Adıyaman Birlikler İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Birlikler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı

Ay-Tüp Dağıtım San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Tüp ve damacana su dağıtımı araçla yada motorla yapacak Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı arıyoruz.

10 ay önce

Bilgisayar Ağ İşletmeni

Sinaptk Bilgisayar Sistemleri Ltd Şti - Adıyaman

Business support & systems analystSINAPTK is newly established information technology company based in Istanbul / Turkey with a vision to creat new approaches in software development and technology services.We are seeking to highly talented ambitious experienced persons in below positions for fulltime employment.We will be happy to recive your job applications on below form.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı içerisinde yer alan Teknopark idari binasındaki ofisimizde görevlendirilmek üzere müşteri temsilcileri aramaktayız. Ofisimizde görevli müşteri temsilcileri, görüşme kayıtlarının dinlenmesi, müşterilerimiz ile telefon üzerinden iş ilişkilerini yürütme, alacak ve tahsilat takibi gibi konularda görevlendirilecektir. İstihdam İEP ( İş Başı Eğitim Programı ) kapsamında gerçekleştirilecektir.

1 yıl önce

Asistan

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Adıyaman

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri yüksek, sonuç odaklı çalışan, ön muhasebe bilgisine sahip Asistan arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Operasyon departmanına doğrudan bağlı olarak ön muhasebe, faturalama ve idari sekretarya işlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,· Ofis içerisinde yapılan harcamalara ait faturaları listelemek ve ilgili programa girişini yapmak,· Fatura kesmek ve arşivlemek ve ilgili müşteriye gönderilmesini sağlamak,· Kargo ve ihtiyaç olan benzeri konularda destek olmak,· Resmi evrakları dosyalamak, firmaya gelen resmi evrakları ilgili birimlere iletmek, · Resmi belgelerin süre/ vizelerini takip etmek, gerektiğinde belge yenileme için gereken evrakların · hazırlanmasına yardımcı olmak. Resmi ve tüzel kişiliklerle ilgili gerekli ödemelerin takibini yapmak.· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,· Mevcut müşterilerle iletişim halinde olmak,· Ofis içi düzen ve gerekli malzemelerin temini,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

1 yıl önce

Diş Hekimi

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Adıyaman

Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin Diş Hekimi çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

1 yıl önce

Cnc torna operatörlüğü

Resel Makina - Adıyaman

Tecrübeli cnc torna operatörü aranmaktadır

1 yıl önce

Saha Satış Personeli

Leon Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Adıyaman

Güvenlik firmasında saha tecrübesi olan maaş + prim usulü çalışacak Saha Satış Temsilcisi aranıyor.

8 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Sena Copy Matbaa - Adıyaman

Bünyemizde yetiştirilmek üzere grafik tasarım ve Dijital baskı konularında bize destek olabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Sigorta Elemanı

Sigvon Enerji Petrol San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere alanında en az 2-3 yıl tecrübeli takım arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Misafir Hizmetleri Yetkilisi

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Adıyaman

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Barista

Fellas Coffee Company - Adıyaman

Acıbadem bölgesinde yeni açılacak olan kafemiz için Garson ve Barista alınacaktır.Part-time başvurularda dikkate alınacaktır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Doğuş Erbay İnş Taah ve Yapı Malz San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Türkiye genelinde su yalıtımı üzerine çalışmakta olan firmamızda Yönetici Asistanı alınacaktır.

4 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Adıyaman

İş TanımıBursada Hizmet veren firmamızın rezervasyon birimi ve turlarımızda görevli yardımcı rehber birimlerimiz içinRezervasyon Birimi,Çok çeşitli rezervasyon sistemlerinden en uygun seçenekleri araştırmak ve talep doğrultusunda gerekli rezervasyonları, işlemleri gerçekleştirmek,Rezervasyon sonrası dosyalama ve raporlamayı yapmak,Turlarda misafirlerimize yardımcı olmak üzere iş arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Yc İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adıyaman

Çeşitli projelerde görevlendirilmek için İş Güvenliği Uzmanı (B ve C Sınıfı) aramaktayız.

7 ay önce

Acil Rezidans Lisemezunu Bay Özel Güvenlik / Ataşehir Barbaros Mh

VİZYON VİP - Adıyaman

Batıataşehir site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, lise mezunu, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 3200 TL maaş+agi ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: Ataşehir İlçe emniyet müdürlüğüne yakın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Organizasyon şirketimizde çalışacak Vasıflı Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Tim Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Adıyaman

Merkez Ofisimizde tam zamanlı görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Site Muhasebe Görevlsi ( Bay-Bayan )

VİZYON VİP - Adıyaman

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 28-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi öğlene kadar çalışma pazar günü izin, 3000tl maaş + yemek ile çalışacak, bay-bayan muhasebe sorumlusu personeli aranıyor. Apsiyon Bilmesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe olarak çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Bilgisiyar ve Ofis programlarını iyi kullanabilen Lise Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İLETİŞİM: 0552 269 31 82 - 0554 142 97 81

11 ay önce

Pazarlama Elemanı Alınacaktır

pazarini - Adıyaman

Pazaryeri sitemize magaza eklemek için pazarlama elemanı gerekmektedir.sitemizin adı pazarini.com dur

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pry Group Gayrimenkul - Adıyaman

Maaş veya prim ile çalışacak,Kazanılacak ücretin miktarı performansınıza göre kendinizin belirleyeceğinden dolayı limit yoktur.Ofis büro yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı yapabilecek,

10 ay önce

Adıyaman Geneli Sektörler