Adıyaman Proje Ve Taahhüt İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Proje Ve Taahhüt İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Doğaltaş Dekorasyon İnşaat Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız

1 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Adıyaman

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

9 ay önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Adıyaman

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

7 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Conmach Makine San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Makine imalatı yapan fabrikamıza konusunda tecrübeli Gaz altı kaynakçısı ve makine boya uygulaması bilen personel alınacaktır.

4 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Adıyaman

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

6 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Teknik satın alma ve ön muhasebeyi koordine edecek, İstanbulda çalışacak Büro Yöneticisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Ofis Destek Personeli

Tempa Reklam Grup Mobilya ve Dekorasyon -Özkan Akgül - Adıyaman

İstanbul Ümraniyede bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere; Ofis Destek Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Gelişimtav Tavukçuluk Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Tavukçuluk ekipmanları sektörüne faaliyet gösteren şirketimiz için; çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Tüm sosyal haklar mevcut olup, ücretlendirme politikamız asgari ücret şeklindedir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu kriterleri göz önüne alarak başvuruda bulunsun lütfen.Not: Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır, ***Lütfen telefon ile iletişim kurmayınız.

11 ay önce

Mukavva Makinesi Operatörü (Kağıt Hamuru)

Oluklu Mukavva İstanbul - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mukavva Makinesi Operatörü aranmaktadır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Ortadoğulular Eğitim Kurumları - Adıyaman

Saygıdeğer öğretmenlerimiz; Ankara’nın öncü eğitim kurumu Ortadoğulular Eğitim Kurumları bünyesinde Ankara Aydınlıkevler Kurs Merkezinde öğretmen olarak görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.YKS ve LGS konularına ve sınav hazırlık sürecine hâkim İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pry Group Gayrimenkul - Adıyaman

Maaş veya prim ile çalışacak,Ofis büro yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı yapabilecek,Özellikle tercihimiz Kadın adaylar olup, tercihen 25-35 yaş aralığında olan Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Kazanılacak ücretin miktarı performansınıza göre kendinizin belirleyeceğinden dolayı limit yoktur.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda çalışmak üzereÖn Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Servis+yemek+SGK vardır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cumhur Torun - Nazar Çukurova - Adıyaman

Güney Süt A.Ş. Adana Bölge Bayii Bünyesinde Görev Alacak Ön Muhasebe elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Yönetici Asistanı

Çetin SMMM - Adıyaman

Mali Müşavirlik ve Danışmanlık ofisine, ofis içi düzen kurma, büro içi ve dışı iş takibi yapma, ajanda oluşturma, mükellef ilişkilerini yürütme, görevlerini yapacak, özgüvenli, girişimci, araştırmacı, iletişimi kuvvetli bir kadın ve SMMM büro dışı evrak takibi yapacak, resmi daireleri ve mükellefleri gezecek bir erkek asistan alınacaktır. Başlangıçla yarı zamanlı çalıştırılacak olup iş yoğunluğu durumuna göre tam zamanlı çalışmaya geçilebilir.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Bireysel Özel Öğretim Kursu /Hasret Okurlu - Adıyaman

Sancaktepede bulunan kişisel gelişim kursumuza Matematik Öğretmeni alınacaktır.

7 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Adıyaman

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Doğruer İzolasyon Yapı San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;* İstanbulda ikamet eden (Genel Ofis Mecidiyeköydedir.) Ancak uygulama yerleri değişiklik göstermektedir.Çatı, teras, havuz izolasyonları gibi işlerde çalışabilecek, işine sadık eleman aranıyor.

5 ay önce

Saha Satış Elemanı

Holmer Türkei Otomotiv Ltd Şti - Adıyaman

Şeker Pancarı Hasat Makinası sektöründe Türkiye çapında lider olan Almanya merkezli firmamızın Konya şubesi için Saha Satış Temsilcisi alınacaktır.

1 ay önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Hawzen Group İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Şirketimizin web sitesi ve yazılım üzerine sunduğu bazı paketleri pazarlayabilecek Kurumsal Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Deniz Digital - Adıyaman

Firmamız Digiturk, Türktelekom ve Vodafone yetkili bayiliği yapmaktadır. Bahsedilen firmaların ürün tanıtımını yaparak bünyemize yeni müşteri eklemekten sorumlu personel aramaktayız.Direk soğuk arama yaparak satış yapılmıyor. Çağrı karşılayarak satış yapılıyorSosyal haklar yüz yüze görüşülecektir

11 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler