Adıyaman Oyuncak - Oyun Grupları ve Sistemleri İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Oyuncak - Oyun Grupları ve Sistemleri İş İlanları


Muhasebe Uzmanı

Global Oyuncak San ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Muhasebe UzmanıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden 4 yıllık lisans veya en az Ön lisans Mezunuİyi derecede muhasebe bilgisine sahip olmakİyi derecede MS Office kullanıcı bilgisine sahip olmakYoğun iş ortamında çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkınYaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara ve öğrenmeye açık olmakPozitif iletişim konusunda yetkin, ikna kabiliyetine sahipTercihen erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

3 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Global Oyuncak San ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

???? İŞ İLANI - Dış Ticaret Satış Uzmanıİş Açıklaması:Adana’da oyuncak üretimi yapan firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip Dış Ticaret Satış Uzmanı / ihracat Uzman adayı arayışımız söz konusudur.• İhracat pazarı, iş geliştirme fırsatlarını değerlendirip satışa dönüştürmek.İhracat uygulamaları, gümrük, banka mevzuatları, lojistik işlemleri hakkında bilgi sahibi veyaöğrenmeye istekli.• Mevcut ve potansiyel müşteri ziyaretlerini planlamak, gerçekleştirmek ve raporlamak.• Müşteri ihtiyaç analizi ve satış tahminleri yaparak, satış stratejilerinin geliştirilmesine destekolmak.• Yurtdışı fuar katılım çalışmalarını planlayıp yönetmek. Teklif, sipariş, sevkiyat, ödeme takibiyapmak. Yurtdışı fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilkteması kurmak.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ege Oyuncak - Adıyaman

Oyuncak üzerine üretim yapan firmayız .Üretim muhasebesini bilen tecrübeli personel arıyoruz.

10 ay önce

Şoför

Ege Oyuncak - Adıyaman

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

1 yıl önce

Paketleme Elemanı

Ege Oyuncak - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilecek oyuncak paketlemede çalışabilecek Paketleme Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi : 08:30-13:00Yemek+ Yol+Maaş

1 yıl önce

İnternet Salon Görevlisi

Moodoyun Oyuncak San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Playstation cafe de çalışmak üzere müşterileri karşılayacak, yiyecek ve içecek servisi yapacak 20- 30 yaşlarında erkek İnternet Salon Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Moodoyun Oyuncak San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Oyun,oyun konsolları ve oyuncak perakende ve online satışı olan mağazamıza 20-30 yaş aralığında güler yüzlü mağaza içi satış ve e- ticaret alanında eğitilmek üzere Kadın Satış Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler