Adıyaman Eğitim İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Eğitim İş İlanları


Anaokulu Öğretmeni

Aydın Smart Kids Academy - Adıyaman

Tercihen üniversite, lise ilgili bölümlerinden mezun Tercihen en az 2 yıllık tecrübeli,Bireysel ve mesleki gelişimi önemseyen,Çocuk odaklı çalışabilecek, örnek oluşturacak,Takım çalışması becerisine sahip,Birlikte çalıştığı arkadaşlarının gelişimine katkı sağlayabilecek,Her zaman bakımlı ve güler yüzlü olabilecek,İşini severek yapacak,Performans odaklı çalışabilecek,Veli iletişimi kurabilecek gerektiğinde tüm etkin iletişim yollarını kullanabilecek.Dikmen, Çankaya; Ayrancı Bölgesinde oturanSigara kullanmayanEleman alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Bir Birey Özel Eğitim ve Rehabilitasyon - Adıyaman

Kavacıkta bulunan rehabilitasyon merkezimize Halkla İlişkiler Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Almanca Öğretmeni

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Almanca Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Psikolog (Özel Eğitim Okulları)

Bir Birey Özel Eğitim ve Rehabilitasyon - Adıyaman

Özel eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere Psikolog / Rehber Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Cy Eğitim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

We are looking for native speakers to our school where we provide English language education. İngilizce eğitim veren kreşimizde birlikte çalışmak için iyi derece ingilizce öğretmenleri aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Lego Organizasyon Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Eğitim sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız için Satış Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Kids Anka Aktivite Merkezi - Adıyaman

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Keçiören Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.

3 ay önce

Çocuk Animatörü - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Adıyaman

Toplamda 44 ayrı atölye ile hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız kurumumuzda yer alan atölyelerde olacağı gibi, portföyümüzde yer alan okullarda da etkinlikler düzenlenmektedir. 15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Animatörü aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

3 ay önce

Psikolog

Yıldız Src ve Psikoteknik Merkezi - Adıyaman

Psikoteknik merkezinde çalışacak iş arkadaşı aranmaktadır. Alg belgesi olan veya eğitime gidebilecek olan kişiler.

3 ay önce

Temizlik Personeli

Üçüncü Binyıl Akademi Eğitim ve Dan Tic Ltd Şti - Adıyaman

13 Yıldır Alanında En Uzman Eğitim Kurumu Olan; Bilişim, Mühendislik, Mimarlık, Oyun, Animasyon, Grafik Tasarım, Dijital Pazarlama gibi alanlarda eğitim ve proje hizmeti veren; Mecidiyeköy ve Kadıköyde bulunan firmamızın Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Ortadoğulular Eğitim Kurumları - Adıyaman

Saygıdeğer öğretmenlerimiz; Ankara’nın öncü eğitim kurumu Ortadoğulular Eğitim Kurumları bünyesinde Ankara Aydınlıkevler Kurs Merkezinde öğretmen olarak görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.YKS ve LGS konularına ve sınav hazırlık sürecine hâkim İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Hasçiçek Eğitim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ortadoğulular Eğitim Kurumları - Adıyaman

Saygıdeğer öğretmenlerimiz; Ankara’nın öncü eğitim kurumu Ortadoğulular Eğitim Kurumları bünyesinde Ankara Aydınlıkevler Kurs Merkezinde öğretmen olarak görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.YKS ve LGS konularına ve sınav hazırlık sürecine hâkim Matematik Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Rusça Öğretmeni

Kariyer Özel Eğitim Bilgi Bilişim Ltd Şti - Adıyaman

Eğitim konusunda hizmet veren firmamızda, İngilizce ve Rusça eğitimleri verebilecek, sunum yeteneği ve diksiyonu düzgün, takım çalışmasında başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, tercihen Çerkezköy ve Çorluda ikametgah eden part time İngilizce ve Rusça eğitimcileri aranmaktadır. Not: Başvuru yapacak arkadaşların en az 5 yıl deneyim kısmına dikkat etmelerini istirham ederim

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

English Inn Yabancı Dil Kursu ve Eğitim Hiz Ltd Şti - Adıyaman

İş TanımıEnglishInn Yabancı Dil Okulu’nda görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

3 ay önce

Yazar (Gazete-Dergi)

Tez Danışmanlığı - Adıyaman

Tez danışmanlığı ve akademik makale, ödev, proje danışmanlık hizmeti veren bir ekibiz. Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle beraber uzman yazar kadromuzun yetmemesi nedeniyle yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Firmamızda görevledirilmek üzere Yazar aramaktayız.Yapılan işlerde revizeler ücretsiz olup, ekstra sayfa ve konu eklemesinde ücret talebinde bulunuyorsunuz.

3 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Cma Eğitim Hizmetleri A.Ş. - Adıyaman

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Cma Eğitim Hizmetleri A.Ş. - Adıyaman

Üniversitelerin Matematik bölümü veya Matematik Öğretmenliği bölümlerinden mezun. Başvuracak adaylar için istenen; Eğitim kurumlarında Matematik Öğretmeni olarak daha önceden görev almış, tecrübeli ve Ortaokul LGS grupları konusunda tecrübesi olan Matematik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Derman Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Özel Anka Anakent Meslek Lisesi bünyesinde görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İzmir Birebir Eğitim - Adıyaman

Kurumumuzda çalışacak alanında uzman FİZİK öğretmenleri aranmaktadır.

4 ay önce

Rehber Öğretmeni

Derman Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Özel Anka Anakent Meslek Lisesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Rehber Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Yazar (Gazete-Dergi)

Tez Danışmanlığı - Adıyaman

Akademik her alanda danışmanlık yaptığımız yazar kadrosuna tez, makale, ödev gibi projelerde görevlendirilmek üzere Yazar aramaktayız.

4 ay önce

Eğitim Danışmanı

Bursa American Life Dil Kursu Eğitim Ltd Şti - Adıyaman

American Life Language Institute – American Life Bursa Eğitim Danışmanı• Kuruma gelen öğrenci adaylarının ihtiyacı olan eğitim programlarını belirleyerek, onları eğitim almaya ikna etmek ve kuruma yeni öğrenciler kazandırmak,• Telefonla veya yüz yüze eğitim danışmanlığı hizmeti vermek,• Satış hedefine ulaşmak için; planlama, organizasyon ve koordinasyon yapmak,• Kuruma yeni öğrenci ve prestij kazandıracak pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak,• Kayıt sonrası öğrencilerin gelişimlerini takip etmek ve sorunlarına çözüm önerileri üretmek,• İstek ve şikayetlere zamanında ve etkin bir şekilde cevap vermek,• Kurumda bulunan diğer ekipler ile entegre çalışmak,• Kurum içi işleyişi, tertibi, sistemi ve iş akışını belirli bir düzen çerçevesinde takip etmek ve yapılan her işi raporlayarak yöneticilere sunmak,• Günlük dökümantasyon ve ofis işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak.

4 ay önce

English Teacher

Bursa American Life Dil Kursu Eğitim Ltd Şti - Adıyaman

We are in search for English Teachers for our new branch in Bursa. Previous work experience will be an asset. Potential teachers must be willing to think and and work outside the box.

4 ay önce

Direksiyon Usta Öğreticisi

Özel İnce Sürücü Kursu - Adıyaman

İzmir, Çiğli'de bulunan kursumuza; Tam Zamanlı, Direksiyon Usta Öğreticilik Sertifikası bulunan, En Az 2 yıllık deneyime sahip, B,A2,C,D,E Sınıfı sertifikalarda ders verebilecek (Özellikle B), Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilecek, En Az Lise Mezunu, Bay-Bayan Takım arkadaşı aramaktayız

4 ay önce

Sekreter

Yeni Vizyon Okulları - Adıyaman

Okulumuzun için Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Anaokulu Müdürü

Yedirenk Anaokulu - Adıyaman

Anaokulumuzda görevlendirilmek üzere Anaokulu Müdürü aramaktayız.

4 ay önce

Telefon ile Satış Pazarlama Temsilcisi (Eğitim Danışmanı)

Zirve Hedef Eğitim Kurumu - Adıyaman

Zirve Hedef Kişisel Gelişim ve Mesleki Eğitimler vermektedir. Bu eğitimleri uzaktan eğitim olarak sağlamaktadır. Şirketimizde çalışacak satış pazarlama yapıcak kişi eğitim danışmanı olarak hizmet verecektir. Prim olarak ekstra kazanç sağlayabilir ve bir üst sınırı yoktur. Bizden bilgi almak için sosyal medyadan başvuru yapan kişilere istediği eğitimi tanıtıp kayıta çevirmek üzere Satış Pazarlama Temsilcisi (Eğitim Danışmanı) arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler Satış pazarlama konusunda deneyimli, Telefondan satış yapmaya yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Para kazanmayı gerçekten seven, Kazanmayı seven, Hırslı, Motivasyonu yüksek adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Adıyaman

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Sosyal Bilgiler Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Coğrafya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Madenler Anadolu Lisesi - Adıyaman

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında butik lisemizde görevlendirmek üzere Coğrafya Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler