Adana Yapı İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Yapı İş İlanları


Sevkiyat Sorumlusu

Parkestok Yapı Malzemeleri İnş Taah Tic Ltd Şti - Adana

Depo ve Sevkiyat Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Satış Görevlisi

Bir İnci İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Adana

Mevcut müşteri portföyünü artırmak için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Belirlenen satış hedeflerine ulaşmak ve bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı tüm analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde, fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak.Sorumluluk bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

2 ay önce

Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri

Antalya Kent Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Yapı denetim firmamızda evrak takibi, dosyalama, hakediş, vb. ofis işlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

İnşaat Kontrol Mühendisi

Antalya Kent Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

İnşaat Kontrol Mühendisi alınacaktır. Antalyada ikamet eden, tercihen yapı denetim sektöründe tecrübeli ve aktif olarak araç kullanabilen. Koordinasyon yeteneği olan, hızlı ve düzenli çalışabilen takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Serkan Yapı Market - Adana

Yapı denetim firmamıza firma araçlarımızla çalışıcak maaş artı primle takım arkadaşları aranmaktadır..Sektörde tecrübeli arkadaşlarımızla firmamızda çalışmaktan mutluluk duyarız.

3 ay önce

Saha Satış Elemanı

Yapısönmez Mühendislik İnş Taah San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamız bünyesinde Sahada çalışacak ikna kabiliyeti yüksek diksiyonu düzgün satış pazarlama elamanı aranıyor Dolgun ücret SSK

3 ay önce

İç Mimar

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Adana

Bursa il, ilçe ve balıkkesir bölgesinde yapı grubunda hizmet veren firmamızaMağaza içinde, perakende ve proje müşterisine ürün tanıtımı yapıp, satışı gerçekleşen işlere ,çizim yapıp sunum yapabilecek. Mağaza teşhir tasarımlarını yapabilecek, Tadilatı yapılacak işlerin takibini yapabilecek İç Mimar arıyoruz.

3 ay önce

Satış Elemanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Adana

Mağazamızda çalışacak deneyimli bayan Satış Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Adana

Bursa il ilçe ve Balıkesir bölgesinde satış yapabilecekYapı malzemeleri satışında en az 5 yıl deneyimliŞehir dışı seyahatler yapabilecekCari risk yönetimi deneyimi olanSektörün zorluklarının üstesinden gelebilecekÇalışma arkadaşları arıyoruz..

3 ay önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Adana

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Odin Yapı Malzemeleri ve İnş San Tic A.Ş. - Adana

Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilenKdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilenBankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacakYönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak “Muhasebe ve Finans Sorumlusu” aramaktayız.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsekol Yapı Kimyasalları ve İnşaat Ltd Şti - Adana

Yapı Kimyasalları Fabrikamızda çalışacak eleman aramaktayız.

3 ay önce

Restorator

Trk Restorasyon İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Adana

Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Restoratör ekip arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Giyotin Cam Sistemleri Ustası

Dekobil Dekorasyon Yapı İnşaat - Adana

Giyotin Cam Sistemleri Ustası aramaktayız.

4 ay önce

Otomatik Pergola Ustası

Dekobil Dekorasyon Yapı İnşaat - Adana

Şirketimize Otomatik Pergola Ustası alınacaktır.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Yolsan İnşaat Hafriyat Nakliyat San Tic Ltd Şti - Adana

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı, helikopter pist yapım ve işaretlemesi aşamasında görevlendirilecek çeşitli departmanlara Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + prim + AGİ, SSK, yol, yemek, erzak yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

4 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Parkestok Yapı Malzemeleri İnş Taah Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Mağaza Yönetici Asistanı aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Onkateknik Teknik Hırdavat San Tic Ltd Şti - Adana

Muhasebe ve Sekreterlik yapacak, Muhasebe Elemanı alınacaktır. Akın soft bilen olması ilk önceliğimiz

6 ay önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Özer Yapı Ürünleri Pazarlama ve Taahhüt Ltd Şti - Adana

Duvar kağıtları ithalatı yapan firmamız 22 senedir sektörünün öncü firmalarındandır. Yurtdışındaki üreticilerimiz ile yapılan ticaretimizin tüm etaplarını yürütecek , getirilen ürünlerin gümrükleme işlemlerini organize edecek , muhasebe sistemimize giriş kayıtlarını yapacak , ithalat işlemleri ile ilgili en az 5 yıl iş deneyimine sahip , çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen , Anadolu yakasında ikamet eden Dış Ticaret Uzmanı aramaktayız.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Adana

Prefabrik bina imalatı yapan firmamız için imalat bölümünde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

7 ay önce

Gece Bekçisi

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Adana

Gece Bekçisi alınacaktır.

7 ay önce

Temizlik Personeli

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda ofis içi servis ve temizlikte çalışacak Temizlik Personeli aramaktayız.

7 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Pars Group İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Adana

Çoğu ithal olan; seramik, armatür, vitrifiye ve lamine ürün gruplarında İspanya, Almanya ve Hollanda meşeili üst segment ürünlerin sade bir showroomda sıcak satışı için bir ekip arkadaşı arıyoruz. Sektörel tecrübe zorunlu olmamakla birlikte mağaza ve sıcak satış tecrübesi belirleyicidir. Mağazamız yeni ve özel tasarımdır, bu heyecanı bizimle yaşayacak; cefasını birlikte çekip sefasını birlikte süreceğimiz bir arkadaş arıyoruz.

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Teknik Satış Temsilcisi

Ankara Teknik Yapı ve Yalıtım Malz San ve Tic Ltd Şti - Adana

Yapı Sektöründe Dilatasyon Profilleri, Dekorasyon Profilleri ve Mantolama Sistemi Yardımcı Malzemeleri üreticisi olan firmamıza kadın/erkek Teknik Ofis Sorumluları aranmaktadır.Ankara Teknik Yapı olarak üretici bir firmayız. Ürettiğimiz malzemelerin yurtiçi ve yurtdışında satışını yapıyoruz. Ana konumuz dilatasyon profilleri, duvar ve köşe koruma sistemleridir. Teknik ofisimizde hem ürünlerimizin Arge çalışmalarını yapabilecek, hem telefon veya e-mail üzerinden gelen müşteri taleplerine cevap verebilecek, hem de müşteri ziyaretleri yapabilecek birisine ihtiyacımız var. Tercihen kadın ve İngilizce bilen birini arıyoruz.İşimiz ticaret olduğu için yoğun ve yorucu. Tempolu çalışıyoruz. İş disiplini ve müşteri memnuniyeti temel prensibimiz. Malzemenin üretiminden müşteriye teslim edilmesine kadar tüm safhalarını takip ediyoruz. Başvuran arkadaşların bu hususlara dikkat etmesini rica ederiz.

8 ay önce

Ofis Elemanı

Mersin Çys Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Mezitli ilçesinde bulunan özel bir yapı denetim firmasıyız.Ofis Elemanının görevi; ofisimizde bulunan 5 kişinin günlük öğlen yemeğini hazırlamak, çay servisi,bulaşık,temizlik vs. işlerini yapmak.Çalışma saati sabah 08:00 Öğlen 13:30dur.

8 ay önce

Temizlik Personeli

Ekol Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Maltepe Tugay Yolundaki mağazamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır. Günlük genel temizlik yapabilecek Personelimizin ve gelen misafirlerin çay/kahve servisini yapabilecek-Kendi işini takip edebilen sorumluluk sahibi.Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 08.30-19.00 (YAZ SEZONU) Pazartesi- Cumartesi 08.30-18.30 (KIŞ SEZONU)

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ekol Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilecek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 08.30-19.00 (YAZ SEZONU) Pazartesi- Cumartesi 08.30-18.30 (KIŞ SEZONU)

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Çiğli Yapı Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Adana

Harmandalıda bulunan inşaat malzemeleri satış yerimizde çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Adana

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Faturaların kesilmesi ve kayıtlara alınması,E-arşiv fatura konusunda deneyimli.Gider evraklarının kayıtlara alınması,Çek ve senet işlemlerinin kayıtlara alınması,Mali müşavirimiz ile birlikte Aylık ve Üç Aylık beyannamelerin yapılmasına destek olmak ve ön hazırlıkları yapmak,Banka işlemlerinin yapılması,Tahsilat işlemlerinin yapılması,Gerekli resmi evrakları tek düzen hesap planına uygun ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine göre kayıtlara alınması,İthalat işlemlerinden anlayan,Stok takibinin yapılması,Cari işlemlerinin yapılması ve Mutabakatların yapılması,Ba-Bs işlemlerinin yapılması,Sevkiyat işlemlerinin yapılması ve destek olunması,Genel olarak ön muhasebe ve genel muhasebe konusundaki işlemlere vakıf olunması.

9 ay önce

Adana Geneli Sektörler