Adıyaman Sigorta İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Sigorta İş İlanları


Pazarlama Uzmanı

Bt-T Sigorta ve Reasürans Brokerlik Hiz Ltd Şti - Adıyaman

-Satış Stratejileri Geliştirme ve Performans Yöneticisi Uzmanı Aranmaktadır,Beklentimiz Sigorta Şirketleri İle Aramızdaki İlişkiyi En Yüksek Seviyede Tutabilecek; Girişken, Prezantabl, İnsani İlişkilerde Deneyimli ve Başarılı Bir Kişi Aranmaktadır.

3 hafta önce

Sigorta Teknik Personel

Sakman Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

En az 3 yıl tecrübeli bayan sigorta teknik personeli arıyoruz.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Şah Grup Danışmanlık Tic A.Ş. - Adıyaman

Danışmanlık ofisimizde müşterilere gereken bilgileri aktarıp aldığı cevaplar doğrultusunda gereken işlemleri yürütecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Satış Elemanı

NS İzmir Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

İzmir Karşıyaka da bulunan Sigorta Şirketimzide satış konusunda deneyimli çevresine güvenen iş arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

A.Aygünler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

A.Aygünler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 15 yıldır sektörde çoğu şirketin yetkili A acentesidir.Bünyemize kriterlerimize uygun Sigorta Teknik Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Aykut Tekin Sigorta ve Aracılık Hizmetleri - Adıyaman

Mersin de 30 yıldır Sigorta acentesi olarak hizmet veren işyerimize ,Üniversitelerin bankacılık veya sigortacılık bölümünden mezun olan yada olmayan farklı bölümlerden de okumuş çalışma isteği olan kendisine yeni bir meslek yapmak düşüncesinde çalışkan dinamik olumlu pozitif müşteri odaklı hizmet sektöründe çalışacak eleman aramaktayız.Kendi müşteri portföyüne sahip işyerimizde önve detay eğitim verilerek sisteme adapte edilecek,ve var olan bu portföyü yönetebilecek katkı koyacak başarılı olmayı kendisine hedef koyan biri ile çalışmak istiyoruz.

3 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mavi Life Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmamıza BAYAN personel aranmaktadır

5 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Rds Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Adıyaman

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları alınacaktır.

5 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Bozyaka Sigorta ve Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.

6 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Adıyaman

Sigorta Satış Uzmanı

6 ay önce

Sigorta Müdürü

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Adıyaman

Sigorta Acentesi Yönetmeni ve Yardımcısı

6 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ekstra Sigorta Acenteliği A.Ş. - Adıyaman

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, Sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

6 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Smmm Mine Demirel - Adıyaman

ÜMRANİYE Ihlamurkuyu da bulunan sigorta Acentemize deneyimli bayan Sigorta Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nevşehir Can Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Can Sigorta acenteliğinde çalıştırılmak üzere nitelikli bayan Teknik Personel alımı olacaktır.

6 ay önce

Sigorta Elemanı

Sbd Çiçekler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Şirketimiz , Ankara Demetevler semtinde sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Demetevler semtinde faaliyet gösteren sigorta acentemize, ofis içinde çalışacak Sigorta Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erdal Topçuoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Adıyaman

Otomotiv ve sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren 40 yıllık işletmeyiz. Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ertürk Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde, kasko, trafik, sağlık, konut, dask, seyahat, site ortak alan, iş yeri vs. alanlarında bizzat acenteliğini yapmış olduğumuz 5 sigorta şirketi (Ak-Koru-Doğa-Hdi-Quick) ve yardımlaştığımız diğer acentelerle beraber 20ye yakın sigorta şirketinden müşterilerimize en uygun fiyatları veriyoruz.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Şahruh Sigorta Aracılık Hizmetleri - Adıyaman

Sigorta Acenteliğimizde yetiştirilmek üzere veya sigorta tecrübesi olan Bayan Personel alınacaktır.İş : Ofis içerisinde bulunmaktadır.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mava Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Adıyaman

Axa, Allianz, Güneş, Quick, Nippon sigorta ekranlarından anlayan deneyimli kadın eleman aranıyor.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Alpacar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Adıyaman

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Eminler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Sigorta acentemize mesleki yeterliliğe sahip Acente Müdürü aramaktayız.

7 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Sigorta Paketim Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Elementer sigorta alanında çalışmak üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.

7 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

7 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Aretias Sigorta Danışmanliğı ve Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

***Lütfen ilanı detaylıca incelemeden başvuru yapmayınız.***Firmamızda görevlendirilmek üzere Sigorta Satış ve Portföy Geliştirme Uzmanı alınacaktır. Aşağıdaki konulara uyacak, özenli ve kendine güvenen iş arkadaşları arıyoruz.* Deneme süresi sonunda en az 1 yıllık sözleşme yapılacaktır.* Süresiz gizlilik ve portföy güvenliği sözleşmesi yapılacaktır.* Maaş + prim usulünde çalışılacaktır.* İŞKUR işbaşı eğitim programı kapsamında çalışmaya başlanılacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Adıyaman

Bireysel emeklilik ve hayat sigortasında tecrübeli saha satışında mevcut ürünlerimizi pazarlayabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Saha Satış Personeli

Sigortes Trade - Adıyaman

Sigorta firmamıza tecrübeli Saha Satış Personeli aramaktayız.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Sigortex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Adıyaman

İş planımızın 2. maddesine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.Tanımımız:Sigortex, ülkemizin dijital olarak gelişen gerekliliklerine ayak uydurmak ve toplumun hızlı bir şekilde entegre olduğu dijital ve mesafeli satış yöntemleri vasıtasıyla bireylerin sigorta ihtiyacını karşılamak adına web online, çağrı merkezinden ve sahada mobil olarak satış uzmanı teknik personelleri vasıtasıyla, bireylerin sigorta karşılaştırması ve satın alması alanında kendine özgü farklılıklarıyla satış yapan, sigortacılık kanunu ve mesafeli satış yönetmeliği doğrultusunda faaliyette bulunan sigorta acentesidir.İş Planımız1. Çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü (el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi kendimizden haberdar edip online sigorta satış kanalımız olan web sitemiz www.sigortex.com adresine ulaşmasını sağlayarak müşterinin kendi ihtiyacı olan ürünü kendi seçenekleri doğrultusunda poliçeleştirerek anında online satın almasına olanak yaratmak ve bu esnada müşterinin talebi halinde anında online ve çağrı merkezinde çalışan teknik personel çalışanlarımız vasıtasıyla müşteriye doğru fiyata doğru ürünü almasında yardımcı olup müşteri memnuniyeti oluşturarak.2. Yine, çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü (el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi sigortex’den ve sigorta ürünlerinden haberdar ederek müşterinin kendisiyle iletişim isteği oluşturmak ve bu istek doğrultusunda çağrı merkezimizdeki satış uzmanı teknik personeller vasıtasıyla müşteriye dönüş yaparak ürün hakkında doyurucu açıklayıcı bilgi sahibi yapıp, müşteriyle iletişim halinde teklif oluşturup devamında bu teklifi anında poliçeleştirip online ödeme alıp müşteriye poliçeyi satarak.3. Sahada satış yapacak mobil teknik personeller oluşturup, bu personelleri çağın pazarlama teknikleri ve iletişimi doğrultunda eğittikten sonra bu teknik personelleri çağın gerekliliklerine uygun teknolojik ekipman ile donatıp ev, işyeri, toplu mekânlar ziyareti yapmasını sağlayarak müşterilerle yüz yüze iletişim kurup ihtiyacı olan sigorta ürününü belirleyerek.

8 ay önce

Portföy Yöneticisi

Alptaş Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

2018 yılından itibaren faaliyette olan, merkezi Kayseri’ de bulunan acentemiz Portföy Yöneticisi arıyor!26 sigorta şirketiyle çalışma fırsatı bulabileceğiniz acentemizin Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ilde bölge müdürlüğü bulunmakta ve Türkiyenin 81 ilinde büyümeyi hedeflemektedir.Sizde sigorta sektörüne ilgi duyuyor ve düşük yatırımlarla işinizi yapmak istiyorsanız sizi de ailemize bekliyoruz.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Buse Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Adıyaman

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

8 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Çekmeköy Şahinbey caddesinde bulunan Sigorta şirketimiz için Sigorta sektöründe deneyimli, diksiyonu düzgün, iş ahlakına uygun çalışma arkadaşı arıyoruz. Maaş ve prim usulü çalışılacak.Mevcut portföyü varsa artı puan kazandıracaktır.

8 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler