Adıyaman Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mobilya Döşeme Ustası

Marissa Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mobilya Döşeme Ustası alınacaktır.Sigorta+ dolgun maaş.

1 hafta önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Ahmel Havayolları Turizm Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızın Bilet Satış departmanında görevlendirilmek üzere: Seyahat Acentası Satış Görevlisi alınacaktır.Yurt içi veya yurt dışı bilet satış işlemleri için müşterilere hizmet vermekGünlük olarak opsiyonların ve işlemlerin takibiHaftalık satış raporlarının ilgili birime sunulmasıİş takibi kuvvetli, müşteri odaklı, dakik, güvenli, hatasız hizmet sunan, Sorumluluk sahibi, İletişim becerileri ve İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Ogias Elektrik Elektronik Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd.Şti. - Adıyaman

Elektronik ve bilgisayar ürünleri satış noktamıza tam zamanlı çalışacak iletişimi güçlü, güvenilir çalışma arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Talya Group - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Sözüm Gıda A.Ş - Adıyaman

Cevizlidere de açacağımız mandıra ve toptan et satış dükkanımıza bayan Kasiyer aranmaktadır

7 ay önce

Makine Mühendisi

Systemmep Mühendislik - Adıyaman

Firmamız Mekanik Tesisat Projelendirme sektöründe hizmet vermektedir.Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi alınacaktır.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

By Niko Gourmet - Adıyaman

Alaçatı Ot ve Tohum Müzesi marketinde çalışacak Satış Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Web Master

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Adıyaman

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan E-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Yazılım Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Web Master / Yazılım Uzmanı arayışımız vardır.3500 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

6 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Adıyaman

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

1 yıl önce

Gece Müdürü (Otel)

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışacak Gece Müdürü (Otel) aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Adıyaman

Saç Ekimi alanında satış-pazarlama bölümünde, ikna kabiliyeti yüksek, İspanyolca,Portekizce,Almanca ya da İtalyanca dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşabilen, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mega Lojistik - Adıyaman

Bağcılar civarı deneyimli Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 gün önce

Sekreter

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 22 -29 yaş arası YETİŞTİRİLMEK ÜZERE  Kadın Kartelacı alınacaktır. *Kartela Numune Takibi *Müşteri taleplerinin kartela haline getirilip kargolanması*Kartela dikimi* Dışarıdan gelen telefonların yönlendirilmesi (santral)

1 yıl önce

Seyahat İşletmecisi

Eksperto Turizm İnş İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Acentemizde çalışacak, sisteme veri girişi sağlayacak ekip arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Harita Teknikeri

Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Kadıköy (İstanbul) şantiyemizde değerlendirilmek üzere Harita Teknikeri alınacaktır.

6 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Adıyaman

Tamamı kadınlara hizmet veren ve Yeşilköy de bulanan merkezimiz Lady Sauna Spaya Sosyal Medya Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.Servis+Yemek+Maaş+SGKÇalışma Saatleri:10.00-21.30 ve haftada 2 gün izin

4 ay önce

Sekreter

Metrodentist Sağlık San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Metrodentist Ağız ve diş sağlığı polikliniği 2015 yılında İstanbulun Esenler ilçesinde açıldı. 2015 yılından günümüze kadar hızla yükselen kliniğimiz, tüm diş hekimliği dallarında hizmet vermektedir. İlk kurulduğu günden beri güncel tedavi yöntemlerini, modern diş hekimliğini en üst segment cihazlar ile vermekteyiz. Hedefimiz her zaman en iyisi olmak ve her zaman en kaliteli tedaviyi hastalarımıza sunmaktır.Mesleğinizin değerini ve sorumluluklarını biliyorsanız,Her zaman en iyisi olmak istiyorsanız,Bir gülümsemenin ne kadar değerli olduğunu biliyorsanız,İnsanlarla iletişiminiz kuvvetli ise,Doğru ve akıcı konuşmanın iletişimde önemini biliyorsanız,Takımımızda enerjinizle herkese motivasyon sağlayacağınızı düşünüyorsanız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Öztaş Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Öztaş Ambalaj, 1961 yılından günümüze gelen tecrübe ve deneyimleri ile kâğıt ambalaj alanında zirvedeki yerini koruyan ve nitelikli yeni ekip üyeleri ile büyümeye devam etmeyi planlamaktadır. Beylikdüzü Yakuplu Mermerciler OSB’de bulunan ambalaj sektörünün öncülerinden olan firma fabrikamıza Üretim Elemanı alınacaktır.İşin Tanımı: Firmamızın Üretim faaliyetlerinin yürütülmesi, üretim süreçlerine uygun iş akışının sağlanması, firmamız kalite ve standartlarını uyulması,

3 ay önce

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

5 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler