Afyonkarahisar Doğalgaz İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Doğalgaz İş İlanları


Ön Muhasebe-Sekreter

Denge Isı Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Doğalgaz tesisatı, kat kaloriferi, sıhhi tesisat, diğer mekanik gruplarda faaliyet veren firmamıza ön muhasebe alanında yetkinliği olan danışma görevlisi aranmaktadır.Görevi• Misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,• Görüşme ve randevuların organize edilmesi,• Gelen çağrıların yanıtlanması ve ilgililere aktarılması,• Günlük kayıtların tutularak raporlamaların yapılması,• Dosyaların ve yazışmaların takibi,• Cari borç/alacak takiplerinin yapılması, faturaların düzenlenmesi, alınan hizmet / satın alma faturalarının girişinin yapılması vb. ön muhasebe ile ilgili süreçlerin uygulama ve takibi,• Ofis temizliği ve düzenini sağlanması,• Ofis çalışanları ve misafirlere ikramda bulunulması

4 ay önce

Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Afyonkarahisar

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

5 ay önce

Doğal Gaz Sayaç Sökme Takma Elemanı

Çağrı Mühendislik - Afyonkarahisar

Doğalgaz sektöründe çalışacak askerliğini yapmış b ehliyeti olan usta yanında yardımcı personel olarak çalışacak deneyimli deneyimsiz personel alınacaktır.

5 ay önce

Makine Mühendisi

3Mbi Mühendislik Harita Planlama San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesinde yapmış olduğumuz doğalgaz faaliyetleri için alanında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeni mezun Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

İzmir Isı Doğalgaz - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlamacı aramaktayız.Maaş + ssk+ prim sistemi ile çalışacak.

6 ay önce

Makine Mühendisi

Osmanlı Mühendislik - Afyonkarahisar

Firmamız bünyesinde Makine Mühendisi kategorisinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır.Firmamız 2013 yılında Giresunda kurulmuş ve faaliyet alanları doğalgaz tesisat (bina) , yapı grubu proje teslimi , toptan ve perakende yapı malzemeleri satışı alanında hizmet sunmaktadır.Firma politikamız daima güven üzerine kurulmuş olup , aile ortamında hizmet vermektedir. 2 hafta içerisinde personel alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler