için Kasiyer alınacaktır.Görüşmelere Cv dosyanız ile gelmeniz rica olunur.

1 ay önce

Paket Servis Elemanı

Burger Make Gıda A.Ş. - Afyonkarahisar

Optimum AVM Burger Make olarak standart üstünü kalitesiyle hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş bir firma olarak kendini geliştirmeye adamış güler yüzlü dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Fast Food Hazırlayıcısı-Hamburger, Tost, Sandviç Vb.

Basri Piknik - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Fast-Food Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Afyonkarahisar

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri bünyesinde bulunan gıda maddeleri toptan satışı yapılan şirketimizin sevkiyat araçlarında görevlendirilecek Şoför aramaktayız.

1 ay önce

Market Elemanı

Emin Market - Afyonkarahisar

Marketimizde görevlendirilcek Market Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı/Yöneticisi

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Afyonkarahisar

Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı alınacaktır.Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilen,Kdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilen,Bankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacak,Yönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kozmetik sektörü başta olmak üzere; gıda, kimya, tekstil, ambalaj ve enerji sektörlerine uluslararası hammadde ve ekipman tedariki sağlayarak satış pazarlama ve temsilcilik hizmeti sunan müşterimizin gıda katkı maddeleri bölümü için Satış Temsilcisi aramaktayız.Kurulmakta olan Gıda hammaddelerinin satışından sorumlu olmak,Mevcut hammadde portföyünü geliştirmek, yeni tedarikçiler bulmak ve tedarikçi bağlantılarını geliştirmek,Hammaddelerin ithalat süreçlerini takip ederek stok planlamalarının ve gerekli satın almaların yapılmasını organize etmek,Türkiye’de firmanın satış etkinliğini geliştirmek ve gerçekleştirmek, belirlenen pazarlama stratejisi çerçevesinde hareket etmek,Yeni müşterilerin bulunmasında aktif rol oynayarak, müşteri portföyünün geliştirilmesini sağlamak ve mevcut müşterilerdeki ürün derinliğini yeni ürünlerle geliştirmek,Müşteri ilişkilerini yönetmek ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,Pazarla ilgili satış müdürüne düzenli raporlama yapmak ve müşteri ihtiyaçlarına göre yeni ürünlerin geliştirilmesine yardımcı olmak,Sorumlu olduğu satış cirosunu gerçekleştirmek, stok ve envanter yönetimi ile ticari alacakların takibini yapmak.

1 ay önce

Kasiyer

Beşırmak Gıda İnş Ltd Şti - Afyonkarahisar

Restoranımızda görevlendirmek üzere Kasiyer alınacaktır.Çalışma saatleri sabah 11:00 çıkış saati 22:00,Sigorta yapılacak,Haftada bir gün izin.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Cumhur Torun - Nazar Çukurova - Afyonkarahisar

GÜNEYSUT Adana bölge bayisinde çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Abalıoğlu Balık ve Gıda Ürünleri A.Ş. - Afyonkarahisar

Su Ürünleri, Yumurta ve Besicilik alanlarında faaliyet gösteren Abalıoğlu Balık ve Gıda Ürünleri A.Ş.nin Aydın Çinede faaliyet gösteren Balık İşleme Tesisinde görevlendirilmek üzere Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.Çalışma Saat /Tatil Günü : Haftada 5 Gün 08:00-18:30Lojistik ve depo faaliyetlerini yürütmek.Ürün sipariş aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan; üretim sürecini takip etmek ve üretilen ürünlerin sevkiyat süreçlerini planlamak,Sevkiyat alanındaki ürünlerin planlamasını ve yüklenilmesini sağlayarak müşterilere tam ve zamanında dağıtılmasını sağlamak,Termin sürelerine göre sevkiyatları planlamak .Sevkiyat konusunda günlük iş planlarının hazırlanmasında ve personellerin yönlendirilmesinde astları, üstleri ve muhasebe departmanı ile koordineli çalışmak,Belirlenen periyodlarda gereken raporlamaları yapmak.Stokların takibini yapmak ve depo düzenini sağlamak.

2 ay önce

Aşçıbaşı

Helal Et Gıda - Afyonkarahisar

Kemeraltındak lokantamıza ev yemekleri ve döner takıp kesmeyi bilen usta aşçı aramaktayız. Kemeraltın yakın bölgede oturan tercihen ulaşım sıkıntısı olmayan, mutfağını temiz tutmayı bilen, eli lezzetli ve hızlı, iş temposuna ayak uydurabilen, elinin belli bir ölçüsü olan ve lokanta yemeği yapmayı bilen, kendine güvenen müşterilere karşı her daim güleryüzlü aşçı aramaktayız.

2 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Seton İnşaat Taahhüt Gıda San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda çalışabilecek işinde uzman, mikro kullanmayı bilen donanımlı, ekip çalışmasına uyumlu kariyer planlamasına açık çalışma arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Paket Servis Elemanı

Gold Burger - Afyonkarahisar

Talas bölgesini bilen motorlu paket elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Marsilya Denizcilik - Afyonkarahisar

Marsilya Denizcilik firmasında görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman alınacaktır.5.500-12.000 TL-USD-EURO maaşTüm sosyal haklar mevcuttur.(Maaş+ Mesai+ İkramiye+ SGK+ Yemek+ Kalacak yer)Erken emeklilik firsatı vardır.6 ayda bir maaş ikramiye ve yurt dışı primleri vardır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Çalışkan Tüketim Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sektörde 18. Yılını Dolduran Şirketimizin Muhasebe Departmanında Görev Alacak; Maaş, Sgk, Yemek Şeklinde Çalışacak Muhasebe Personeli Aranmaktadır,

3 ay önce

Reyon Görevlisi

Flaş Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kartalda bulunan MarketimizdeHafta içi bir gün izinli hafta sonu dahil haftada 6 gün sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışacakmaaş + ssk+ yemek dahilinde markete gelen ürünlerin raflarını kontrol edecek ve yeni sipariş aşamasında sorumluluk alacak bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.Diğer şartları uygunluk görülmesi halinde yüz yüze yapılacak görüşmede belirlenecektir.

3 ay önce

Tezgahtar

Yeni Eylül Gıda Tarım ve Hayvancılık Ltd Şti - Afyonkarahisar

Maltepe Küçükyalıda bulunan fırınımız için tezgahtar olarak görev alacak çalışma arkadaşı arama ilanıdır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Besil Grubu Gıda İşletmeleri Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Beylikdüzü merkez ofisimizde muhasebe yöneticisine yardımcı olacak, yoğun iş temposuna ayak uyduracak ve ekip arkadaşları ile koordineli şekilde çalışma hayatında kariyer hedefleyen arkadaşları aramızda görmek isteriz. Beylikdüzü ya da ulaşım sorunu olmayacak adayların öncelikle değerlendirilecektir.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Baksan Enerji İhityaç Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Su ve Tüp disbürötörlüğü yapmış olan firmamız bünyesinde çalışacak tecrübeli Muhasebe Elemanı arkadaşlar aramaktayız.

3 ay önce

Satış Elemanı

Baksan Enerji İhityaç Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

GIDA SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ BAY ve BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.Firmamızın Distribütörlüğünü yapmış olduğu ve Satış portföyünde bulunan SU - içecek grubu satışı yapılacaktır.

3 ay önce

Kasiyer

Flaş Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer alınacaktır.Maaş+ Ssk+ Yemek.

3 ay önce

Aşçı Yardımcısı

MMH Turizm Gıda Otomotiv Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler