Adana Telekomünikasyon İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Telekomünikasyon İş İlanları


PHP Yazılım Uzmanı

Netbudur Telekomünikasyon Ltd Şti - Adana

İstanbul Ümraniye ofisimizde bizimle birlikte tam zamanlı çalışacak PHP Coder arıyoruz. Kesinlikle remote ekip arkadaşı aramıyoruz. Tercihen ulaşım kolaylığı sebebi ile anadolu yakası ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz. Ofisimiz merkezi konumdadır, metro ve otobüs ile ulaşım mümkündür. Pandemi nedeni ile görüşmeler web üzerinden görüntülü yapılacaktır. Firma detaylarımız vb. bilgileri görüşmede aktarılacaktır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Adana

Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı :Telekomünikasyon ve santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermek,Kurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

2 ay önce

Mağaza Müdürü

Naz Genç Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

Kuşadası Vodafone Shop mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Naz Genç Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

Söke Vodafone Shop mağazamızda çalışacak Satış Temsilcisi arıyoruz.

2 ay önce

Saha Satış Personeli

İysmobil Haberleşme İletişim Hiz Ltd Şti - Adana

Vodafonenun yetkili çözüm ortağı olan firmamızda Sahada Vodafone mobil hat ve fiber İnternet satışı gerçekleştirecek personeller aramaktayız.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Detek Personeli aranmaktadır.Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, Satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek Bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Efebey Telekom İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Kurumsal müşteri ziyaretleri yaparak Türk Telekom ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Saha Satış Elemanı akım arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Adana

Türksat Kabloya ait Kablonet, KabloTV, Kabloses hizmetlerini verdiğimiz İzmir abone merkezlerimizde görev almak üzere daha önce satış yapma konusunda istekli, İnternet veya Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, bilgisayar kullanımı ile ilgili bilgi sahibi, kurumsal iletişim alanında kendisini yetiştirmiş, yeniliklere daima açık, enerjisi yüksek, kendi iç motivasyonunu ve kriz yönetimi sağlayabilen, müşteri temsilcisi pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Satış Elemanı

Euacl Ticaret İletişim Ltd Şti - Adana

Çağrı merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Murathan Özer Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

Şirinevler Türk Telekom Mağazamızda çalışacak dış görünümüne özen gösteren satış konusunda kariyer hedefi olan ve bu işe hevesli olan arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

5 ay önce

İletişim Tasarımı Uzmanı

Capital İletişim San Tic Ltd Şti - Adana

Kendine satış konusunda inanan ikna yeteneği yüksek takım çalışmasına uygun saha satışında tecrübeli yada tecrübesiz iş arkadaşları arıyoruz

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Phone Office Service - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe - Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri;Yaz: 08:30-19:30 Kış :09:00-18:00

6 ay önce

Satış Danışmanı

Cmk İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Vodafone un Bireysel ve Kurumsal distribütörlüğünü yapan firmamızın, Kızılay ve Demetevler mağazalarında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Satış Elemanı

Kaptan İletişim - Adana

Türk Telekom başvuru noktası olan bayiimizde çalışmak üzere bayan Satış Elemanı arıyoruz

7 ay önce

Satış Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Adana

Saha satış deneyimi olan, Hedef ve prim odaklı çalışan, Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı : Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermek,Kurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

7 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Başol İletişim - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Vodafone hizmetlerinin sahada tanıtım ve satışı, Bireysel ve Kurumsal ayırmaksızın Çat kapı yöntemiyle işyerlerinin ziyaretleri, Kendisine verilen randevuların ziyareti ve satışa dönüştürülmesi, Hizmetlerimizin (GSM, Sabit hat, ADSL numara taşıma, ekip takip) adreste tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek, Günlük plan ve aktivitelerini rapor etmek, Kendisine verilen hedeflerin takibi ve gerçekleştirilmesi, Kazançlar; Maaş (2324TL) + Hedef Primi + Bağlılık Primi + SGK + 4 aylık hedef tutması sonucu Araç tahsisi Not : Çalışacak kişilerden geçmiş zamanda bu işi yapmış olmasını istiyoruz, yani tecrübe ön koşul

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Plus İletişim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Adana

Satış TemsilcisiŞirketimizin Toptan Cep Telefonu Satış Departmanında görev yapacak kadın Toptan Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut bayi ağına satış yapmak,Yeni bayiler bularak firmamıza yeni portföy kazandırmak,Şirketimizin kurumsal yapılanmasına katkıda bulunmak,Müşterilerimize uygun hizmet ve çözümler üretebilmek,Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasında aktif rol oynamak,Satış ve müşteri taleplerini üst düzeyde karşılayabilmek.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Flemenkçe)

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

İzmir Mendereste bulunan Deka Telekomünikasyon Hollanda çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere Elemanına ihtiacımız vardır.

7 ay önce

Yazılım Uzmanı

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

2017den bu yana faaliyette olan Deka Telekomünikasyon şirketimizde SaaS Çağrı Merkezi & CRM geliştiriminde çalışmak üzere Full Stack Yazılım Geliştirici arkadaşlar arıyoruz.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Sistem 55 Plaza - Adana

Piazza AVM Türk Telekom Bayimizde çalıştırılmak üzere tam zamanlı personel aranmaktadır.

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Adana

Tercihen saha satış ve çat kapı deneyimi olan,Deneyimli, deneyimsiz,Hedef ve prim odaklı çalışan,Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı :Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Gerçekleştirilen ziyaretlerde tanıtımlar yapmak,Satış için gerekli randevuların oluşturulmasını sağlamak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermekKurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

8 ay önce

Grafiker

1 Net Telekom ve İletişim Hiz Paz San Tic Ltd Şti - Adana

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Front-End Web Developer arıyoruz. Eğer siz de web arayüz geliştirmeyi ve mobil arayüz tasarlamayı seviyorsanız birlikte çalışabiliriz.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Adana

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

9 ay önce

Anketör

FT Kamuoyu ve Piyasa Araştırma Hiz Tic San Ltd Şti - Adana

Çağrı merkezimizde inbound ve outbound projelerimiz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

9 ay önce

Asistan

Efe Telekom - Adana

Telekomünikasyon şirketinde çalışacak tecrübeli e-ticaret hakkında bilgi sahibi.Aklı başında bir asistan arıyoruz. Tek istediğimiz sorgulanmadan söylenilen işin yapılması .

9 ay önce

Ağ Teknolojileri Uzmanı

Kdsl Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Adana

Eskişehir Merkez KDSL Telekomünikasyon ofisinde , tam zamanlı veya part time çalışabilecek. Aşağıda yazan niteliklere tam uyan çalışma arkadaşı arıyoruz. Aşağıdaki nitelikliklere uymayanların lütfen müracaat etmemeleri önemle rica olunur.

9 ay önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Adana

Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek ve bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Deniz Digital - Adana

Firmamız Digiturk, Türktelekom ve Vodafone yetkili bayiliği yapmaktadır. Bahsedilen firmaların ürün tanıtımını yaparak bünyemize yeni müşteri eklemekten sorumlu personel aramaktayız.Direk soğuk arama yaparak satış yapılmıyor. Çağrı karşılayarak satış yapılıyorSosyal haklar yüz yüze görüşülecektir

11 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Smart Life Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Adana

Mevcut sistemleri takip eden, yeni uygulama oluşturan ve geliştiren Yazılım Geliştiricisi alınacaktır.

11 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Smart Life Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Adana

Satış ve pazarlama alanında çalışacak Müşteri Temsilcisi takım arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Adana Geneli Sektörler