Adıyaman Elementer İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Elementer İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fizik Tedavi Teknikeri

Pr Partners Media Group - Adıyaman

AVM Konsepti, Profesyonel Sandalye masajıBaşta ANKARA,ISPARTA,DİYARBAKIR,GAZİANTEP olmak üzere,Türkiye geneli AVMlerde bulunan şubelerimizde, masaj alanında faaliyet gösteren PROMASAJ bünyesinde çalışacak Fizik Tedavi Teknikeri-Fizyoterapist-Masaj Uygulayıcısı alınacaktır.

1 yıl önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Moringa Tour & Travel Agency - Adıyaman

Kurumsal departmanımız da, gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda verilen gorevleri yapmak, süreci takip ederek e-mail ve telefon yoluyla işlemleri tamamlamak.

9 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Türkçe akıcı konuşan, konuşma diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek kadın Halkla ilişkiler uzmanı, İkna kabiliyeti ve konuşma kabiliyeti ileri seviyede olan bayan eleman alınacaktır. Ayrıca Rusça, İngilizce bilen tercih edilecektir. Bilgisayar hızlı klavye kullanan,Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye geneli tüm İllerde Bayii Temsilcileri oluşturulacak, Tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. Şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, ulaşımı çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve sevkiyat takip işlerini düzenli kayıt altında tutacak, yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır, İşimiz sektörümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

10 ay önce

Depo Sorumlusu

Gelisineal.com - Adıyaman

E- ticaret şirketimiz de çalışmak üzere Depo Sorumlusu arıyoruz.

5 ay önce

Teknik Eleman

Aden Otel - Adıyaman

Tercihen otel tecrübesi olan Teknik Servis Personeli alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Duyusal Akademi - Adıyaman

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Housekeeping Elemanı

Yalıkavak Sahil Palmiye Otel San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Yeni açılacak otelimizde kat görevlisi olarak Yalıkavak civarında ikamet eden kadın Kat Görevlileri arıyoruz.

8 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

İnka Mimarlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Fuar stand ve dekorasyon çalışmaları yapan firmamıza Tasarımcı (Dekor) çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Portföy Yöneticisi

Alptaş Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

2018 yılından itibaren faaliyette olan, merkezi Kayseri’ de bulunan acentemiz Portföy Yöneticisi arıyor!26 sigorta şirketiyle çalışma fırsatı bulabileceğiniz acentemizin Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ilde bölge müdürlüğü bulunmakta ve Türkiyenin 81 ilinde büyümeyi hedeflemektedir.Sizde sigorta sektörüne ilgi duyuyor ve düşük yatırımlarla işinizi yapmak istiyorsanız sizi de ailemize bekliyoruz.

8 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzereÖn Muhasebe Personeli alınacaktır.Başvuruların online yapılmasını tercih ederiz.

1 yıl önce

Garson (Servis Elemanı)

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Fabrikamızda Kadın/Erkek Garson (Servis Elemanı) arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Premier Group Tekstil İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

İstanbul Güngören bölgesindeki ofisimizde Muhasebe Departmanına aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı:Gelen faturaların takibi ve işlenmesi,İhracat işlemlerinin yapılması,Gelen telefonlara bakılması.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smmm Erol Ayma - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Web Sitesi Geliştiricisi

Pandora Medya Yazılım ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve benzeri bölümlerden mezun,En az 2 yıl tecrübeli, Çok katmanlı mimari ve nesne tabanlı uygulama geliştirmede deneyimli,C# ASP.NET MVC veya Php Frameworklerinden en az birini çok iyi derecede bilenİyi derecede MS-Sql, Javascript, Jquery, HTML5/CSS3 bilgisi olan,Yeteri seviyede WCF, Rest/JSON, T-SQL bilgisini olan,TFS, Git ve/veya benzeri versiyonlama sistemiyle çalışmış,Tercihen .Net Core, Redis, Elastic Search, AngularJS, React konularında bilgiliTercihen Tasarım Desenleri, Entegrasyon Mimarileri konularında deneyimi olan,Tercihen sanal pos, e-ödeme sistemleri, E-Ticaret yazılım ve uygulama alanında deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız

9 ay önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi - Adıyaman

Grafuni ekibine, önceden belirlenmiş temalar doğrultusunda, hazır ürün mockuplarına tasarımlarını uygulayacak hayal gücü yüksek, freelance çalışacak Grafikerler aramakta.

11 ay önce

Su arıtma

Çağın su arıtma - Adıyaman

Firmamızın saha satış bölümünde çalışmak üzere; Tecrübeli/Tecrübesiz Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve özgüveni yüksek, BAYAN satış temsilcisi ekip arkadaşları aranmaktadır

6 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Gegi Bilgi Teknolojileri A.Ş. - Adıyaman

Bilgi teknolojileri şirketimize Satınalma Sorumlusu aramaktayız.

11 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ankaş Ankara Kağıt Plastik Metal İmalat San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Ön muhasebe ve ofis işleri için Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

7 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler