Adıyaman Ev Tekstili İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Ev Tekstili İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Karahanlı Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

İstanbul Bağcılar Mahmutbey caddesinde olan firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Konfeksiyon İşçisi

Diava Home - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Konfeksiyon İşcisi aranmaktadır

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Adıyaman

Firmamızın ev tekstili bölümünde e ticaret sektöründe giriş yapacak ve alt yapı kurulumunu yapacak magaza açılışlarını yapıp satış destegi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Adıyaman

Firmamız Plastik ham madde sektöründe faaliyet göstermekte olup, sektörün daralmasından dolayı yeni sektör arayışındadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Ev Tekstil Konfeksiyon Teknisyeni

Alesta Perdelik Döşemelik San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Başvuru sahibi, ev tekstil ürünlerinin (mutfak takımları, nevresim takımları, tül ve perdeler, banyo takımları, yatak örtüsü ve pikeler, hurçlar, yastıklar, sehpa, masa ve dolap örtüleri v.b) model tasarımları, kalıp hazırlama, kesim, dikim, süsleme, ütü, ürün kontrolü ile paketlemesini yapacaktır.GÖREVLERYapılacak ürün ile ilgili model tasarımı yapar,Uygun kumaş ve süsleme malzemelerini seçer,Kullanılacak kumaş ve süsleme malzemelerinin miktarını hesaplar,Ürün ile ilgili kalıpları hazırlar,Parçaların kesimini yapar,İşe uygun makineyi seçer ve kullanır,Uygun dikiş ve süsleme tekniklerini çalışır,Ürünün ütüsünü, kontrolünü ve paketlemesini yapar.İş akışı ile ilgili planlamayı yapar,Alanı ile ilgili moda ve gelişmeleri takip eder.Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi: 09:00-12:00 - 13:00-19:00

8 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler