Adıyaman Fuar / Organizasyon İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Fuar / Organizasyon İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Yardımcı Personel

İstanbul Mühendislik - Adıyaman

Dükkanımızın tüm iç ve dış işleri ile ilgilenecek Yardımcı Personel arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Şirkete gelen ziyaretçileri karşılayacak, ilgili şirket personeline bilgi vererek yönlendirebilecek,Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek,Gelen Misafir ve yöneticilerin çay, kahve vb. tüm ikram hizmetini yerine getirilebilecek,Kargo trafiğini düzenleyip yönlendirmeleri yapabilecek, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek,Randevu kayıtlarını tutacak ve gerekli hatırlatmaları yapabilecek,Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek,Ofis temizliğini ve düzenini sağlayabilecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İnşaat Şirketimizde çalışacak, çay ve ikram servisi yapacak Temizlik işleri yapacak, Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.Sosyal Haklar: Yol + Yemek + Servis

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Tarık Usta Tasarım - Adıyaman

Balıkesir merkez de altın ve gümüş takı tasarım ürünlerini pazarlama üzerine açılmış satış mağazamıza bayan satış temsilcisi alınacaktır...

5 ay önce

Sorumlu Müdür

Özel Balıkesir Engelli Bakım Hiz San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Balıkesir merkezde ikamet eden ya da edebilecek,1 yıl rehabilitasyon veya engelli bakım merkezi deneyimli, Lisans mezunu Psikolog ya da Sosyal Hizmet Uzmanı Sorumlu Müdür arayışımız vardır.

7 ay önce

Cafe Servis Personeli

Bye Coffee - Adıyaman

Misafirlerin vermiş olduklan siparişin sunumunu, belirlenen standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirebilecek, sektör içerisinde ilerlemeyi hedefleyerek, uyum içerisinde çalışabilecek güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

1 yıl önce

Rehber Öğretmeni

Asfen Okulları - Adıyaman

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Rehber Öğretmeni aramaktayız.

7 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Döğme Turistik Tesisleri Tic A.Ş. - Adıyaman

Gece vardiyası için Erkek, gündüz vardiyası için Kadın, Resepsiyonist aranmaktadır.

11 ay önce

Lahmacun Ustası

Selçuk Büfe - Adıyaman

Acil Selçuk büfe Tuzla ve çevresinde ikamet eden Lahmacun Pide Ustası alınacaktır

8 ay önce

Saha Araştırmacısı

Yöneylem Sosyal Araştırmalar Merkezi Ltd Şti - Adıyaman

Türkiye Genelinde yapılacak olan Türkiye siyasi panel çalışmasında hanelerde çalışacak Anketör aranıyor. Yapılacak çalışma mahalle ve başlangıç sokağı verilerek çalışılacaktır. Anket 4 dakikalıktır. Anketin yapılabilmesi için görüşülen kişinin panelist olmayı kabul etmesi gerekmektedir.

1 ay önce

Veteriner Hekim

Asbir Hayvancılık Süt Ürünleri Tic ve San Ltd Şti - Adıyaman

Amasya Merkez ilçesi Meşeli Çiftliği Köyünde bulunan 300 baş hayvan kapasiteleri 110 sağmal olan süt sığırcılığı çiftliğimize tecrübeli Veteriner Hekim çalışma arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Adıyaman

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

7 ay önce

Modelist

Shaheen Tekstil Giyim San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İstanbul Kağıthanedeki Erkek gömlek imalatı yaptığımız tekstil fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Hazırda bulunan modellerimiz üzerinde çalışabilecek Modelist arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Bonus Ticaret - Adıyaman

Kızılaydaki e-ticaret ofisimizde çalışacak yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Ofis Sekreteri arıyoruz.

8 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İmplant Akademi Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Adıyaman

Sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve reklam çalışmalarımız için grafik tasarım desteği verebilecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMIBakım faaliyetlerinin politikaya uygun olarak ve belirlenen hedeflere erişecek biçimde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve istenen kalite düzeyinin en ekonomik düzeyde gerçekleşmesini sağlar,Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bildirmek,Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak.

8 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Mutfak Isıtma Sistemleri satışını yaptığımız mağazamızda ; müşterilere ürün hakkında bilgi vermek, satış yapmak ve mağazanın sorunsuz bir şekilde günlük işleyişini sağlamaktan sorumlu olacak Mağaza Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Güzellik Uzmanı

Gülümser Öztürk Güzellik Hiz Tic Ltd Şti - Adıyaman

Rose Güzellik salonumuza Güzellik Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Adıyaman

Online matematik dersi verecek Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler