Afyonkarahisar E-ticaret İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar E-ticaret İş İlanları


Satış Elemanı

Fatih Köse İnşaat - Afyonkarahisar

Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ddmr İnşaat Turizm San Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Şirketimizin yabancı ortakları ile beraber yürütülen gıda takviyesi satış ofisinde çalışacak ve merkez ofis ile bağlantıda kalıp satış bilgilerini aktarabilecek Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

E-Ticaret Yöneticisi

Zorsam E-Ticaret - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Yöneticisi aramaktayız.Markamızın tüm dijital ortamlarda yer alması için proje oluşturma, yönetimi, takibiGerçekleştirilecek projelerin stratejilerinin belirlenmesinde ve işe ayrılmış bütçenin en efektif şekilde yönetilmesinde ekip arkadaşlarıyla beraber ilerlemePazaryerlerinde (N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol vb.)içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmeSite üzerinden satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgileri (resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım vb.) düzenleme, stok takibini yapmakİnternet satış adetlerini incelemek, kategori ve ürün satış performansı konusunda hazırladığı raporu yönetime sunma ve birlikte belirlenen aksiyonları uygulamakMağazalarda ve rakip sitelerde çok satan ürünleri belirlemek, buna göre şirketin ürün politikasını geliştirecek geri bildirimleri yönetime sunmakSatışın tüm aşamalarını takip ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, Satışları attırmaya yönelik E-ticaret satış senaryoları oluşturmakPazaryeri kategori sorumluları ile irtibata geçerek ürünlerin ön planda olması için sürekli kampanyalar yapmakSosyal medya, SEO, SEM ve Google Araçlarına hakim olmakDijital dünya takibi ve markanın dijital gelişimini kontrol etme, yenilikleri uygulama.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Zorsam E-Ticaret - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi( Almanca )

Pratik İstihdam Hizmetleri Ltd Şti - Afyonkarahisar

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye’nin önde gelen çağrı Merkezlerinde , dünyaca ünlü uluslararası markaların çağrı merkezi ve teknik ekiplerinde değerlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa ve İzmir bölgeleri için ana dil seviyesinde Almanca Bilen Müşteri Danışmanı’ ’arayışımız bulunmaktadır. *Covid-19 salgın süresince eğitim ve çalışmaların homeoffice olarak sürdürecek bazı projelerimiz vardır. Bilgisayar ve diğer ekipmanlar firma tarafından sağlanmaktadır.İş Tanımı;Dünyanın önde gelen küresel ve ulusal markalarının talep ve şikayet yönetimi, telefon ve mail ağırlıklı müşteri yönetimi, Teknik destek çağrılarını Almanca olarak yanıtlama, Bazı projelerimizde firma içi raporlama İngilizce yapılmaktadır. Telefonda satış projemiz bulunmamaktadır. Sabit ve vardiyalı çalışma seçenekleri bulunmaktadır.Haftanın 5 günü çalışma 2 gün izin. (Hafta sonu izin olan seçeneklerimiz mevcuttur.)*Yüksek Sabit Ücret (SGK+AGI ) ,Yüksek Performans Primi + Yemek + Yol Desteği (Servis)*Projeler ve firmalar arasında farklılıklar olabilmektedir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dema Pazarlama Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sancaktepe/Sarıgazi de bulunan E-Ticaret şirket ofisimiz için Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Limka - Afyonkarahisar

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için E-Ticaret Yöneticisi ekip arkadaşı aramaktayız.E-Ticaret sitesinin sorunsuz ve güncel işlemesini sağlamakSipariş alımından, sevkiyata ve siparişin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesiSitenin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin oluşturulması ve kordinasyonuPazardaki trendlerin ve yeni gelişmelerin takip edilerek; satış arttırmaya, iş geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılması, uygun satış stratejilerinin belirlenmesiWeb sitesi üzerinde kategori düzenlemeleri ve ürün güncellemelerinin titizlikle gerçekleştirilmesiWeb sitesinin geliştirilmesi üzerine projeler üretilip, uygulamaya alınmasıSEO stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve performans sonuçlarının raporlanması, Satış kanalındaki trafiğin analiz edilerek satış artırıcı projelerin üretilmesi, kampanyaların oluşturmasıPeriyodik faaliyet raporlarının hazırlanıp üst yönetime sunulması E-ticaret satış ve performans yönetiminin yürütülmesi.

3 ay önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Limka - Afyonkarahisar

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız.Mevcut deponun şartlarını iyileştirici stratejiler geliştirmek,Stok kontrolü sağlanması,Deponun, satış ve diğer departmanlar ile koordineli çalışmasını sağlamak.

3 ay önce

Lehimci

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kısıklıdaki ofisimize Lehimci çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kısıklı yakınında bulunan ofisimiz için TECRÜBELİ Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Sebef Gayrimenkul Otel ve Oto Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

E ticaret üzerinden takı satışı yapan firmamızda görevlendirmek üzere,Bilişim teknolojilerine hakim olan,Sunum ve raporlama becerisi sergileyebilen,Ekip çalışmasına yatkın,Problemler karşısında çözüm üretme yeteneği gösteren,Etkili iletişim becerisi sergileyen takım arkadaşı aramaktayız

5 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Sebef Gayrimenkul Otel ve Oto Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Takı ticareti yapan firmamıza aşağıdaki özellikleri barındıran Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.İşin Tanımı:• Google Adwords ve Sosyal medya kampanyalarının stratejisinin ekip olarak kurgulanması ve uygulanması, ayrıca yeniliklerin takip edilip gereken pozisyonun alınması. • Google Adwords ve Sosyal medya reklamları için gerekli stratejilerin hedefine ulaşmasında ki süreçte gerekli raporların Google Analytics ile düzenli olarak sunulmasi. • Diğer dijital pazarlama kanallarının yönetiminde ekibe veri paylaşımı konusunda destek olunması (Arama Motoru Optimizasyonu, Retargeting, Sosyal Medya Yönetimi, Criteo, AdRoll, Yandex, Bing, LinkedIn, Instagram, SEM, Display, Remarketing) • Google Adwords, Facebook Adwords hesaplarının günlük olarak yönetimi ve optimizasyonu • E-ticaret sitesinin tüm aşamalarını yönetebilecek, • Site içi içeriklerin yönetilmesi ve operasyonun yapılması • Ürün içeriği yönetiminde Görsel – fiyat – ürün özellikleri ve rekabet analizinin yönetilmesi • Dijital reklam çalışmaları ve yönetimi konusunda deneyimli olmak, • İçerik pazarlaması konusunda fikir sahibi • Site içinde yer alan görsel ve banner değişiklerinin sağlanması, • Şirket web sitesinde gerçekleştirilen Google reklam çalışmalarına özel, video ve görsel hazırlığının sağlanarak reklam takibinin hedefe uygun bir şekilde sağlanması, • Şirket web sitesinde gerçekleştirilen hedef kitleye yönelik kampanya duyurularının mailing ve sms çalışmalarının yapılması, • E-ticaret sitesi ve Online Pazar yerlerinde satışa çıkacak ürünler için Ürün Yönetimi, Görsel çekim planlama ve site içi yönetimi yaparak pazarlama ve operasyon bölümüyle birlikte çalışmak. • Aktif, dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahip, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı’’ takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Saffet Öztürk Ticaret - Afyonkarahisar

İnternet Üzerinden Satış Yapan İşletmemiz2013 Yılından Faaliyete Geçen Firmamız İnternet Üzerinden Satış Yapmaya Başlamış Olup Bu sektörde 7 yılı geride bırakarak başarılarını katlayarak devam etmektedir.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik sektörüne yönelik olarak sunmuş olduğumuz elektronik ticaret-pazaryeri web sitesi ve mobil uygulamamızı telefon ile tanıtarak firmaları üye yapacak Müşteri Hizmetleri/Çağrı Merkezi Elemanları arıyoruz.

5 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Gelisineal.com - Afyonkarahisar

E- ticaret firmamızda çalışmak üzere E-Ticaret Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Destek Personeli

Alfa Gayrimenkul - Afyonkarahisar

Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarla ilgili pazarlama stratejileri geliştirebilecek, e-ticaret platformlarında daha önceden deneyimi bulunan, gerektiğinde sahada aktif görev alıp takim liderliği yapabilecek, İngilizce ve bilgisayar konusunda iyi, insan ilişkileri kuvvetli, çevre edinme konusunda yetenekli, giyimine özen gösteren.

6 ay önce

Döşemeciler ve İlgili İşçiler

İndirim Çadırı - Afyonkarahisar

E-ticaret firmamızda puf üretiminde çalışacak Döşemeci alınacaktır.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Evform Elektronik Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Akyurtta e ticaret firmasına deneyimli Çağrı Merkezi Personeli aramaktayız

6 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Hobi Life Danışmanlık Yapı Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamız E-Ticaret mağazaları üzerinden ürün satışı gerçekleştirmektedir.Bu noktada sektörde daha önce çalışmış, e ticaretten anlayan tecrübeli E-Ticaret Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

6 ay önce

E-Ticaret Paketleme Elemanı

İmad Yapı Ltd Şti - Afyonkarahisar

E-Ticaret Depomuzda Çalışacak İş Arkadaşları Arıyoruz.

6 ay önce

Web Master

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan E-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Yazılım Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Web Master / Yazılım Uzmanı arayışımız vardır.3500 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan e-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Muhasebe Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Muhasebeci arayışımız vardır.2600 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

6 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İndirim Çadırı - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

7 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Odin Yapı Malzemeleri ve İnş San Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilenKdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilenBankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacakYönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak “Muhasebe ve Finans Sorumlusu” aramaktayız.

7 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Evrino Bilişim Teknolojileri - Afyonkarahisar

İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde Küçük ve Büyük İşletmelere ziyaretlerde bulunup Satışlarını Gerçekleştirmeleriİlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,Yazılım ve E-Ticaret Altyapısı Lider Firması olan Evrino Yazılım Teknoloji Saha Satış Ekibi Olarak görevlendirilmek üzere, “İstanbul” Şehriinde İkamet Eden Saha Satış Temsilcisi aramaktayız.

7 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

İpekyol Gıda Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Trendyol.com, hepsiburada.com , n11.com, gittigidiyor.com vb sitelerin panelleri konusunda tecrübe sahibi doğru ürün yükleme ve sipariş takibi konusunda tecrübe sahibi.Online platformlara (e-ticaret sitelerine) ürün girişi ve takip işlemlerinin kontrolünü ekip arkadaşları ile koordineli ve planlı şekilde yürütebilecek, (tercihen daha önce online platformlara manuel ve toplu ürün girişi yapmış adaylara öncelik verilecektir)Verilerin sistem üzerinde dönemsel olarak kontrollerini yaparak, güncelliğini takip edebilecek,Firmamız kirazlı metroya yürüme mesafesindedir.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Enk Organizasyon - Afyonkarahisar

Kişiye Özel hedyelikler yapan firmamızda grafik tasarımı ve fotoğraf ile ilgilenecek elemana ihtiyacımız var . İşini seven işinde hızlı hemen kavrayabilen bireylerle çalışmak istiyoruz. Çalışma ortamımız güzel ve rahattır.

7 ay önce

Saha Satış Personeli

Evrino Bilişim Teknolojileri - Afyonkarahisar

Yazılım Ve E-Ticaret Altyapısı Lider Firması olan Evrino Yazılım Teknoloji Saha Satış Ekibi Olarak görevlendirilmek üzere, “İstanbul” Şehriinde İkamet Eden Saha Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde Küçük ve Büyük İşletmelere ziyaretlerde bulunup Satışlarını Gerçekleştirmeleriİlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,

7 ay önce

E- Ticaret Uzmanı

Enk Organizasyon - Afyonkarahisar

E-Ticaret platformlarında satış yapan iki adet mağazamız var. E-ticaret bilgisi ve tecrübesi olan, reklam, ürün geliştirme, pazarlama konularında bilgili eleman arıyoruz.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İpekyol Gıda Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Photoshop, Illustrator ve ofis programlarında tasarım ve dizayn çalışması yapılmasıTercihen matbaa ve baskı çalışmalarının oluşturulması basılma süreçlerinin takibi,Yaratıcı fikirler, çözüm önerileri ve sıra dışı çalışma önerileri sunulması,Firmamızın dijital ve basılı tüm iş süreçlerinin takibi ve kayıt altına alınması.Son Olarak Bağcılar kirazlı metroya Ulaşım Sorunu Olmayan Kişilerin başvurması tercih sebebidir.*Erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

8 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler