Adana Üretim İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Üretim İş İlanları


Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Adana

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

21 saat önce

Makine Mühendisi

Kayalı Metal Çelik Kapı San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

21 saat önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Adana

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

2 gün önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

2 gün önce

Operasyon Destek Elemanı

Puls Elektronik Sistemleri San İç ve Dış Tic A.Ş. - Adana

Hadımköyde faaliyet gösteren Endüstriyel Elektronik Makina Yedek Parça imalatı yapan firmamızda depo bölümüne görevlendirilmek üzere Operasyon Destek Elemanı takım arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Tornacı

Sözer Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. - Adana

Talaşlı imalat bölümünde çalışacak Torna Ustaları aranmaktadır.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Tepesan Plastik - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri;08:00-20:00 arasındadır.Servisimiz mevcut değildir. 

1 hafta önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Adana

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Adana

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Polyester İmal İşçisi

Artil Endüstriyel ve Sanatsal Çözümler Ltd Şti - Adana

Kamu kuruluşlarına iş yapan Kazan’daki fabrikamız bünyesine;Tam zamanlı çalışacak,Aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen personel aramaktayız.Ostim metrodan servisimiz mevcuttur.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Genç Polimer Kimya San Tic Ltd Şti - Adana

İTOSBda bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Üretim Elemanları alınacaktır.

2 hafta önce

Enerji Mühendisi

Mfs Yenilenebilir Enerji Otomasyon San Tic Ltd Şti - Adana

Gelişen sektörde yenilenebilir enerji kaynaklardan olan güneş enerji santralleri üzerine on grid, off grid ve hybrid sistemler için teklif hazırlayacak, keşif çıkartacak, GES tasarımı yapacak ve projesini çizecek, elektrik dağıtım şirketleri ile onay ve kabul süreçlerini yürütecek,Güneş Enerji Santrallerinde şantiye şefi olarak çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Enjeksiyon Pres Döküm Makinesi Operatörü

Elite Aksesuar Elektrik Elektronik Mak San ve Tic Ltd Şti - Adana

Plastik enjeksiyon makinesinde çalıştırılmak üzere deneyimli Enjeksiyon Makinesi Operatörü alınacaktır.

2 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Bektaş Group Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adana

İstanbul K.çekmece/Sefaköyde buluna firmamızda klima filtresi için Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Adana

Firmamız bünyesinde çalışacak ön muhasebe işleri ile ilgilenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Makine Mühendisi

Persan Group Tente Pergola San ve Tic Ltd Şti - Adana

Şirketimizin proje departmanında görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Makine Mühendisiaramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Üstünler Makina Kaya Kırıcıları - Adana

Hidrolik Kaya Kırıcı makina ve yedek parça üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Stok takibi ve teklif, sipariş, satış takibi yapabilecek,Fatura ve Cari hesap borç ve alacak takibini yönetebilecek,Müşteri crm , tedarikçi hesap takbi , personel hesapları takibi ve masraf gider takibinden sorumlu,Kasa TL ve döviz için ayrı ayrı , banka hesapları , çek /senetler ve mali müşavire verileri hazırlayan.

3 hafta önce

Kalıp Tasarım Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Adana

Kocaeli Gebze’de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımcısı aramaktayız.

3 hafta önce

Makine Operatörü

Akmersan İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Mermer fabrikamız da çalışabilecek 18-35 yaş aralığın da deneyimli Makine Operatörlerine ihtiyaç vardır.Genç dinamik başvuru yapan ve iş öğrenmeye açık olan arkadaşlar da başvuru yapabilir .

1 ay önce

Şantiye Mühendisi

Lale Elektrik ve Mühendislik - Adana

Arkadaşlar kulu TM tevsiat işinde bizimle çalışmak isteyen diksiyonu düzgün işinde çalışma azmi olan ve daha önce şantiye deneyimi olan personel aramaktayız.

1 ay önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

2 ay önce

Kaynak Ustası

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Adana

Üretim sahasında çalışacak montaj ve kaynak ustaları alınacaktır.proje bazında alınan iş durumu ile ilgili 2 ay belirli süreli çalışma olacaktır.

2 ay önce

Makine Mühendisi (Arge/aerodinamik)

Mavi Deniz Çevre Hizmetleri A.Ş. - Adana

Ürettiğimiz ürünlerin geliştirilmesini veya yeni üreteceğimiz ürünlerin mühendisliğinin, çiziminin, tasarımını, işçilik planlarını yapılmasını sağlayacak Dizayn Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sebat Makina Tekstil Sanayi ve Ticaret Mehmet Latif Kadıoğlu - Adana

Telefon akışını sağlayabilecek, ön muhasebede fatura-fiş giriş çıkışlarını yapabilecek, sipariş-stok işlemlerini kontrol edebilecek, ofisin genel takibinden sorumlu olacak, bilgisayar ve ofis programlarını iyi kullanabilen, en az 3 yıl belirtilen işlerde çalışma deneyimi ve uzun süreli çalışma planı olan (min. 5 yıl), tercihen tesettürlü, sigara kullanmayan bayan takım arkadaşı arıyoruz.Çalışma Saatleri• Hafta İçi (5 gün): 08:30 – 18:30• Haftasonu (Cumartesi): 08:30 – 13:00

2 ay önce

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Adana

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Extruder Operatörü

Sefir Plastik Ambalaj ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Adana

Bodinoz (Extruder) Ustası aramaktayız.

2 ay önce

Teknik Ressam

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

İstanbul Esenyurt/Hadımköy ISISO Sanayi sitesinde bulunan boyama tesisleri üretimi yapan fabrikamızın tasarım bölümüne, Makine Mühendisi veya Makine Teknikeri aranmaktadır. (Çalışma Saatleri: Hafta içi 5 gün 8,30 - 19,00)Teknik Ressam olmasının yanında istenen en önemli özellik üretimin takibi olacaktır .

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Yeşilyurt Yay İmalatı - Adana

İmalat yapan firmamızın ön muhasebesini tutacak, cari hareketleri takip edecek,Firmalarla mutabakat sağlayıp,hesapların takip edilmesini sağlayacak Muhasebe Personeliaramaktayız.

2 ay önce

Plastik Enjeksiyon Makine Ustası

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Adana

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde, otomotiv, beyaz eşya ve güvenlik mühür sektörlerine plastik enjeksiyon parça üretimi ve montaj proseslerine sahip işletmemiz için çok acil Plastik Enjeksiyon Ustası aramaktayız.

3 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

Hizmet verdiğimiz firmalarda çalıştırılmak üzere Lise ve yüksek okulların elektrik elektronik veya mekatronik bölümlerinden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Adana Geneli Sektörler