Adıyaman Eğlence Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Eğlence Hizmetleri İş İlanları


Mutfak Şefi

Simurg Enerji İnşaat Tic A.Ş. - Adıyaman

Bornova Küçükparkta bulunan gastropubımıza Mutfak Şefi pozisyonu için ekip arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda ve Çeşitli Etkinliklerimizde Görevlendirilmek üzere Kadın Adaylar İstihdam Edilecektir.

9 ay önce

Sekreter

The Fames Bowling Playstation Oyun Dünyası - Adıyaman

Fames Playstation & langırt & bowling oyun salonunda görevlendirilmek üzere Sekreteraramaktayız. Asgari Ücret + Ssk+ Servis Performansa göre her 3 ayda bir maaş yükselebilir.Haftaiçi bir gün izin.1 hafta deneme süreci.

1 yıl önce

Kasiyer

The Fames Bowling Playstation Oyun Dünyası - Adıyaman

Fames Playstation & langırt & bowling oyun salonuna sabah 08.00 aksam 18.00 arasında çalışacak 08.00 18.00 çalışma saatleriHaftada bir gün izin hafta içi olmak şartı ile Asgari ücret ve sigorta Çalışanın performansına göre istikrarına göre her 3 ayda bir maaş yükselir.1 hafta deneme süreci Servis kayseri otogardan kalkar aksam mesai bitiminde kayseri otogara birakirOyun salonu olcağı icin evli nisanli personellerin başvurusu değerlendirmeye alınmaz.Başvuru yapacak adayların is yerimizin kayseri yahyalı ilçesinde olacağını bilerek isteyerek başvuru yapması önemle rica olunur.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler