Adıyaman Evcil Hayvan / Pet Shop İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Evcil Hayvan / Pet Shop İş İlanları


Sosyal Medya Yöneticisi

BM Veteriner Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Veteriner kliniğimizde çalışacak Sosyal medya yöneticisi arıyoruz.

5 gün önce

Pet Kuaförü

Petzz Shop Mama Evcil Hayvan Ü,rünleri A.Ş. - Adıyaman

Maltepe Küçükyalıda bulunan işletmemiz için tecrübeli Pet Kuaförü arıyoruz

5 ay önce

akvaryum evinden görev alacak çalışma arkadaşları

fishmekan akvaryum - Adıyaman

15 yıldır petshop sektörüne toptan ithal süs balığı temin eden, Bahçelievler Haznedar da yer alan akvaryumhanemizde görev alacak askerliğini yapmış yetiştirilmek üzere 3 adet BAY çalışma arkadaşı arıyoruz. *** düzenli, çalışma saatleri. (9,30-18,30) *** tüm sosyal haklar mevcuttur. SGK-Yemek-haftalık yasal çalışma saatleri-yıllık izin. *** Görev tanımı : akvaryum bakımı ve temizliği, yemleme, balık paketleme ve sevkiyat . *** 0 530 062 40 50 nolu whats up numarasından tüm sorulara cevap verilecektir.

6 ay önce

Satış Danışmanı

Coco Pet Shop - Adıyaman

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde hizmet vermekte olan mağazamızda istihdam edilmek üzere personel aramaktayız.İş Tanımı;Mağaza açma/kapama,Genel yüzeysel günlük temizlik,Ürün yerleştirme/düzenleme/raf düzenleme ,Satış,Kısa mesafe ve hafif ürünlerde evlere sipariş,Toptan satışımız nedeni ile dönemsel olarak saha çalışmasına katılma,İnternet satışımız nedeni ile günlük ürün paketleme ve kargolama sürecine katılma.

11 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Etlik Veteriner Kliniği - Adıyaman

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli kadın Veteriner Teknikeri/Teknisyeni arıyoruz.

11 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - Adıyaman

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Coco Pet Shop - Adıyaman

İstanbul, Kadıköy, Çiftehavuzlar, Bağdat Caddesi Üzerinde Bulunan ve Evcil Hayvan Aksesuarları ile Mama Satışı Yapan Mağazımızda Görevlendirilmek Üzere;- Hayvansever- Tüy ve Herhangi Bir Pete Alerjisi Olmayan,- 18-35 Yaş ArasıKadın Personel Alınacaktır.* Çalışma Saatleri 12:00-16.00 Olup; Çalışma Şekli Part Timedır**Kadıköy Çevresinde İkamet Edenler Tercih Sebebidir*** Öğrenciler İçin Uygundur.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler