Adıyaman Arşiv Yönetimi ve Saklama İş İlanları - Pro Kariyer

Adıyaman Arşiv Yönetimi ve Saklama İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Adıyaman

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Sebef Gayrimenkul Otel ve Oto Tic Ltd Şti - Adıyaman

Takı ticareti yapan firmamıza aşağıdaki özellikleri barındıran Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.İşin Tanımı:• Google Adwords ve Sosyal medya kampanyalarının stratejisinin ekip olarak kurgulanması ve uygulanması, ayrıca yeniliklerin takip edilip gereken pozisyonun alınması. • Google Adwords ve Sosyal medya reklamları için gerekli stratejilerin hedefine ulaşmasında ki süreçte gerekli raporların Google Analytics ile düzenli olarak sunulmasi. • Diğer dijital pazarlama kanallarının yönetiminde ekibe veri paylaşımı konusunda destek olunması (Arama Motoru Optimizasyonu, Retargeting, Sosyal Medya Yönetimi, Criteo, AdRoll, Yandex, Bing, LinkedIn, Instagram, SEM, Display, Remarketing) • Google Adwords, Facebook Adwords hesaplarının günlük olarak yönetimi ve optimizasyonu • E-ticaret sitesinin tüm aşamalarını yönetebilecek, • Site içi içeriklerin yönetilmesi ve operasyonun yapılması • Ürün içeriği yönetiminde Görsel – fiyat – ürün özellikleri ve rekabet analizinin yönetilmesi • Dijital reklam çalışmaları ve yönetimi konusunda deneyimli olmak, • İçerik pazarlaması konusunda fikir sahibi • Site içinde yer alan görsel ve banner değişiklerinin sağlanması, • Şirket web sitesinde gerçekleştirilen Google reklam çalışmalarına özel, video ve görsel hazırlığının sağlanarak reklam takibinin hedefe uygun bir şekilde sağlanması, • Şirket web sitesinde gerçekleştirilen hedef kitleye yönelik kampanya duyurularının mailing ve sms çalışmalarının yapılması, • E-ticaret sitesi ve Online Pazar yerlerinde satışa çıkacak ürünler için Ürün Yönetimi, Görsel çekim planlama ve site içi yönetimi yaparak pazarlama ve operasyon bölümüyle birlikte çalışmak. • Aktif, dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahip, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı’’ takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Erp Ürünleri Destek Uzmanı

Bilginet Yazılım Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Adıyaman

Firmamızın Mutlukent ofisinde çalışabilecek Erp Ürünleri Destek Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Perde İmal İşçisi

Artun Perde - Adıyaman

Deneyimli Perde İmal İşçisi alınacaktır.Tam zamanlı olarak yaz kış çalışacaktır.Kalacak yer vardır.

6 ay önce

Satış Destek Personeli

Nms Toptan - Adıyaman

Talas Bahçelievler mahallesinde bulunan işyerimizde e ticaret ve toptan satış üzerine çalışacak Satış Destek Personeli aramaktayız

1 yıl önce

Mimar

4MK Proje Mühendislik İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Adanada mevcut ofisimizde çalışmak üzere saha, program, proje tecrübeli Mimar ve- veya İç Mimar ekip arkadaşları aramaktayız. Tercihen Adanada ikamet eden veya Adanayı bilen ekip arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Stajyer Avukat

Ak Hukuk Bürosu / Ak Law Firm - Adıyaman

Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere hizmet veren büromuz için; stajyer avukat aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Yıldırım Grup Mimari Oto Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Yıldırım Mimaride çalışacak İnşaat Mühendisi alınacaktır.

9 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulvar Oto Lastik - Adıyaman

Yeni sanayi sitesinde lastik ve jant satışı yapılan iş yerimizde çalışmak üzere, çorlu da ikamet eden tecrübeli-tecrübesiz Ön Muhasebe Personeli alınacaktır.Çalışma saatleri 08.00-20.00 (cumartesi de dahil)Maaş: asgari ücret

5 ay önce

Kaporta ustasi

Oğuz oto - Adıyaman

30-50 yaş arası kaporta ustası aranmaktadır..

7 ay önce

Lojistik Elemanı

Gama İnsan Kaynakları A.Ş. - Adıyaman

30a yakın anlaşmış olduğumuz kurumsal firmalara personel temini sağlamaktayız. Lojistik depolarımızda vardiyalı olarak çalışabilecek Lojistik Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Planlama Elemanı

Muti Ambalaj Aksesuar San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Ambalaj ve Etiket imalatı yapan firmamıza planlama uzmanı alınacaktır. Müşteri siparişleri doğrultusunda üretim ve malzeme planlamalarının hazırlanması.Üretimi yapılan ürünlerin stok takibinin yapılması ve eksilen malzemelerin talebinin yapılması.Ürün ve Malzeme planlama, tedarik işlemlerinin, şirket envanter hedefleri doğrultusunda yönetilmesi.Gerekli satın alımların kendinden emin bir şekilde yapılması.

5 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Adıyaman

Özel Öz-İlgi Yaşam Pınarı Yaşlı Bakım Merkezine deneyimli Aşçı aranmaktadır.

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Devartist | İnteraktif Web Ajansı - Adıyaman

Başakşehir Bahçeşehirdeki yeni ofisimizde çalışmak için web sitelerinde kullanılması için parça (banner, slider, kampanya vb.) tasarımları photoshop ve-veya illustrator da hazırlayabilecek, ürün, blog yazılarının girilmesini, düzenlenmesini ve geliştirilmesini yapabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruzİş Tanımı:Websiteleri için banner, slide, collage gibi parça tasarımlar yapmak,(Eğitim verilecek) Google ADS üzerinde kampanya-reklam takibi, ön araştırma ve ölçümler yapmak, gerekli metinleri yazmak veya düzenlemek,(Eğitim verilecek) Web siteleri için çeşitli arayüzler (kendi geliştirdiğimiz yönetim paneli, ticimax, tsoft vb.) kullanarak editörlük işlemlerini gerçekleştirmek,(Eeğitim verilecek) Haftalık ve aylık raporların hazırlanması.İmkanlar:Yol, Yemek, SGK vb. temel haklarınızın hepsi verilir,Çalışma saatleri içerisinde veya dışında birebir eğitim (google ads, web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama, editörlük eğitimleri), meetup veya web tabanlı eğitimler)

7 ay önce

Estetisyen

Kiana Güzellik Salonu - Adıyaman

Mecidiyeköy ve Beylikdüzü şubelerine acil Estetisyen alınacaktır.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Kurtçuoğlu Mühendislik - Adıyaman

İnşaat Teknikeri bölümü mezunu çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Sessan Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Adıyaman

Elektronik sektöründe faaliyet gösteren şirketimize muhasebeye yardımcı erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Eğitim Danışmanlığı

Akz Eğitim Danışmanlık - Adıyaman

Balıkesir İngiliz Kültür Dil Okulları nda eğitim danışmanı pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Bayan Odyometrist çalışma arkadaşları aranıyor

3 Gen işitme cihazları merkezi - Adıyaman

Konya 3 gen işitme cihazları merkezinde çalışmak üzere bayan odyometrist iş arkadaşları aranıyor. Müracaat 0541 500 6113

1 yıl önce

Sunucu

Bonus Ticaret - Adıyaman

Ellibin Youtube Kanalı için içeriklerde olabilecek ve içerik çıkarabilecek Oyuncu/Sunucu arkadaşlar arıyoruz. Düzenli iştir.

1 yıl önce

Adıyaman Geneli Sektörler