Afyonkarahisar Eğlence - Kültür - Sanat İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Eğlence - Kültür - Sanat İş İlanları


Oyuncu

Cafe Theatre - Afyonkarahisar

Metin Zakoğlu Tiyatrosunda yeni oyunumuza tercihen konservatuvar oyunculuk mezunu KADIN ve ERKEK 20-30 yaş aralığında Oyucular alınacaktır .

7 ay önce

Manken

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru modeli doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine, look book podyum ve reklam sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel model yetiştirmeye devam etmektedir.

8 ay önce

Danışma Görevlisi

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - Afyonkarahisar

Şişli Merkezde bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak,Ödeme planlarını oluşturacak,Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak,Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

8 ay önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - Afyonkarahisar

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

9 ay önce

Keman Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - Afyonkarahisar

Eğitim Fakültesi ya da Konservatuvar Mezunu, Keman ve tercihen ikinci bir branşta daha uzman çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Müzik Öğretmeni

Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu - Afyonkarahisar

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak üzere; enerjisi yüksek, pozitif, güler yüzlü, kibar ve akademik anlamda donanımlı en az 2 yıl çalışmak üzere müzik bölümü mezunu eğitmenler aramaktayız.

1 yıl önce

Şan Öğretmeni

Melisa Karan Sanat Merkezi - Afyonkarahisar

Sanat merkezimize şan eğitimi verebilecek Şan Öğretmeni aramaktayız.Herhangi bir müzik okulu (en az lise diploması) ya da alan sertifikası olan tüm eğitmenler başvurabilir.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler