Adıyaman İş İlanları, Adıyaman'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Adıyaman İş İlanları


Sekreter

Açelya Çelik Kapı - Adıyaman

Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Paketleme Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Adıyaman

Paketleme Elemanı aranmaktadır.Organizasyon şirketinde gıda paketleme ve sevkiyata destek olacak Bay - Bayan Paketleme Elemanları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*Eldiven, Bone takmak konusunda sıkıntısı olan adaylar lütfen başvuruda bulunmasın.

1 ay önce

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri/Radyoloji Teknikeri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Adıyaman

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri/Radyoloji Teknikeri aranmaktadır.Bağlı bulunduğu hekimle koordineli olarak çalışacak Tercihen 2 yıl tecrübeli Tıbbi Görüntüleme Teknikeri/Radyoloji Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Can Asil Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Eskişehir ilinde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Tam zamanlı B Sınıfı iş güvenliği uzmanları istihdam edilecektir. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak,İşveren veya işveren vekili ile koordineli çalışmak,Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak,Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak,Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek ile görevlendirilmek üzere B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı istihdam edilecektir.Çalışma Yeri Eskişehir Odunpazarıdır.

1 ay önce

Eğitim Danışmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Adıyaman

Eğitim Danışmanı aranmaktadır.İstanbul Avrupa yakasında metrobüs güzergahında bulunan kursumuza; Tele-Satış kabiliyeti olan, veli bilgilendirmeyle kursa davet edip ağırlayacak Eğitim Danışmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Antalya Gelişim Gıda San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Antalya Merkez ilçelerinde tedarik ettiğimiz ürünleri Edt(Ev Dışı Tüketim) noktalarına satış ve tahsilat yapabilecek müşteri çevresi olan Deneyimli ve Referans verebilecek Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 ay önce

Veri Takip ve Kontrol Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Adıyaman

Veri Takip ve Kontrol Sorumlusu aranmaktadır.Kargo firmasının veri giriş-kontrol ve takibini yapacak düzeyde İngilizce bilen Veri Takip ve Kontrol Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Üretim Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Adıyaman

Üretim Elemanı aranmaktadır.Otomotiv sektöründe taşıt araçları emniyet camları üreten firmamızda üretimde görev alacak; adayın performansına göre Fabrikadaki konumu belirlenecektir.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*İl dışından gelecek aday için lojman imkanı sunulacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Epotek Uluslararası İnşaat Mimarlık San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Telefon, e-mail, kargo, posta trafiğini yönetecek,Gelen giden evrak takibi yapacak,Bağlı olduğu yöneticinin günlük iş programını, toplantı, otel, uçak, rezervasyonunlarının takibinin yapılması,Gelen misafirlerin karşılanarak ağırlanması, ikramda bulunulması,Şirket içinde teknik ofis, muhasebe ve satın alma birimlerine yardım edilmesi işlerini gerçekleştirecek sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Reklam Metin Yazarı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Adıyaman

Reklam Metin Yazarı aranmaktadır.Cvbenim bünyesinde çalışmak üzere; kalemine güvenen, slogan ve içerik üretebilecek, özel gün ve bayramlarda Metin hazırlayabilecek Reklam Metin Yazarı aranmaktadır.Tanıtım videolarının içerik hazırlanma sürecine destek olacak, Sektördeki firmaların içerik alanındaki faaliyetlerini takibini yapıp raporlayacak, Tüm etkinlikler için tema, konuların hazırlanması, vizyon ve misyonuna uygun yürütülmesinin sağlanmasında sorumlu olacak, Sosyal medya hesaplarının ve içerik sayfalarının yönetimini üstlenebilecek, Üretilen içerikleri uygun platform ve zamanlama ile yayına alınmasında sorumlu, Slogan ve reklam kurgusu oluşturacak Metin Yazarı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Paslanmaz Ustası

Kize Mobilya İmalat Tasarım San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Mobilya fabrikamızda çalışmak üzere,sarı pirinç,paslanmaz,metal ustalarına ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

İşyeri Hekimi

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. - Adıyaman

Ankarada hizmet verdiğimiz firmalarımızda görevlendirilmek üzere; Kısmi zamanlı İşyeri Hekimi aramaktayız.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Masöz

Rüzgar Spa Wellness - Adıyaman

Maaş Yada Prim sistemi ile çalışacak Masöz çalışma arkadaşları aranmaktadır.Amacımız ; Kaliteli ve Profesyonel olarak Türk hamamı kese, köpük ve masaj hizmeti vermektir. *Lojman imkanı vardır.

2 ay önce

Sekreter

Apeks Ağız Diş Sağlığı Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere çok iyi derecede İngilizce bilen ve konuşabilen Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Açelya Çelik Kapı - Adıyaman

Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Servis Garsonu

Nature Turizm Tic ve San Ltd Şti / İliada Hotel - Adıyaman

Kazdağında bulunan, Özel belgeli tesisimizin restorantında görev alacak, garson/şef garson Bay - Bayan Servis Garsonu aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Binnur Karaman - Adıyaman

Mali Müşavirlik Bürosunda çalışacak Muhasebe Yardımcı Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Nature Turizm Tic ve San Ltd Şti / İliada Hotel - Adıyaman

21 yıldır hizmet veren tesisimizde tüm idari işleri üstlenebilecek Yönetici Asistanı aranmaktadır.Yetenekli,Kendine güvenen,Yönetim kadrosuna yetiştirilmek üzere,Esnek çalışma koşullarına uyabilen Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

İhracat Elemanı

Ritaş Kimya ve Tekstil San Tic A.Ş. - Adıyaman

Üretim ve merkez ofisi Gaziantep’te olan şirketimizde yurtdışı satış personeli olarak çalışacak İhracat Elemanı mesai arkadaşları aramaktayız.Eğitim: En az lisans mezunu olunması gerekmektedir. (İşletme, İktisat, Ekonomi, Kamu Yönetimi, Uluslar Arası Ticaret bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir.)İş tanımı:Ürüne dair tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini planlamak ve yürütmek,Pazar ve ürün hakkındaki gelişmeleri yakından takip edip, pazar geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak,Rakipleri izlemek ve gelişmeleri raporlamak,Potansiyel müşterileri belirlemek, uygun olan müşterileri firmamıza kazandırmak,Kazanılan müşteriler ile ilişkileri yürütmek ve yönetmek,Müşteri ziyareti - teklif verme – sipariş kabul ve tahsilat sürecini yürütmek,Planlama, üretim, sevkiyat birimleri ile koordineli çalışarak süreçleri yönetmek,Müşteri limit ve risklerini takip etmek,Çalışma Yeri Gaziantep Şehitkamildir.

2 ay önce

Adıyaman İşkur İş İlanları

Adıyaman, bir büyük organize sanayi bölgesi ve 3 küçük sanayi bölgesi ile ülke sanayisinde önemli bir yere sahiptir. Yerli sermayedarlarla birlikte bu bölgede görev yapan yabancı sermaye sahipleri de Adıyaman’ın dolayısıyla da ülkemizin gelişimine katkı sağlamaktadır.
Açık İş İlanları
Adıyaman iş ilanları, ağırlıklı olarak mühendislik, finans, satış ve pazarlama, inşaat, otomotiv, ağır sanayi ve eğitim üzerine yoğunlaşmaktadır. Adıyaman iş ilanlarını incelemeye başladığınızda sözünü ettiğimiz alanlar için açılan ilanlar, sizin de dikkatinizden kaçmayacaktır.
Kariyerinize iyi bir firmada başlamak istiyorsanız Adıyaman iş ilanları arasında seçim yaparken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Genel bir değerlendirme sonrasında belirlediğiniz ilanlara başvuru yapmalı, kariyerinizin başlangıç adımını bu şekilde atmaya özen göstermelisiniz.
Techno Market, Mika Mühendislik, Bakırlar Hafriyat, Elitkent İnşaat, Yeşilpark İnşaat ve GAP Şahin İnşaat, Adıyaman’da en sık ilan yayınlayan isimler arasında yer almaktadır. Siz de bu firmaların yanı sıra diğer Adıyaman firmalarının da yer aldığı Adıyaman iş ilanları kategorimize göz atabilirsiniz.

Adıyaman Geneli Sektörler