Adana İş İlanları, Adana'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Adana İş İlanları


Tekstil Kalite Kontrol Teknisyeni

Yağız Tekstil Yıkama - Adana

Kalite kontrol yıkama kot firmasında çalışacak Tekstil Kalite Kontrol Teknisyeni aramaktayız.

6 gün önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

B Loft Hotel - Adana

Bursa merkezdeki otelimizde ön büroda çalışacak İngilizce bilen tecrübeli Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) arkadaşlar arıyoruz.

6 gün önce

Sosyal Medya Uzmanı

Desen Kristal San ve Tic Ltd Şti - Adana

Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.• Sosyal medya araçlarını aktif kullanılması ve yönetilmesi (Facebook, Twitter, Instagram vb.)• Facebook Ve Google Adwords reklamları ile ilgili planlanan trafik, dönüşüm, gelir, bütçe, kalite skoru vb. hedeflere ulaşılması için gerekli çalışmaların yapılması,• Günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması,• Pazar ve rakip analizleri yaparak marka iletişim stratejilerini oluşturmak• Satış arttırıcı kampanyalar, kurgular düzenlenmesi ve görsel hazırlanması

6 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd Şti - Adana

İstanbul Anadolu yakası McDonalds restoranlarında çalışacak Servis ve Garson arıyoruz,

6 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Afra Yayıncılık - Adana

Çağrı merkezimiz bünyesinde çalışacak tecrübeli bayan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ekip arkadaşları aranmaktadır.Tercihen Avrupa yakası ikamet edenlerdir .

1 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Düzeltaş İnşaat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Adana

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde fabrikamızda çalıştırılmak üzere yurt dışı ve yurt içinde seyahat engeli bulunmayan bay / bayan Dış Ticaret Uzmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Lojistik Elemanı

Panatrans Lojistik Dış Tic Ltd Şti - Adana

Lojistik Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Buhar Makina - Adana

Kafede Vardiyalı Çalışacak Bayan Garson (Servis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Finansal Danışman

Isem Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Adana

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1500 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle veya Sabancı ve Aviva Grubu bünyesindeki anlaşmalı acentemiz İsem Sigorta çalışmak üzere Finansal Danışman aramaktayız. **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

1 hafta önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Crt Bilgisayar Yazılım Ltd Şti - Adana

Firmamızda geliştirdiğimiz nicheCRM yazılımlarının analiz, tasarım ve yazılım geliştirme süreçlerinde görev alacak, firmamızın kullandığı teknolojiler konusunda araştırma ve geliştirme yapabilecek Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Fitness Eğitmeni

Fit4Life Health Clubs - Adana

Alanında uzman minimum 1 yıl tecrübeli Fitness Eğitmeni aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Farmasi Kozmetik - Adana

Ek kazanç sağlamak isteyen Bay - Bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.Evde, işte, okulda,Üyelik ücreti yok sürekli satış zorunluluğun hiç yok,Ev hanımı isen sadece kendi ihtiyaçlarını alman seni %40 kar ettirir, Aynı zamanda komşu ve akrabalarına yapacağın küçük satışlar senin için kaçınılmaz bir gelir kaynağıdır.Öğrenci isen sadece arkadaşlarına satış yaparak bile okul harçlığını çıkartabilirsin.Hali hazırda bir işin var ama gelir yetmiyor ise sana muhteşem bir Ek Gelir imkanı sunuyoruz.Üstelik, Sadece kendi ihtiyaçlarını alman dahi %40 kar ile paran cebinde kalacak.Çevrene yapacağın satışlar ile muhteşem kârlar ile gelir sağlayacaksın.Sürekli satış zorunluluğun yok denk geldikçe sat, yine aynı kardan elde et.Vereceğin her siparişte fiyatına göre hediyeler ve indirimleri yakala daha çok kazan.Ayrıca altına yapacağın üyeler ile yüzdelik seviyeni atla aylık 2,500₺ ye kadar prim olanağını yakala.

1 hafta önce

Avukat

Firat Plastik Kauçuk San ve Tic A.Ş. - Adana

Avukat aranmaktadır.Alacakların icra yolu ile tahsili ve buna bağlı davaların takibini yapacak, Ticaret hukuku, icra iflas takiplerini yürütecek, Şirketin taraf olduğu he türlü hukuki ihtilafın şirketin menfaatleri doğrultusunda çözümü için yazılı süreçleri ve davaları takip edecek Avukat çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Özel Adana Ekici Kişisel Gelişim Kursu - Adana

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.Çalışma Yeri Adana Çukurovadır.

2 hafta önce

Masöz

Efser Terapi / Güzellik Merkezi - Adana

Yeni açılan salonumuzda çalıştırılmak üzere deneyimli bayan Masöz aranıyor.

2 hafta önce

Sekreter

Otokontrol Ekspertiz Merkezleri - Adana

Bağcılar da ki oto ekspertiz firmamıza tecrübeli bayan Sekreter aramaktayız

2 hafta önce

Mağaza Satış Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Adana

Mağaza Satış Müdürü aranmaktadır.Satış stratejilerini diğer şubelerle beraber belirlenen talimatlara uyarak uygulayacak Mağaza Satış Müdürü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Paket Servis Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Adana

Paket Servis Elemanı aranmaktadır.Fast Food Restoranında Motorlu kurye olarak çalışacak Paket Servis Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret + Yemek + Sgk***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı

Teknohat İnternet ve Bilişim Hizmetleri San Tic A.Ş. - Adana

Beylikdüzü’nde yeni kurulmuş olan ve İnternet Üzerinden Online Otel Rezervasyonları işi yapmakta olduğumuz firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip Bay - Bayan Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Front-End Developer (React)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Adana

Front-End Developer (React) aranmaktadır.Firma bünyemizde geliştirilen yazılımlara uygun arayüzlerin ve görsellerin tasarlanması takibi ve güncellemelerini yapabilecek Front-End Developar (React) yeni takım arkadaşları aramaktayız.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Ön Büro Müdürü-Otel

Yüksek Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Mecidiyeköydeki 25 odalı butik otelimize İngilizce ve sistem otele hakim, çalışanları yönetme kabiliyeti, iletişimi kuvvetli Ön Büro Müdürü-Otel aranmaktadır.

2 hafta önce

İş Analisti

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Adana

İş Analisti aranmaktadır.Firmamıza; yetenekli, veri analiz yöntemlerini iyi yapabilen İş Analisti alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Garson

Anadolu Sarayı Davet Salonları - Adana

Bölgenin en prestijli davet salonlarında çalışmak isteyen Part-Time Garson aranmaktadır.

2 hafta önce

Masör-Masöz

Biaska Masaj ve Güzellik Salonu Tic Ltd Şti - Adana

Masaj salonumuza deneyimli Bayan Masör-Masöz aranmaktadır.

2 hafta önce

Malzeme Planlama Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Adana

Malzeme Planlama Elemanı aranmaktadır.Temizlik Malzemesi stoğundan sorumlu Temizlik Şefi olarak çalışacak Malzeme Planlama Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Emekli Öğretmen

Yeşim Merd Gündüz Bakım Evi Danışmanlık Tic Ltd Şti - Adana

Emekli Öğretmen Müdür olarak görev alabilecek Okul Müdürü çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Adana

Gayrimenkul, sağlık ve turizm üzerine danışmanlık hizmeti veren firmamıza Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Bakım Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Adana

Elektrik Bakım Mühendisi aranmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak Elektrik Bakım Mühendisi pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Teknohat İnternet ve Bilişim Hizmetleri San Tic A.Ş. - Adana

Beylikdüzü’nde yeni kurulmuş olan ve İnternet Üzerinden Online Otel Rezervasyonları işi yapmakta olduğumuz firmamıza Bayan Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.Sabit Maaş + SSK + YemekÇalışma Saatleri ;Haftaiçi : 09.00 -18.30C.tesi : 10.00 -17.00Pazar : Tatil

2 hafta önce

Depo Elemanı

Sera Plastik Sanayi Mamülleri Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti - Adana

Bay Depo Elemanı aranmaktadır.Deponun düzenini sağlayacak,Verilen siparişlerin hazırlanmasına yardım edecek,Esenyurt Avcılar ve Beylikdüzü çevresinde oturan,

2 hafta önce

Adana İşkur İş İlanları

Adana, Türkiye’nin en büyük 5 kentinden biri olma başarısını yakalayan ve her geçen gün ilk sıralara biraz daha yaklaşan yapısıyla büyük dikkat çekiyor. Adana iş ilanları, istihdam arayışında olanlar adına büyük bir umut kaynağı. Adana’da istihdam açısından çok büyük farklılıklar söz konusu. Gerek Çukurova’nın bereketi, gerekse bu bölgede büyüyen firmaların yönetici ihtiyacı nedeniyle farklı alanlarda kariyer seçeneklerinin mümkün olduğu Adana’da istihdam oranı gün geçtikçe daha iyiye gidiyor.
Adana Açık İş İlanları
Adana iş ilanları, genellikle Adana’da ya da Akdeniz Bölgesi’nde yaşayan kişilerle sınırlı kalmıyor. Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinden de Adana iş ilanları başvurusu için kente gelen binlerce kişinin varlığından söz etmemiz mümkün. Bu kişiler, Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş, TAT, Meltem Kimya, Oğuz Gıda, Kimteks Tekstil ve Kıvanç Tekstil gibi firmaların ilanlarına daha büyük ilgi gösteriyor. Akdeniz Bölgesi’nin en gelişmiş kenti olarak bilinen Adana, finans sektörü açısından da bulunmaz özelliklere sahip. Birçok banka ve sigorta kuruluşunun bölge müdürlüklerini barındıran Adana, bu açıdan da geniş bir istihdam alanına sahip. Adana iş ilanları, özellikle son yıllarda bankacılık, finans ve sigortacılık alanları üzerine yoğunlaşmakta.

Adana Geneli Sektörler