Adıyaman Hastaneler İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Hastaneler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebeci

Turbüs Ulaşım Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adıyaman

Ön muhasebe ve cari takibi yapacak tahsilat toplayacak bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Pistole Boyacı

Sbk Kimya San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Esenyurt Kıraçta faaliyet gösteren firmamıza deneyimli plastik ve metal yüzey boyama ustası alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İnsaat şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Estetisyen

Enfal Eğitim Danışmanlık Oto Tic Ltd Şti - Adıyaman

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

6 ay önce

Mali Müşavir

Hotel Blacktulip - Adıyaman

Otel Gruplarımızın Muhasebe işlerinin yürütülmesi için Mali Müşavir aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Bortek Mekanik Mühendislik San Tic A.Ş. - Adıyaman

Ümraniye deki mühendislik firmamıza, Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Adayların resimli cv ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.Çalışma Mesai Saatleri:Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 18:30Cumartesi 08:30 - 16:30

1 yıl önce

Satınalma Sorumlusu

Umar Matbaacılık A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda çalışmak üzere Satın Alma Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Er-Um Teknik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Özellikle vana ve valfler olmak üzere teknik tesisat ürünleri, yapı malzemeleri ticaret ve imalatında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere, firmamızın ürünlerini tanıtacak, iş yaptığımız ya da yapma potansiyelimiz olan firmalarla, devlet kurumlarıyla iletişim kuracak, onlara ziyaretlerde bulunacak Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Kuğu Vıp Düğün Davet Salonu - Adıyaman

Düğün davet salonunda işletmesinde yardımcı, tercihen emekli personel aramaktayız.

8 ay önce

Temizlik Personeli

Ekol Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Maltepe Tugay Yolundaki mağazamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır. Günlük genel temizlik yapabilecek Personelimizin ve gelen misafirlerin çay/kahve servisini yapabilecek-Kendi işini takip edebilen sorumluluk sahibi.Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 08.30-19.00 (YAZ SEZONU) Pazartesi- Cumartesi 08.30-18.30 (KIŞ SEZONU)

1 yıl önce

ACİL FABRİKA BAY ÖZEL GÜVENLİK /SABİT GECE 12-36/ KURTKÖY-PENDİK-TUZLA

VİZYON VİP - Adıyaman

Tuzla, orhanlı mh fabrika projemiz’de çalışcak, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik görevlisi aranıyor. ENAZ 3 YIL FABRİKA'DA ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 28 - 43 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA SABİT GECE HAFTA İÇİ 12/36 HAFTASONU 12/12 ÇALIŞMA ŞARTLAR: 2500TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS /NOT: SULTANBEYLİ-PENDİK-KURTKÖY-TUZLA BÖLGESİN'DE OTURANLAR ARARSA SEVİNİRİM Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İLETİŞİM: 05051825070

1 yıl önce

CNC OPERATÖRÜ VE BOYACI

ANAR METAL - Adıyaman

Balıkesir merkez Organize Sanayi de bulunan fabrikamız için Deneyimli - Deneyimsiz (eğitilmek üzere) CNC Operatörleri aranmaktadır. Ayrıca fabrikamıza deneyimli Metal Boyacısı da alınacaktır. İlgilenenlerin 2. OSB de bulunan fabrikamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Anar Metal - 2. OSB 1. Cad. No: 12 (A101 in deposunu geçince sağda)-0 536 713 55 38 Not: Fabrikamız 0 İhracat yaparak dünyanın büyün otomotiv markalarına CNC Tezgahlarda orijinal parça üretmektedir.Liselerin Makina-Motor-Torna tesviye-CNC bölümlerinden mezun olanlar tercih sebebidir.

5 ay önce

Satış Elemanı

Ahmetoğlu Kağıt San Tic A.Ş. - Adıyaman

Ambalaj , kağıt , plastik ve Temizlik ; grubu ürünlerin satışını yapabilecek Satış Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Kaynak Ustası

Gedik Kalıp İmalat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Gaz Altı Kaynak Ustası Aranıyor

5 ay önce

Satış Danışmanı

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Adıyaman

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip Satış Temsilcisi aramaktayız.Nitelikler:İş Tanımı:Satış hedeflerine ulaşmak için, sorumluluğu altında bulunan bölgede düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde satış tekniklerini ve becerilerini uygulayabilmek,Pazar payını arttırmaya ve yeni satış kanalları oluşturmaya yönelik stratejiler belirleyerek bu amaçla operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Pazarlama aktiviteleri ve yeni pazarlama fikirleri geliştirebilecek, yapılan pazarlama çabalarının sonuçlarını ölçerek satış hedeflerine göre değerlendirebilmek.Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

6 ay önce

Ziraat Mühendisi

Özsoy Tarım Mühendislik ve Elektrik - Adıyaman

Konya Karapınarda zirai ilaç satış bayiliğimizde çalıştırılmak üzere aktif yetki belgeli kadın/erkek Ziraat Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Güçlü Makina / Strongmac - Adıyaman

Başakşehir-İkitelli Metal İş Sanayi sitesinde makina imalatı ve fason iş kapsamında hizmet.,Bu işin sorumluluklarını ve gereken iş deneyimini elinde barındıran tam zamanlı çalışma ile bünyemize katkıda bulunacak UNİVERSAL TORNA USTASI aranıyor.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Freedom Cast Ajans - Adıyaman

Dizi sinema reklam ve katalog çekimlerine oyuncu ve model temin eden ajansımızın çağrı merkezi bölümüne genç bayan elemanlar arıyoruz.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Adıyaman

Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli uzun çalışmayı hedefleyen Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler