Adıyaman Servis Sağlayıcılar İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Servis Sağlayıcılar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Veteriner Sağlık Teknikeri

Etlik Veteriner Kliniği - Adıyaman

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli kadın Veteriner Teknikeri/Teknisyeni arıyoruz.

11 ay önce

Mali Müşavir

Cihanhan Taahhüt İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamız Cihanhan Taahhüt inşaat taahhüt sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Ankara Çankayada bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere iş arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Uğur Güneş - Adıyaman

Mali Müşavirlik ofisimize en az 3 yıl deneyimli, Alış satış faturalarının işlenmesi banka ekstrelerinin işlenmesi cari hesap kontrolü ba-bs kdv muhtasar yapabilecek ve ya gönderme seviyesine getirebilecek Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Özel Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik - Adıyaman

Polikliniğimizin Antalya Çağlayan şubesinde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Mesul Müdür

Akçev Akdeniz Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Ipard programı kapsamında yapmış olduğumuz turizm tesislerimize bayan Mesul Müdür aramaktayız.

8 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Dekortif Home Desing - Adıyaman

İzmir Karabağlarda bulunan işyerimizde e-ticaret ofisimizde çalışabilecek, geniş bakış açısına sahip E-ticaret Uzmanı arkadaşların başvurularını bekliyoruz.Ekip arkadaşlarımızla beraber Firmamızın online satış sitesinden ve e-ticaret pazar yerlerinden (n11,trendyol vb.) gelen siparişlerin takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi,Sosyal medya ve WhatsApp sipariş hattındaki takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi, E-Ticaret sitesi için kullanılacak ürün görsellerinde gerekli fotoğrafların hazırlanması için yapılacak çalışmayı koordine edilmesi, sayfanın standartlarını belirlenmesi ve çalışmaların bu standartlara uygun olarak sayfaya eklenmesinin sağlanması,Dijital pazarlama trendlerinin ve sosyal medyanın yakından takip edilmesiFirmamızın E-Ticaret sitesi üzerinden gelen telefon trafiğini yönetilmesi.

4 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Asrın Sağlık ve Ambulans Hizmetleri Tic A.Ş. - Adıyaman

Merkezi İstanbul Kartalda bulunan Ambulans Servisimizin Ataşehirde bulunan projesinde çalıştırılmak üzere Paramedik ve Acil Tıp Teknisyeni takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Başvurular hızlıca değerlendirilip hemen işbaşı yaptırılacaktır.

8 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Adıyaman

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Skyend Global Telekomünikasyon ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Almanca dil bilgisine sahip Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Profis und Neueinsteiger aufgepasst!Für unseren Standort in Istanbul suchen wir hochmotivierte und deutschsprachige Sales Agenten (m/w/d) für unser Outbound-Team, welches im B2C-Geschäft Leistung im Energiebereich anbietet.Wir bieten :einen Vollzeitjob mit unbefristetem Arbeitsverhältnisoptimale Verbindung (Metro/Autobahn)volle Sozialversicherung (SGK)kollegiale Atmosphäreprofesionelle Unterstützung ( coaching )hohes Fixgehalt + Essensgeld + Fahrtkostenhohe Prämien

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Psa İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Topoğraf

Akgün İnşaat - Adıyaman

Şırnak Güçlükonak taraflarında yapımı süren Fındık-Eruh yol yapım şantiyesine hem formenlik hemde topoğraf işlerine bakacak becerikli çalışkan tecrübeli eleman arıyorum. Maaş ve şartlar telefonda konuşulur anlaşılır para mevzu bahis değil memnun kaldıktan sonra.

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Asiller Medya Bilişim San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Matbaa ve dijital baskı alanında hizmet vermekteyiz. Gelen siparişlerin tasarımını yapıp baskıya gönderecek deneyimli personel aranmaktadır.

7 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ats Kurumsal ve Ödüllendirme Sistemleri A.Ş. - Adıyaman

PlanetPay yemek kartı saha satışında görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Adıyaman

Şirket bünyemizde otomotiv sektöründe faaliyet gösterecek kalite kontrol , raporlama ve kalite gereksinimlerini benimsemiş, daha önce otomotiv kalite kontrolünde görev almış, diksiyonuna ve kişisel bakımına özen gösteren çalışma arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Özcan Gündoğdu - Adıyaman

Mali müşavirlik ofisine, beyanname verebilen personel alınacaktır.Sorumluluklar ve Görevler-Muhasebe kayıtlarının girilmesi-Beyannameler ve sigorta bildirgelerinin hazırlanması-Mali Müşavirle birlikte, diğer ofis işlerinin sevk ve idaresi..

6 ay önce

Oto lastik ve yıkamada profesyonel uzman usta aranmaktadır.

Eminoto lastik ve oto kuaförü - Adıyaman

Oto lastik ve yıkamada profesyonel olan usta aranmaktadır 0505. 3144833

8 ay önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

11 ay önce

Bellboy

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Adıyaman

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı otelimizde misafirlerin otelimize geliş ve ayrılışlarında bagajlarının taşınması ve araçlarının otoparka getirilip götürme hizmetlerini yapabilecek, otelin aracı ile otel ile havalimanı arasında aracımızla transfer hizmetini yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

mutfak sorumlusu

UFUK AKARYAKIT TİC TUR LTD ŞTİ - Adıyaman

Üçkuyular Opet İdari Ofiste mutfak sorumlusu olarak çalışacak, ofis temizlik işlerini yapacak, yemek yapmayı iyi bilen 25-40 yaş arası bayan eleman işe alınacaktır. müracaat için 5305468952 Dilek hnm ve 5378102859 Murat ve Yılmaz bey ile görüşebilir, CV ile bizzat müraacat edebilirsiniz. ACİLDİR.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler