Afyonkarahisar Gayrimenkul İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Gayrimenkul İş İlanları


Gayrimenkul Danışmanı

Ezer Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı - Afyonkarahisar

Gayrimenkul sektöründe sahada tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Bsg Gayrimenkul Danışmanlık Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Hayatında yeni bir başlangıç yapıp kazancıyla Türkiye ve Avrupa’da ödül almak isteyenler için iş ilanıdır. 2011 yılında kurulan Remax Zeytin, 3 şube ile hizmet vermektedir. 10 yıllık süreç içerisinde hem ofislerimiz hem gayrimenkul danışmanlarımız sayısız Avrupa ve Türkiye derecelerine imza atmıştır. Gayrimenkul sektörünün liderleri ile beraber çalışmak onlarla aynı sahneyi paylaşmak istiyorsanız bu ilan sizin için. Gayrimenkul Danışmanlarımıza sunduğumuz hizmetler ,İlk 6 ayınızda ücretsiz saha koçu desteği9 Haftalık ücretsiz SUPERSTARt eğitimiKonusunda uzman eğitmenlerden ücretsiz eğitimlerYaptığımız iş yönelim testi sonucuna göre kişiselleştirilmiş ücretsiz eğitimler ve iş gelişim takibiPortföy çekimlerinizde ücretsiz profesyonel fotoğraf ve video çekimiProfesyonel hazırlanmış tanıtım filminiz

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Guide - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Gelirinizden memnun değil misiniz? Adil olmayan terfiler ve ücretlerden bunaldınız mı? Yahut 2020 yılında pandeminin de etkisiyle hayal kırıklığı yaşayan ve dahası sermaye kaybına uğrayan farklı sektörlerdeki işletme sahiplerinden biri misiniz? O halde Gayrimenkul sektörüyle ve RE/MAX ile tanışın...Bugünün ve geleceğin mesleği Gayrimenkul Danışmanlığına sektörün Dünyada ve Türkiye’de 1 numarası RE/MAX markası ile Guide ofisinde adımınızı atın.Gayrimenkul Danışmanlığı nedir ? Ne değildir ?Gayrimenkul Danışmanlığı maaşlı bir iş olmayıp, gelir paylaşımı esasına dayalı, kendi performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir. Bu nedenle sabit maaş beklentisi olan, düzenli maaş geliri olmadan hayatlarını ikame etmekte sorunlar yaşayabilecek adaylar için uygun bir meslek değildir. RE/MAX Guide Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmak size neler sunar ?Tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye‘de de en fazla Gayrimenkul satan ve pazarın lideri olmasının yanı sıra marka bilinirliği açısından da sektörde açık ara 1. Sırada yer alan bir markayla yola çıkmanın ayrıcalığı, avantajları ve gücü. Başlangıçtan itibaren Danışmanlarının performans ve verimlerini çok hızlı biçimde gelişmesine; böylelikle (öncesinde sektörel bir deyimi olmasa bile) ilk işlem sürelerinin de kısalmasına yardımcı olan REMAX ‘in genel ve Ofis içi Eğitimleri. Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetini geliştirme,Ulusal ve uluslararası kongreler vasıtasıyla sektörün en başarılı ve önde gelen isimlerinden know-how ile bilgi desteği ve yetkinliği geliştirme.Gayrimenkul danışmanlığında ofis içi, ulusal ve uluslararası network kapsamında çağdaş ve ileri düzey teknolojik ortam,Uluslararası pazarda olma fırsatı,Motivasyon ve ödüllendirme, Takım ruhu ve yardımlaşma,Pazarlama ve Teknoloji desteği,·Saygınlık ve profesyonellik,Yüksek motivasyon sağlayan huzurlu, prestijli ofis ortamı. Dünyada 100 ülkede 7900 ofis ve yaklaşık 125.000 danışmanla ortak çalışma imkanı,Danışmanlık mesleğinde RE/MAX markası ile birlikte kendi isminizi de sektörde bilinen bir marka haline getirme imkanı,Marka çatısı altında, ülkemizin pek çok noktasındaki REMAX ofisleri ve buralarda faaliyet gösteren 4000 ’i aşkın GD ile, kurumsal bir sistem içinde (Refferal) işbirliği kanalıyla kilometrelerce uzak bir bölgedeki mülkün aracılık hizmeti gelirinin / belirlenen kurallar içinde / paydaşı olabilmek.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Üsküdar Libadiye Temsilciliği - Afyonkarahisar

1985ten günümüze 400e yakın ofis ağı ile Türkiyenin ilk ve en büyük yerli kurumsal firması olan TURYAP olarak 15 yıldır Üsküdar bölgesinde bulunan tabela değeri yüksek ofisimizde çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Geyikli Grup Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Beylikdüzünde bulunan Online Gayrimenkul Pazarlama Şirketimize Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Afyonkarahisar

Üreteceği konutları faizsiz satış sistemi ile halka arz edecek firmamız için Satış Danışmanı alınacaktır.İlan yeterliliklerine haiz olan kişilerin başvuruda bulunmasını rica ederiz.

3 hafta önce

Ofis Personeli

Girişim Grup Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Düzce İlinde Bulunan Gayrimenkul firmamızda çalıştırılmak üzere Ofis Personeli alınacaktır. Resimsiz cv kabul edilmemektedir.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Girişim Grup Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Bağımsızlığını ilan ederek kendi işini kurmak,Kendi işinin sahibi olmak ve yüksek kazanç sisteminde kendi gelirini belirlemek isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

İnova Tasarım Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTCyi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiyede ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerlerine katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

1 ay önce

Sekreter

Eren Emlak - Afyonkarahisar

Ankara Mamak bölgesinde ofisimizde çalışmak üzere 18 ile 45 yaş bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Asistan

Yuva Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Karşıyaka Bostanlıda bulunan gayrimenkul firmamıza Ofis Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Destek Personeli

Emek Danışmanlık - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Mimar

Turyap Süleymanpaşa Tekirdağ - Afyonkarahisar

Tekirdağ ve çevresinde yapılacak projelerimizde çalıştırılmak üzere Mimar arkadaşlar aranmaktadır

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Çınar İnşaat - Afyonkarahisar

Merhabalar öncelikle Pendik bölgesinde haftada 2 gün sabit ev temizliği ütü yapabilecek gerektiğinde de ayda 1 kere olmak şartıyla yemek konusunda yardımcı olabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz ödeme günlük 350 TL olup daire 2+1 dir.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Work Group Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen,• Müşterilerimize en doğru şekilde danışmanlık hizmeti vermek • Satılık ve kiralık Portföy görüşmelerini gerçekleştirir,• Yeni gayrimenkul ve müşteri portföyü oluşturur,• Alıcı ve satıcı veri tabanı oluşturur,• Mevcut portföylerin pazarlama faaliyetlerini yürütür,• Portföylerin, uygun müşteri ile eşleştirilerek işlemlerin sonuçlandırılmasına kadar olan süreçte aktif olarak yer alır.

2 ay önce

Asistan

Çınar İnşaat - Afyonkarahisar

Merhabalar şirketimiz bünyesinde sabah 9 akşam 18.00 saatleri arasında asistanlık görevini yerine getirecek bayan personel aranmaktadır.Yapılacak işler Telefonlara bakmak evrak takibi ekip programı müşteri karşılama toplantılara ofis içi ofis dışı katılma işlerini yonetebilecek kişi aranmaktadır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Med Yapı - Afyonkarahisar

Esenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Apex Sbs Gayrimenkul Yatırım ve Emlak Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Photoshop Bilen (orta yada iyi derece bilmesi gerekmektedir.Tercihen Bayan Maaş + Sigorta

3 ay önce

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Foreks Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş. - Afyonkarahisar

Gayrimenkul Değerleme Sektöründe hizmet veren firmamıza kadrolu, ve çözüm ortağı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Emlak ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı

Emlak Store - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı aramaktayız.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Çözüm - Afyonkarahisar

Prim Usulü çalışacak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Keya Real Estate - Afyonkarahisar

Kurumsal bir kimlik altında özgürce çalışmak isteyen,Girişimci ruha sahip,Kendi işinin sahibi olmak isteyen,Eğitime ve gelişime açık,İnsan ilişkileri kuvvetli,Sosyal yönü güçlü, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi,Kurumsal bir çerçevede tanınmış ve saygın bir ofiste mesai sistemiyle değil kendi işi gibi çalışmak isteyen,Öğrenciliği devam edip; kariyerine yön vermek isteyen,Emekli olup üretmeye devam etmek isteyen,Hayat standartlarını yükseltmek isteyenTAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

4 ay önce

gayrimenkul satış danışmanı

güner gayrimenkul - Afyonkarahisar

İş Tanımı Gayrimenkul sektörünün yükselen değer GÜNER GAYRİMENKUL TRABZON bölgesinde yer alan gayrimenkul danışmanlık ofisimizde birlikte çalışmak üzere; Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, Portföy satmak veya kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak, Satıcı ve alıcı ver tabanı oluşturmak, GÜNER GAYRİMENKUL Türkiye etik ve ahlak değerler bütününü uygulamak gibi görevleri üstlenecek GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI arıyoruz. Aranan Nitelikler Maaş+ prim sistemi ile çalışacak daha önce gayrimenkul firmasında çalışmış veya çalışmakta olan, Gerektiğinde büro yönetimini üstlenebilecek, Hayalleri ve hedefleri olan, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dinamik, disiplinli, kararlı ve takipçi , Eğitime ve eğitimin gücüne inanan, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Kurumsal bir kmlği temsl edebleceğine inanan, Gelişme ve eğitimlere açık, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, Satılık & Kiralık portföyler oluşturacak, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak, 09:00 -18:00 çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25 yaş ve üzeri, Satış ruhuna sahip, Bay / Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Eyeturk Yatırım Danışmanlığı Gayrimenkul Ltd Şti - Afyonkarahisar

Bağcılar Batışehir sitesinde Eyeturk Yatırım Ofisi’mize; diskiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, özgüveni olan, İngilizce bilen, bilgisayar kullanmaya bilen (Word,Excel) bayan sekreter aranmaktadır.MAAŞ + PRİM + SGKİş Tanımı:Gelen müşteriyi karşılama,Gelen müşteri kayıtlarının oluşumu ve takibi,Gelen telefonları karşılama,Gelen, giden evrakları düzenleyecek ve takip edecek,Misafire çay-kahve servisinin yapılması

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Afyonkarahisar

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

5 ay önce

Tele Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Tele Satış Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Öztürk Homes İnşaat Emlak Tur ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri alınacaktır.Çalışma saatleri ; 09:00-19:00Pazar günü tatil.

5 ay önce

OFİS ELEMANI

FORZA GAYRİMENKUL - Afyonkarahisar

OFİS İÇİ ÇALIŞACAK GÜN İÇİ GEREKLİ TELEFON GORUSMELERİNİ YAPICAK TAM VEYA YARI ZAMANLI BAYAN ELEMAN İHTİYACIMIZ VARDIR

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Alyans Gayrimenkul Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Çalışma bölgesinde Satılık-Kiralık portföyler oluşturmakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmakSektördeki gelişmeleri takip edip, güncel tutmak.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Zngtr Gayrimenkul San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler