Adıyaman Kalıp Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Kalıp Sanayi İş İlanları


CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü

Witforms Plastik San Paz ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü alınacaktır. İşlenecek kalıp parçalarının cam programını yapacak. Parçaların tezgaha bağlanması ve işlendikten sonra ölçü kontrollerinin yapılması.

4 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Rehber Kalıp Makina ve Plastik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Beylikdüzü Firmamızda çalıştırılmak üzere daha önce plastik enjeksiyon kalıp üretimi firmasında çalışmış ve tecrübesi olan CNC Dik İşleme Operatörleri alınacaktır.Vardiyalı çalışabilecek ve Beylikdüzü civarında oturanlar tercih edilecektir.Lütfen bu işle ilgili ve tecrübeli olan kişiler başvuru yapsınlar.

5 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Rehber Kalıp Makina ve Plastik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Beylikdüzü O.S.B. Birlik Sanayi Sitesinde Plastik Enjeksiyon Kalıpları üretiminde faaliyet gösterenRehber Kalıp Makina ve Plastik San.Ltd.Şti. firmamızda istihdam edilmek üzere CNC Torna Operatörü aranmaktadır.Fanuc ve Heidenhain gibi kontrol paneli üzerinden program düzeltip yazabilen,Tercihen Aktif G kodları yazabilen ve okuyabilenTeknik resim okuma bilgisine sahip,Ölçüm aletleri kullanabilen,Kesici takım uçları hakkında bilgi sahibi,CNC tezgahı kullanımı konusunda en az 2-5 yıl tecrübe sahibi olan,Kalıp imalatı yapabilenVardiyalı çalışabilecekEkip çalışmasına yatkın ve ekibini yönetebilecekGenç, dinamik, fabrika kurallarına uyum sağlayabilecek,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü, Büyükçekme, Avcılar, Güzergahında ikamet edenAskerlik görevini tamamlamış ve 50 yaşını aşmamış

5 ay önce

Tornacı

Boryaz Kalıp Bilişim A.Ş. - Adıyaman

Manuel freze, torna, radyal matkap, dalma erezyon tezgahlarını kullanabilen Tornacı arıyoruz.

7 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Ata Teknik Hırdavat San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere teknik hırdavat konusunda en az 2 yıl deneyimli Satış Elemanı aramaktayız.İş TanımıGün içinde firmamızdan ürün tedarik etmek için sık sık gelen müşterilere;Talep ettikleri ürünleri verecek,İrsaliyelerini kesecek,Stoğu eksilen ürünlerin ilgili firmalara siparişlerini iletecek,Firma içerisinde ürünlerle ilgili düzeni sağlayacak.

8 ay önce

CAD-CAM Uzmanı

Nano Makina İth ve İhr Ltd Şti - Adıyaman

Firmamız bünyesinde bulunan kalıphanemizde çalışacak, solidworks ve solidcam programlarına hakim, cad cam yapabilecek deneyimli iş arkadaşları aramaktayız. Kullanmakta olduğumuz programlar lisanslı programlar olup programlar da distribütör firmadan destek aldığımızı belirtmek isteriz.

10 ay önce

Makina Mühendisi

Mesav Kalıp Sanayi ve Mühendislik Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Savunma sanayinde hizmet veren firmamıza solidworks ve autocad programlarını kullanabilen, üniversal tezgahlara hakim masa başı iş aramayan, imalat içinde aktif görev alabilecek yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Makina Mühendisi alınacaktır.

11 ay önce

Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü

Buluş Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

CNC Tel Erezyon (Elektronica) makinesinde çalışacak ve cam programını yapabilecek CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü aranmaktadır.

1 yıl önce

Kalıpçı

Buluş Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Kesme-sıvama ve kıvırma kalıplarında deneyimli Kalıpçı aranmaktadır.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler