Adıyaman Çinko İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Çinko İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sosyal medya uzamanı

imperial kargo lojistik - Adıyaman

firmamız bünyesinde çalışmak üzere sosyal medya uzmanı bayan arkadaşlara ihtiyacımız var müşterilerimiz ile irtibatta olacak fiat verebilecek ve sosyal medya üzerinden paylaşım yapabilecek çalışma arkadaşları tercihimizdir

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Efe Gıda - Adıyaman

Bayisi olduğumuz ürünlerin market ve şarküteri kanalı başta olmak üzere sipariş alınması, yeni müşteri ziyaretleri yapılması, düzenli rut sistemi ile nokta ziyaretlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Doğruer İzolasyon Yapı San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;* İstanbulda ikamet eden (Genel Ofis Mecidiyeköydedir.) Ancak uygulama yerleri değişiklik göstermektedir.Çatı, teras, havuz izolasyonları gibi işlerde çalışabilecek, işine sadık eleman aranıyor.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtaş Yapı Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

6 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Adıyaman

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Yılmaz Mali Müşavirlik - Adıyaman

Dikmen caddesindeki marketimize Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Adıyaman

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

Turgay İletişim Dayanıklı Tüketim San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Vodafon Turgay İletişim Mağazamızda Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Sabah 8:30 Akşam 8:30 Pazarları Tatil Maaş+Sigorta+Prim+Yemek

8 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Gökçe Kravat Üretim ve Tekstil San Tic Ltd Şti - Adıyaman

25 yıllık tecrübesi ile sektörde hizmet veren Gökçe Kravat firmamızın, e-ticaret sitesini yönetmek üzere;E-Ticaret Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Callcenter

Callcenter - Adıyaman

MIN. 1000 EURO LOON!!! Wij zijn op zoek naar Nederlandstalige agents voor onze team! Heb je het gehad met verkopen van energie/telecom? Kom dan even langs voor meer informatie. Wij garanderen dat je met plezier zult werken samen met onze opdrachtgever en in een gezellige sfeer terecht zult komen. Wij vergoeden jou € 1000 + Eetgeld + Bonus. Ben je een babbelaar kom dan even gerust langs voor een kopje koffie!

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Tuluklar Teknoloji A.Ş. - Adıyaman

Manavgat bölgesinde “ Satış Danışmanı “ ekip arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Mobilya dekorasyon ustası

3G MOBİLYA - Adıyaman

Firmamızda çalıştırılmak üzere MOBİLYA dekarasyon ustası ve çırak aranmaktadır.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Adıyaman

Otomotiv yedek parça üretimi yapan firmamızı uluslararası pazara taşıyabilecek pozitif enerjili takım arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Kabiller Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Adıyaman

Beyaz eşya sektöründe çalışacak , tercihen tecrübeli, mağazada sorumluluk alabilecek, satış süreçlerini yönetebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Aysa Boru Hattı Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Ankara Çankayada bulunan proje ofisimizde çalışmak üzere İnşaat Mühendisi veya İnşaat Teknikeri çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

Z&K Marketing - Adıyaman

Şirket bünyemizde çalıştırılmak üzere bayan ekip arkadaşları alınacaktır.

7 ay önce

Aşçı

Pierreloti Tepesi Turistik Tesisleri - Adıyaman

Atalar Şirketler Grubu bünyesindeki, Atalar Turizm tarafından işletilmekte olan Üsküdar Bağlarbaşında bulunan özel, elit bir hastane içerisinde yer alan kafe - restauranta Aşçı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Signature Brand Marka Danışmanlığı - Adıyaman

Signature Brand Marka Danışmanlığı ofisimizde Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Patili Turizm Seyahat Acentası - Adıyaman

Web sitemiz üzerinden pet dostu otel rezervasyon satışı gerçekleştirmek üzere Satış Görevlisi alınacaktır.Ofisimizde bize eşlik eden 2 sevimli köpeğimiz bulunduğu için özellikle köpekleri seven ve rahatsızlık duymayacak adayların başvurmasını rica ediyoruz.Satışlar telefon ve mail aracılığıyla gerçekleşmektedir. Çalışma şekli haftanın 5 günü (Cuma-Cumartesi günleri hariç) 12:30-21:30 saatleri arasındadır.

1 yıl önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

7 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler