Adıyaman Beyaz Eşya İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Beyaz Eşya İş İlanları


Satış Pazarlama Uzmanı

Gastro Industrial Kitchen Equip - Adıyaman

Satış Direktörü aramaktayız.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - Adıyaman

Beyaz Eşya ve Elektrikli ev aletleri sektöründe BOSCH bayi olarak hizmet veren şirketimizin Buyaka AVM/ÜMRANİYE, Tepeüstü / ÜMRANİYE şubelerimizde satış danışmanı olarak görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktadır.

3 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Asya Teknik - Adıyaman

Ofisimizde görevlendirilmek için Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Satış Personeli

Yazıcı Dayanıklı Tüketim Malz San ve Dış Tic Ltd Şti - Adıyaman

26 yıldır perakende sektöründe hizmet verdiğimiz firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Personeli aramaktayız.Süleymanpaşa ilçemizde bulunan Vestel mağazamızda satış personeli olarak görevlendirilecektir.Maaş + yemek kartı + prim sistemi

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - Adıyaman

BOSH marka beyaz eşya satış mağazamızın ön muhasebe bölümünde çalışacak mutlak tecrübeli bayan personel ihtiyacımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI:• Satış faturalarını sisteme kaydetmek• E fatura , E Arşiv Fatura takibini yapmak• Cari hesap mutabakatlarını yapmak• Ba/ Bs mutabakatlarını yapmak• Ön muhasebe işlemlerini takip etmek ve raporlama• Ürün stok kontrolünü yapmak• Tüm ödeme ve tahsilatları takip etmek• Günlük , haftalık ve aylık cari hesap, irsaliye, fatura gibi mali işlemleri takip etmek• Günlük olarak muhasebe kayıtlarını tutmak• Genel muhasebe ile bağlantılı çalışmak. Sevkiyat biriminin evraklarını hazırlayıp sevkiyatı yönlendirmek.. Satışı yapılan ürünlerin servis kayıtlarını açmak

6 ay önce

Mutfak Görevlisi

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Adıyaman

Personele yemek dağıtımı, çay ve kahve servisi ve ofisin genel temizliğini yapacak temiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - Adıyaman

Bosch marka beyaz eşya magazamızda çalışmak üzere satış konusunda tecrübeli Satış Danışmanı personel ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Kabiller Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Adıyaman

Beyaz eşya sektöründe çalışacak , tercihen tecrübeli, mağazada sorumluluk alabilecek, satış süreçlerini yönetebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Müdürü

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Adıyaman

Dayanıklı tüketim mallarının pazarlamasını yapan firmamızı bünyesinde istihdam edilmek üzere Muhasebe Müdürü aramaktayız

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için Tuzlada bulunan projemizde görevlendirmek üzere; Kadın/Erkek Üretim İşçileri aranmaktadır.

1 yıl önce

Teknik Eleman

Vestel Servis - Adıyaman

Vestel yetkili servisinde elektrik elektronik ve beyaz eşya bölümünde teknik anlamda bilgili çan ve biga servislerinde istihdam edilmek üzere Teknik Eleman ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Adıyaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler