Adıyaman Kimya İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Kimya İş İlanları


Satış Mühendisi

Biotech Kimya-Selçuk Akbaş - Adıyaman

Elektrostatik Toz Boya Öncesi Yüzey İşlem Kimyasalları konusunda faaliyet yürüten firmamızda çalışmak üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.

4 gün önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Denk Tuz Kimyasal Gıda Nak İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Gece Kimya San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Kocaeli-Başiskelede bulunan fabrikamızda çay servisi ve yemek yapacak Mutfak Görevlisialınacaktır. Asgari ücret +yemek +sgk

2 ay önce

Tır Şoförü

Tolga Tuz Un Nakliye Makina San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızın sevkiyat bölümünde çalışacak Tır Şoförü aranmaktadır.

3 ay önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahip, biyosidal ürünler konusunda bilgili, ekip yönetimi ve saha çalışmaları yapabilecek, aktif araç kullanabilen iş arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Poli-Form Cam Takviyeli San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Polyester İmal İşcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Tolga Tuz Un Nakliye Makina San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Ergene Osb bölgesinde bulunan işletmemiz için mekanik bakım konusunda tecrübeli çalışma arkadaşı ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Asistan

Burhan Global Ticaret A.Ş. - Adıyaman

Beykent / Ginza Corner Plazada yer alan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere bayan Sekreter/Ofis Sorumlusu aranıyor.Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma: 08:30 / 18:30Cumartesi/Pazar: Kapalı.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Bej Kauçuk Plastik Kimya San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan şirketimiz, bir çok sektör ve alan için, üretmiş olduğu aşağıda yer alan kimyasalların satışını gerçekleştirmektedir. 1- ENDÜSTRİYEL SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLAR (Her türlü sanayi sektörü ve kurumlar)2- TEKNİK BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI (Her türlü sanayi sektörü ve kurumlar)3- HALI YIKAMA KİMYASALLARI (Halı yıkama firmaları)4- ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve DEZENFEKTANLAR (Tüm sektörler, toptan alıcılar ve her türlü kurum ve kuruluş) * ENDÜSTRİYEL SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLARI - TEKNİK BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI - HALI YIKAMA KİMYASALLARI alanlarında tecrübeli, müşteri portföyü olan, veya yetiştirilmek üzere, ekip arkadaşları arıyoruz.** DEZENFEKTANLAR - ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve HALI YIKAMA KİMYASALLARI alanına başvuracak adaylarımızda kesinlikle tecrübe ve portföy şartı olup, çalışma koşullarımız karşılıklı görüşme sırasında detaylandırılacaktır.

5 ay önce

Satış Görevlisi

Bir İnci İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Mevcut müşteri portföyünü artırmak için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Belirlenen satış hedeflerine ulaşmak ve bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı tüm analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde, fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak.Sorumluluk bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Çağdaş Boya ve Kimya San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Gebze Beylikbağında bulunan fabrikamız için 20-30 yaş arasında bayan Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Alış ve satış faturalarının muhasebe programı sistemine girilmesi,Oluşturulan fiş ve evrakların arşivlenmesi, Dönem sonların da cari hesap mutabakatlarının yapılması ve kontrolü, Günlük gelen siparişlerin kayda alınması ve sevkiyata kadar takip edilmesi.Muhasebe Müdürü gözetimi ve denetiminde çalışacak.Çalışma saatlerimiz: Hafta içi 8,00-18,00. Cumartesi-pazar günü tatildir.

7 ay önce

Kimya Mühendisi

Çağdaş Boya ve Kimya San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda çalışmak üzere Kimya Mühendisi arıyoruz.İş Tanımı:Ölçüm cihazları listesinde yer alan cihazların ölçümleme işlemlerinin takip edilmesini ve kalibrasyonlarının yapılmasını sağlatmak. Her test ve analizin yapılışına ait yazılı, detaylı metot hazırlamak, güncelliğini sağlamak. Hammadde ve mamul madde şahit numunelerinin düzenli tutulmasını sağlamak ve sistematik oluşturmak. Laboratuvara giren numunenin tüm analizlerinin onaylanmış metotlara uygun yapılmasını sağlamak. Kayıtların düzenli tutulmasını ve arşivlenmesini sağlamak.

7 ay önce

Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Sekreter

Safra Boya Kimya Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İstanbul-Anadolu yakasında bulunan ofisimiz için Yakacık ve Kartal civarında ikamet eden Sekreter alımı yapılacaktır.Maaş + sgk + yemek

7 ay önce

Forklift Operatörü

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda çalışmak üzere Forklift Operatörü aramaktayız.İş TanımıHam maddelerin forklift ile hasarsız olarak taşınması, depodaki yerlerine düzgün bir şekilde istiflenmesi ve tüm depolama süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Ham maddelerin yükleme ve boşaltma işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Gelen irsaliyelere göre ürünlerin hazırlanması,Gelen araçların yanaştırılması,Forklift’ in temiz ve bakımlı tutulması,Depo ile ilgili diğer süreçlerin ekip çalışması ile yürütülmesi,İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışılması.

7 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsekol Yapı Kimyasalları ve İnşaat Ltd Şti - Adıyaman

Yapı Kimyasalları Fabrikamızda çalışacak eleman aramaktayız.

7 ay önce

Forklift Operatörü

Soma Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Adıyaman

Hadımköyde faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere Forklift Operatörü aramaktayız.

8 ay önce

Üretim Elemanı

Genç Polimer Kimya San Tic Ltd Şti - Adıyaman

İTOSBda bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Üretim Elemanları alınacaktır.

8 ay önce

Desinatör

Ayteks Tekstil Emprime San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Emprime baskı imalat firmamızın bünyesinde emprime baskıdan anlayan argeye önem veren takım çalışmasına uyumlu desinatör yardımcısı ve desinatör çırağı arıyoruz. Tercihen Bağcılar,Yenibosna,Bahçelievler civarından ikamet eden.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Boyalı Endüstriyel Kimya San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Bünyemizde çalışabilecek seyahat sorunu olmayan deneyimli Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

8 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

8 ay önce

Sekreter

Ayteks Tekstil Emprime San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Şirketin telefon trafiğini yönlendirecek ve santrali idare edebilecek,Gelen misafirleri güler yüzle karşılayıp ilgili birime yönlendirecek,Gelen-giden evrak takibi ve posta-kargo gönderilerini organize edecek SEKRETER alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Genç Polimer Kimya San Tic Ltd Şti - Adıyaman

İstanbul Tuzlada Bulunan Fabrikamız bünyesinde çalıştırılmak üzere danışma ve sekreterlik personeli alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda çalışmak üzere logo go3 muhasebe programını kurabilen stok cari çek senet satış ve satın alma faturaları Ba Bs kontrolü ve takibi yapabilen müşteri ilişkilerinde kuvvetli iletişim kurabilecek ekip arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Soma Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Adıyaman

İşin Tanımı;Hadımköyde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere 25-35 yaş arası temizlik, çay dağıtımı ve mutfak işlerinde görevlendirilecek bayan personeller alınacaktır.Servis güzergahı nedeni ile Esenyurt civarında oturanlar tercih sebebidir.

8 ay önce

Satış Mühendisi

İstanbul Analitik Laboratuvar Cihazları San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Kimya sektöründe hizmet veren firmamız için satış mühendisliği poziyonunda hizmet verecek personel alınacaktır.

8 ay önce

Kimya Mühendisi

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Endüstriyel temizlik malzemesi üretim tesisimizde çalışmak üzere Kimya Mühendisi aramaktayız

10 ay önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamıza kadın Satış Danışmanı arıyoruz.

11 ay önce

Satış Danışmanı

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Satış Danışmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Kimya Mühendisi

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Kimya Mühendisi /Kimyager alınacaktır.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler