Afyonkarahisar Dış Ticaret İş İlanları - Pro Kariyer

Afyonkarahisar Dış Ticaret İş İlanları


Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sancaktepe lokasyonunda bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Finans ve Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Mimar

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimiz bünyesinde mimari uygulama projelerimizde çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Sancaktepe Ofisimizde görevlendirilmek üzere,*Lise veya Üniversite mezunu,*Sekreterya süreçleri üzerine en az 1 yıl tecrübesi olan,*Tercihen İstanbul Anadolu tarafında ikamet eden, Sekreter alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Ets Pazarlama Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Lojistik sektöründe müşteri ve tedarikçi portföylerimize yenilerini kazandırmakSatış departmanı bünyesinde iş geliştirme yaparak, şirketin belirlediği hedefler doğrultusunda, bu hedeflere ulaşabilecek satış faaliyetlerini gerçekleştirmekOnboarding süreçlerini koordine etmekÇalışmalarını yönetim ekibine düzenli raporlamakSektörel gelişmeleri takip etmek, yönetim ekibine raporlamak

2 ay önce

Satış Danışmanı

M&M İstanbul Fashion Store - Afyonkarahisar

Kadın, Erkek ve Çocuk giyimi üzerine imalat ve ihracatını yapan Kadıköy merkezli ofisimiz M&M İstanbul Fashion Store bünyesine Arapça, İngilizce ve Rusça dil bilgisi yüksek Bay ve Bayan personel arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı: Bizimle ilişkisi bulunan müşterilerimiz ile iletişime geçip satış öncesi ve sonrası süreçlerde sesli ve yazılı yardımcı olacak. Günlük atılan ürün modellerini müşterilerimizin bulunduğu platformlarda anlık paylaşımını yapıp satışı üzerinde iletişim kurmak.

2 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Mayar Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul Fatih Lalelide bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Aşçı aramaktayız.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Gastro Industrial Kitchen Equip - Afyonkarahisar

Satış Direktörü aramaktayız.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kandıra sapağında bulunan ofisimizde iş başı eğitim kapsamında daimi çalışacak arkadaşlar aramaktayız. Yoğun ve stresli bir işimiz mevcuttur. Kriterleri ve açıklamayı okumadan başvuru yapmamanız rica olunur. İş ihracata öncesi ürünlerin, kontrolü ve raporlamasını kapsayacağından sürekli dikkat ve titizlik istemektedir.Yoğun tempoda çalışabilecek kişilerin başvuru yapması rica olunur.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Mara Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Saha Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul ve çevre illerde tam zamanlı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İş : ihracat öncesi ürünlerin kontrollerini içermektedir.kendi aracı olan adaylar tercih edilecektir.

5 ay önce

İhracat Sorumlusu

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

• İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.

5 ay önce

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı

Atis Makine İç ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

• Dış ticaret evraklarının takip ve kontrolünün yapılması,• Bütün ithalat & ihracat operasyonlarının evrak akışı ve lojistik işlemlerini yürütmek,• Gümrük işlemleri için gerekli dosyaların hazırlanması (gümrükçü firma ile koordinasyonlu olarak takip etmek)• Departmana ait dosyalama, raporlamak ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,• Yurt dışında gelen talepleri departman sorumlusu gözetiminde araştırmak ve teklif vermek,• Mevcut ve yeni müşterilerin ilişkilerinin sürdürülmesi,• Hedef pazarlar için gerekli pazar araştırması yapılması

6 ay önce

Mali Müşavir

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mali Müşavir alınacaktır.

7 ay önce

Sekreter

Mayar Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Fatihte bulunan, Libya devletine ihracat yapan firmamızda Bayan Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Şirketimiz bünyesinde, müşterilerimizin transit ve ülke içinden kendi ülkelerine yapacakları gönderileri ile ilgili yazışmaları yaparak; firmalar, hava limanındaki iş ortaklarımız, gümrükçüler ve müşteriler ile gerekli görüşmeleri sürdürebilecek, hesaplamaları ve raporları hazırlayarak dosyalar ile bir üstüne sunabilecek bilgi ve beceriye sahip,

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli uzun çalışmayı hedefleyen Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

İntaç Gıda Dış Ticaret Ltd Şti - Afyonkarahisar

İstanbul Beylikdüzünde bulunan firmamızda Arapça dil bilgisi kuvvetli Dış Ticaret Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Yönetici Sekreter

Damaş Ticaret Mühendislik San A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamıza aşağıdaki işlerden sorumlu olacak personel arıyoruz.1- Dış firma mümessiliği yapan firmamızda, iç pazardaki müşterilerin ihtiyaç duyacakları yardımı vermek.2- Yerleşik dosyalama sistemini sürdürmek.

8 ay önce

Sekreter

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,fiyat araştırması,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Vip Finansal Danışmanlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Vip finans LTD bünyesinde deneyimli güler yüzlü Yönetici Asistanı alınacaktır.

9 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Midas Kurumsal İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Afyonkarahisar

Midas Kurumsal İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi - Dijital Pazarlama Uzmanıİş AçıklamasıTürkiye’de dedektör denilince akla gelen ilk marka Dedektorburada.com dünyaca ünlü birçok dedektör markasının Türkiye yetkili distribütörünü üstlenmektedir.Dedektorburada.com kurumsal yapısı, profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli Satış Sonrası Hizmeti ile dedektör sektöründe liderliğini sürdürmektedir.İstanbul / Maltepede yenilenen ofis ve showroomumuzda tam zamanlı görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde sahip “Dijital Pazarlama Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.GENEL NİTELİKLER- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun- Tercihen Dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 2 yıl deneyimli,- Pazaryeri işleyişini iyi bilen yada hızlı anlayabilen, bunu kendine görev sayacak ve bu işleri yaparken zevk alacak, kovalayacak, etkin bir performans verebilecek.- Whatsapp veya Canlı Chat kanalları müşteri iletişiminde (soru&şikayet yönetimi) bulanabilecek,- Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, dil bilgisi ve imla kurallarına, sosyal medya diline hakim,- Çok hızlı klavye kullanabilen,- E-ticaret ve E-ihracata hakim ve bu konuda tecrübeli,- Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli,- Tam zamanlı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Google Adwords, Facebook Ads, SEO ve E-mail marketing konularına hâkim,- Metin ve içerik üretme konusunda yetkin,- Takım çalışmasına yatkın, enerjik ve çözüm odaklı,- Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,- Çalıştığı firmaya sahiplenecek ve mesuliyet duygusuna sahip,- Entegrasyon firmaları hakkında bilgi sahibi olan kişiler,- Tercihen Grafik tasarım programlarını aktif olarak kullanabilen (After Effects, Photoshop, Illustrator, Corel vb.),- Tercihen Video çekim tekniklerini bilen,- Tercihen İngilizce dil bilgisine hakim,- Tercihen sigara kullanmayan,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden,- Aktif olarak araç kullanabilen,- İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden.

9 ay önce

Ofis Elemanı

Innova Teknoloji Dış Ticaret San Ltd Şti - Afyonkarahisar

Bilgisayara veri girişi yapacak,Ofis düzeninden sorumlu,Evrak taşınması,Resmi dairelerde evrak takibi yapabilecek (Sgk, Vergi Dairesi)Şehiriçi ve gerektiği durumlarda Şehirdışı ürün sevkiyatları yapabilecek,Firmaya gelen ürünlerin ofise taşınması ve gönderilecek kargoların gelen kurye ile birlikte kargo aracına teslimi,Gönderilen ürünlerin kargo takibini yapacak ve teslimatla ilgili kişileri bilgilendirecek,Gerektiği durumlarda firma yetkilileri ile beraber organizasyon ve kurumlara gidebilecek Ofis Elemanı aranmaktadır.

11 ay önce

Home Office Satış Temsilcisi

Devisso Mühendislik Gıda Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Güncel medikal malzeme ürünlerinin ve eğitim setlerinin satışında görev alacak, home office çalışacak Satış Temsilcileri personeller aranmaktadır.

11 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Lima Tarım Makinaları Dış Tic San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Dış Ticaret Uzmanı arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Afyonkarahisar

Dış Ticaret sektöründe faaliyet göstermekte olduğumuz Beylikdüzü/Esenyurt`taki merkez ofisimize Muhasebe departmanında çalışacak Personel aramaktayız.Beylikdüzü civarında oturanlar tercihimiz olacaktır.Çalışma saatler : Hafta içi : 09.00 - 18.00 dir

1 yıl önce

Kabin Memuru

Juma Dış Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

T.C. vatandaşı olup T.C. pasaportuna sahip,1990 - 2000 yılları arasında doğmuş (Sadece deneyimsiz adaylarımız için geçerlidir),Mesleğe ara vermiş adaylarımız için son uçuş görevini en fazla 5 yıl öncesinde gerçekleştirmiş olan,İyi derecede İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Kazakça konuşabilen,En az lise veya dengi okul mezunu, (Yurtdışında eğitim görmüş adaylar için denklik belgesi ibraz edilmesi zorunludur. Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Kabin Hizmetleri bölümü mezunu olunması tercih nedenidir.),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecili olan,Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan,Sağlık ve Fiziki Özellikler;Sağlık durumu uçuşa elverişli, (Adaylardan işe başlamadan önce Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş hastanelerden uçuşa uygun olduğuna dair sağlık raporu almaları ve raporlarını Onur Air işyeri hekimliğine onaylatmaları gerekmektedir.)Kadın adaylar için 1.60-1.80 cm, erkek adaylar için 1.70-1.92 cm boy aralığında,Onur Air tarafından yapılacak olan boy-kilo ölçümünde boy ve kilosu orantılı,Onur Air üniforması giyildiğinde vücudunun görünen yerlerinde dövme veya piercing bulunmayan,

1 yıl önce

Yönetici

Ymkz İnsan Kaynakları Yazılım Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yönetici aranmaktadır.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

General Avrupa Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilecek tecrübeli Grafik Tasarımcısı aramaktayız.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

General Avrupa Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilecek Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Satınalma Sorumlusu

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Afyonkarahisar

Park Oyun Grupları Ve Dönüştürülebilir Enerji Sistemleri Satışını yapan firmamıza;Bilgisayar bilgisi olan Çalışma arkadaşları arıyoruz!

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

Koyuncu İthalat İhracat İnşaat Kuy Gıda Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şirketimizin Muhasebe biriminde çalıştırmak üzere; Muhasebe Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler