Adıyaman Otomotiv İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Otomotiv İş İlanları


Tamirci

Automekanik Jeep Servis - Adıyaman

Ataşehir , Kayışdağı mahallesindeki Amerikan jeep. 4x4 servisimiz de görevlendirilmek üzere Tamirci arıyoruz.

5 gün önce

Teknik Servis Elemanı

Arneta Teknoloji Danışmanlık A.Ş. - Adıyaman

Teknik servis ekibimizde görev almak üzere Teknik Servis Elemanı aranmaktadır.Kurumsal müşterilerimize araç takip ve yönetim cihazlarımız için sahada yazılım yükleme, montaj ve servis hizmetini vermekElektronik cihazların montaj ve testlerini yapmakGerektiğinde ürünlerin müşteriye teslimatını sağlamak, arızalı ürünleri teslim almakVerilen görevleri titizlikle ve düzenli şekilde yerine getirmek.

5 gün önce

Satış Elemanı

Kirmanoğlu Enerji San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Müşteri ziyaretlerinin yapılması, yeni müşterilerin kazanılması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi, aylık satış ve tahsilat hedeflerinin tutturulmasında görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.Çalışmasıyla doğru orantılı yüksek gelir imkanı,Şirket Aracı,Telefon Hattı.

2 hafta önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

Ser-Tur Oto Hizmet Birimleri - Adıyaman

Çanakkale merkezdeki iş yerimizde çalışmak üzere Oto Bakım Onarımcısı alınacaktır.

3 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Uca Otomotiv Lastik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İvedik OSB deki otopratik şubemize Mekanik Bakım Onarımcısı alınacaktır.

3 hafta önce

Ar-Ge Mühendisi

Sembol Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ar-Ge Mühendisi alınacaktır.

3 hafta önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Uca Otomotiv Lastik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İvedik Osb Otopratik şubemizde görevlendirilmek üzere Müşteri Karşılama Personeli alınacaktır. Çalışma saatleri 8:30 19:00.Yemek ve sigorta.

1 ay önce

Hukuk Müşaviri

Batuhan Madencilik Tarım Gıda İnş Oto San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Hukuki tecrübesi olan ve olmayan ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Gül-Al Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Yetkili Servisimizde oto yıkama, iç detay temizlikten anlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.Lokasyon Taşdelen/Çekmeköy

1 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Gül-Al Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Servis departmanlarımızda istihdam edilmek üzere, “MEKANİK USTALARI” arayışımız bulunmaktadır.Mekanik bakım ve onarım yapmak,Müşteri beklentilerini verimli bir şekilde en kısa zamanda yerine getirmek,Yapılan onarımlarının arıza sebeplerini değerlendirmek, önem alınması gereken arızalarda yönetimi bilgilendirmek,

1 ay önce

Üretim Elemanı

Resco Otomobil Parçaları ve Endüstri Tic Ltd Şti - Adıyaman

Otomotiv sektöründe başta ağır vasıta olmak üzere amortisör üretiminde faaliyet gösteren,Bursa Hasanağa Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız Resco Otomotiv’ de üretim bölümünde aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı alınacaktır.Çalışma Saatleri : 07:30-17:30 Yılbaşından sonra ikili vardiyaya geçilecek. 07:30-15:30 15:30-23:30Servis Güzergahı :Servis Güzergahı 1: Mimar Sinan Metro İstasyonu,Arabayatağı Metro İstasyonu,Duaçınarı Metro İstasyonu,Sultan Düğün Salonları,Kent Meydanı,Paşaçiftliği,Sırameşeler,Acemler,Nilüfer Metro İstasyonu,Küçük Sanayi Metro İstasyonu,Üniversite,Hasanağa Toki,Hasanağa Organize San.Böl. Servis Güzergahı 2:Kanalboyu Onur Market, Kanalboyu Pırıltı Avm,Kanalboyu Meşeli Camii,Dikkaldırım,Beşevler metro istasyonu,Odunluk,Gümüştepe,Üçevler,Çalı yolu,Hasanğa. Servis Güzergahı 3:Korupark Lambaları, Emek Karakolu, Akpınar Caddesi, Hamitler Merkez Camii, Ata bulvarı,Çalı Yeni mezarlık, Çalı Meydan,Hasanağa.

2 ay önce

Kalite Kontrol Teknikeri

Daysil Silikon Sanayi A.Ş. - Adıyaman

İzmir ilinin Ulucak-Naldöken-Doğanlar-Mevlana-Yunusemre-Karacaoğlan-Yeşilova-Altındağ mahallerinde ikamet eden, Otomotiv yan sanayi kalite uygulamaları hakkında yetiştirilmek üzere Kalite Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Motor Mekanik Ustası

Drv Otomotiv A.Ş. - Adıyaman

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Otorapor Üsküdar Kısıklı şubesine Motor Mekanik Ustası alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Ern Kuyumculuk Tic Ltd Şti - Adıyaman

Şirketimizin telefonlarını yanıtlayıp ilgili birimlere yönlendirebilecek Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Otomotiv Mekanik Servis Danışmanı

Eyt Referans Oto Ekspertiz Tic Ltd Şti - Adıyaman

El araçlara Oto Ekspertiz hizmeti vermekte olan servisimizde görevlendirilmek üzere Kaporta/ Mekanik Teknisyen arayışımız bulunmaktadır. Mekanik Teknisyen Görev Tanımı *Servise ekspertiz için gelen aracın öncesinde belirlenmiş proses doğrultusunda kontrollerinin gerçekleştirilerek servisimizde kullanılmakta olan yazılım programımız üzerinden işlemin tamamlanarak raporlamayı sağlamak *Aracı Yanal Kayma, Fren Test, Amortisör Test ve Dinamometre cihazlarıyla testlerinin gerçekleştirilmesi, çıkan sonuçların yorumlanması *Diagnostik test cihazı aracılığı ile aracın kontrollerinin sağlanması ve arızaların raporlanması

4 ay önce

Otomotiv Kaporta Servis Danışmanı

Dynomark Oto - Adıyaman

Afyonda Faaliyet gösteren işletmemizde araç üzerinde olumsuz tüm etken unsurları tespit ederek rapor halinde araç alıcı ve satıcısına bildirmekte olan tarafsız hizmet veren bir kuruluş.Mesleki konumda uzman ve araç üzerinde değişen, boyanan ve hasar alan parçalarda tespit etmiş olduğu tüm olumsuz etkenleri sorumluluk dahilinde raporlayarak hazır hale getirmek üzere Kaporta Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Kredi Satış Sorumlusu

Genceri Otomotiv - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kredi Satış Sorumlusu kredi satış sorumlusu aranmaktadır. Çalışma saatleri : 09:00 - 17:30

4 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Yiğit Filtre Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.Sevkiyatların zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilmesi,Araç yükleme ve boşaltma işlemlerinin zamanında ve doğru olarak yapılması,Doğru araca doğru ürünlerin hatasız ve ürüne zarar vermeden zamanında yüklenmesi.

4 ay önce

Depo Sorumlusu

Yiğit Filtre Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Türkiyede sektör lideri Asaş Filtrenin Bölge Distribütörlüğünü alan firmamız ithal markalarda ise konusunda lider olan Donaldson Filtrenin Distribütörlüğünü de alarak her türlü Otomotiv, iş makineleri, Ağır hizmet araçları, Sanayi Makineleri, Nakliye Araçları, Deniz Motorları filtreleri ve filtreye ihtiyaç duyulan her sektörde hizmet vermekteyiz. Ayrıca özel imalat gerektiren filtreler firmamızın kendi üretim tesislerinde üretilmektedir.

4 ay önce

Kalıp ve Takım-Aparat İşçisi

Akkomsan Otomotiv Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Adıyaman

• Meslek okullarının veya Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,• Ölçüm aletlerini kullanabilen ( kumpas, mikrometro vb ) • Kesici takım bilgisine sahip,

4 ay önce

CAD-CAM Mühendisi

Akkomsan Otomotiv Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Adıyaman

• Meslek okullarının veya Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,• Cad/Cam tasarım programlarını kullanabilen, • İşlenecek parçaların Cam programlarını yapıp, 3 eksen CNC de talaşlı imalatlarını yapacak,• Teknik resim okuyup, uygulayabilen,• Ölçüm aletlerini kullanabilen ( kumpas, mikrometro vb ) • Kesici takım bilgisine sahip,• Problem Çözme, Raporlama teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,• Ekip çalışmasına yatkın, pratik, analitik bakış açısına ve yorumlama becerisine sahip,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

4 ay önce

Muhasebe Müdürü

Bulut Oto - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü alınacaktır.Servis imkanımız mevcuttur.

4 ay önce

Ofisboy

Kaplan Ekspertiz Otomotiv San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Müşteri karşılaması -araç temizliği-yıkanması ve çay kahve servisi için personel aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebeci

Arslan Otomotiv Tir Kamyon Dorse Yedek Parça - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.Çek-Senet giriş , çıkış ve takibini yapacak,Cari Hesap kontrolleri ve mutabakatlarından sorumlu,Fatura giriş çıkış yapacak ( Tercihen E-Arşiv ve E-Fatura bilen )Sahadaki takım arkadaşlarına stok ve ürünler hakkında bilgi desteği sağlayacak,Mevzuata ve hesap planından sorumlu,Fatura ve muhasebesel tüm evrakların günlük olarak kayıtı , kontrolü ve arşivlenmesi,Yazarkasa, pos vv cihazlara ait işlemlerin kontrolü,Stok girişi , takibi , kontrolü ve raporlanması,Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek , kontrol ve kayıt altına almak.

4 ay önce

Araç Kiralama Danışmanı

Eser Filo /ibrahim İsenlik - Adıyaman

Firmamız Günlük araç kiralama söktürün Denizli öncü ve sektöre yön veren bir firmadır. firmamız bünyesinde uzun dönem kiralama birimi açılacak ve bu birimde görevlendirmek amaçlı bir personel işe alım yapılacaktır.

4 ay önce

TREYLER EKİPMANLARI BÖLÜMÜNDE DEPO SORUMLUSU OLACAK TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ

ÖZYAREN TREYLER EKİPMANLARI - Adıyaman

TREYLER EKİPMANLARI BÖLÜMÜNDE DEPO SORUMLUSU OLACAK ELEMAN ARANIYOR

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Batuhan Madencilik Tarım Gıda İnş Oto San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

5 ay önce

Vezne Sorumlusu

Boztaşıt Motorlu Araçlar San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Tercihen Muhasebe mezunu veya deneyimliÖğrenmeye açıkÇalışmayı sevenGüleryüzlüPrezantabl

5 ay önce

Kalfa

Meray Direksiyon - Adıyaman

Direksiyon tamir atölyemizde, araç üzerinden direksiyon kutusu ve direksiyon pompası sök tak işi yapacak, kocaeli sefa sirmen sanayi sitesinde bulunan şubemizde çalışacak kalfa aramaktayız.

5 ay önce

CNC OPERATÖRÜ VE BOYACI

ANAR METAL - Adıyaman

Balıkesir merkez Organize Sanayi de bulunan fabrikamız için Deneyimli - Deneyimsiz (eğitilmek üzere) CNC Operatörleri aranmaktadır. Ayrıca fabrikamıza deneyimli Metal Boyacısı da alınacaktır. İlgilenenlerin 2. OSB de bulunan fabrikamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Anar Metal - 2. OSB 1. Cad. No: 12 (A101 in deposunu geçince sağda)-0 536 713 55 38 Not: Fabrikamız 0 İhracat yaparak dünyanın büyün otomotiv markalarına CNC Tezgahlarda orijinal parça üretmektedir.Liselerin Makina-Motor-Torna tesviye-CNC bölümlerinden mezun olanlar tercih sebebidir.

5 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler