Afyonkarahisar Emlak Geliştirme İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Emlak Geliştirme İş İlanları


Gayrimenkul Danışmanı

Elit Gayrimenkul Pazarlama Ltd Şti - Afyonkarahisar

Remax / Royal Ofisinde Remax sistemi güvencesinde çalışacak Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.RE/MAX International :1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır.RE/MAX Türkiye :1997 yılında Türkiye’de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. TOYP tarafından finans ve girişimcilik dallarında “en başarılı genç girişimci ve iş adamı” ödülünü alan Murat Goldstayn tarafından kurulmuştur.Bugün Türkiye ve KKTC’de 60 şehirde 290 franchise ofisi ve 3900ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider olan firma durumundadır.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Troia - Afyonkarahisar

REMAX Hakkında ;RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 110 ülkede, 8.000 franchise ofisi ve 130.000 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır.1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 220yi aşkın franchise ofisi ve 4000 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır.RE/MAX in Çanakkale temsilciliği Troia ofisi de Rakipsiz hizmet, Mutlu Müşteri sloganıyla 2010 yılından beri hizmet vermekte, portföy genişliği ve işlem hacmi ile yükselişini sürdürmektedir.İyi kazanç ve huzurlu yaşamı bir arada sunan şehir olan Çanakkalede sizde kendi işinizi kurabilir ve açtığımız ikinci ofisimizle büyüyen kadromuzda iş ortağı olarak ekibimize katılabilirsiniz.İş Tanımı:• Bölgesinde aktif şekilde çalışarak satılık-kiralık portföy oluşturmak,• Gayrimenkul alma-satma ve kiralama süreçlerini takip etmek, yönetmek ve sonuçlandırmak,• Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,• RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak,• Gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişmeleri takip etmek, sürekli kendisini geliştirmek,• Kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirmek,• Gayrimenkul danışmanlığı, sabit gelir ile değil “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir.

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Sahra Eğlence ve Organizasyon - Afyonkarahisar

Emlak ofisinde sekreterlik yapacak ve gelen misafirlere ikramda bulunacak üşterilerle görüşme sağlayacak, Ofis Sekreteri aranmaktadır.Çalışma Saatleri; 09:00-17:00

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Work Group Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen,• Müşterilerimize en doğru şekilde danışmanlık hizmeti vermek • Satılık ve kiralık Portföy görüşmelerini gerçekleştirir,• Yeni gayrimenkul ve müşteri portföyü oluşturur,• Alıcı ve satıcı veri tabanı oluşturur,• Mevcut portföylerin pazarlama faaliyetlerini yürütür,• Portföylerin, uygun müşteri ile eşleştirilerek işlemlerin sonuçlandırılmasına kadar olan süreçte aktif olarak yer alır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimiz bünyesinde grafik tanıtım bölüm departman sorumlusu olarak yönetici satış pazarlama konusuna hakim deneyim ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Apex Sbs Gayrimenkul Yatırım ve Emlak Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Photoshop Bilen (orta yada iyi derece bilmesi gerekmektedir.Tercihen Bayan Maaş + Sigorta

3 ay önce

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Foreks Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş. - Afyonkarahisar

Gayrimenkul Değerleme Sektöründe hizmet veren firmamıza kadrolu, ve çözüm ortağı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Emlak Danışmanı

Yalçın Suit - Afyonkarahisar

Erkollar İnşaatın alt kuruluşu olan Yalçın Suit firmamız için Emlak Danışmanı aramaktayız.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Afyonkarahisar

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

5 ay önce

Gayrimenkul Pazarlama Asistanı

Wemaks Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Kartepe ve çevresinde emlak ve pazarlama konusuna hakim telefon ve internet üzerinden portföy edinecek listelenen bu portföyün her türlü sunumunu ve pazarlamasını üstlenecek bayan danışman ve asistanlar aranmaktadır. Çalışma şekli istenirse serbest olabilir Kısmi maaş ve prim usulüdür, istenirse satışa göre sadece prim ilede çalışılır. Başvuruda bulunmaları halinde geri dönüş sağlanıcaktır.

5 ay önce

Gayrimenkul Müdürü

Hari Uluslararası Dış Ticaret Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Müdürü aramaktayız.Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

6 ay önce

Sekreter

Invest Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Çamlık Caddesinden bulunan invest gayrimenkul şirketine bayan Sekreter alımı yapılacaktır.

6 ay önce

Yönetici Asistanı

Adviser Gayrimenkul Danışmanlık - Afyonkarahisar

Firmamızda çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.İş Tanımı:Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedarikini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yükseliş Turan Yatırım İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yükseliş İnşaat bünyesinde çalışacak pazarlamadan iyi anlayan kadın/erkek çalışma arkadaşı arıyoruz.Maaş +prim usulü çalışacak dolgun maaşlı, kendine özel odası bulunan ve çalışma saatleri esnek rahat bir çalışma ofisimiz bulunmaktadır.

11 ay önce

Sekreter

Ünal Gayrimenkul & İnşaat - Afyonkarahisar

Sekreter aranmaktadır.

11 ay önce

Emlak Danışmanı

Ortimer Gayrimenkul Oto Alım Satım ve Kiralama - Afyonkarahisar

Emlak sektöründe yetiştirilmek üzere deneyimli deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Emekli olana kadar severek yapacağınız sürekli iş ortamı sizi bekliyor.Ortimer ailesindeki yerinizi almaya hazırsanız, biz hazırız.

11 ay önce

Emlak Danışmanı

Alya Travel 61 Turizm Ltd Şti - Afyonkarahisar

Beşirli Turizm ve emlak ofisine tecrübeli Emlak Danışmanı alınacaktır.

11 ay önce

Saha Satış Elemanı

Zirve Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Aslan Gayrimenkul Emlak Danışmanı - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kendi aracı ile çalışacakÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmakPortföyleri kiralamak ve satmak için bir pazarlama planı uygulamakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak

1 yıl önce

Asistan

Plane and River Gayrimenkul - Afyonkarahisar

1996dan günümüze dek sektöründe pazar liderliğini üstlenen 5 Şubeli Emlak Zincirimizin Ümraniye -Armağanevler ,Çamlık ile Kadıköy Caddebostan Şubelerine aşağıdaki görev tanımında ve niteliklerde Sekreter alınacaktır.İş Tanımı:Ofise gelen misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Ofise gelen telefon trafiğinin yönetimi ve kayıtlarının yapılması,Ofisimizin düzeni ve temizliği.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Plane and River Gayrimenkul - Afyonkarahisar

1996dan Günümüze İstanbul Anadolu Yakasında 6 Şubeye Ulaşan Kurumsal Düzeydeki Gayrimenkul Ofislerimizeaşağıda belirtilen özelliklerde bay/bayan yeni takım arkadaşları aramaktayız.Önemli Not : Başvurularda Deneyim Şartı Yoktur.Eğitim tarafımızca verilecektir.(Eğitim Süresince 2500 TL Destek Mevcuttur )İŞ TANIMI- Büyük hedefleri olan,- Geleceğini garanti altına almak isteyen,- Hayatını net maaş standartlarına ve mesai saati kalıplarında yaşamak istemeyen- Kendi işini özgürce yapmak ve kazancına kendisi karar vermek isteyen- Gayrimenkul Danışmanı olmaya DAVET EDİYORUZ!

1 yıl önce

Sekreter

Ünal Gayrimenkul & İnşaat - Afyonkarahisar

Emlak ofisinde çalışacak Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler