Adana Tavukçuluk ve Yumurta İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Tavukçuluk ve Yumurta İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Forklift Operatörü

Soma Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Adana

Hadımköyde faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere Forklift Operatörü aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vera Neva Haberleşme Teknolojileri Telekom İletişim Yazılım Hiz Tic Ltd Şti - Adana

Ankara-Çankaya-Emek ve Kızılay lokasyonlarımızda görevlendirilmek üzere dış arama projelerinde görev alacak, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.- (MAAŞ) + YEMEK + YOL + SOSYAL HAKLAR(SİGORTA) + PRİM olanakları sağlanmaktadır.

3 ay önce

Operasyon Yöneticisi

Nissa Car Rental - Adana

İngilizcesi iyi veya ileri seviye olan, firmamızın telefon çağrılarını karşılayarak, rezervasyon akışını sağlayabilecek kadın Operasyon Görevlisi aranmaktadır.

9 ay önce

Satış Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Catring firmamızda çalışacak acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

11 ay önce

Koltuk Yıkama Personeli

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

Yerinde koltuk yıkama yapabilecek Koltuk Yıkama Personeli arayışımız vardır

11 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Adana

Firmamıza Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı aramaktayız.Servis+yemek+SGK

10 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Heponline İnternet ve Bilişim Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

HEPONLİNE ; Heponline A.Ş. internet altyapı hizmetini kullanarak faaliyete başlamıştır.Heponline kurumsal müşterilerine geniş hizmet yelpazesi ile kablosuz internet hizmetleri, kablolu internet hizmetleri, internet TV yayını, ekonomik ve alternatif internet ses hizmetleri, sanal toplantı odaları, veri barındırma hizmetleri ve sanal faks hizmetleri sunmaktadır.Bireysel müşterilerimize: En yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile kablosuz internet fırsatlarından HEPONLİNE’ın bulunduğu her yerden yararlanmalarını sağlamaktır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.Projelerin kapsamındaki kurulumları yapmak, sistemlerin güvenli ve kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak.Müşterilerden gelen destek taleplerine yerinde ve/veya uzaktan ve zamanında müdahalede bulunmak, bulunulmasını sağlamak.Periyodik olarak sistem servis kontrol ve uygulamalarının raporlarının analiz edilmesi ve gerekli müdahalelerin yapılması, sorun halinde en kısa sürede müdahale etmek.

2 ay önce

İşyeri Hekimi

Tardu Mühendislik İş Sağlığı ve Güvenliği Tic A.Ş - Adana

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın, hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı firmalarında görevlendirilmek üzere İstanbul için İş Yeri Hekimleri arayışımız bulunmaktadır.Yarı Zamanlı iş yeri hekimi olarak başvurmak isteyenler lütfen başvurularında ön yazı içinde belirtsinler. (Kaç saat boşlukları olduğunu da) İş Tanımıİşe giriş ve işe dönüş, periyodik, koruyucu ve tedavi amaçlı muayenelerin gerçekleştirilmesi,Sağlık konularındaki zorunlu eğitimlerin verilmesi,Poliklinik hizmetlerinin verilmesi,Firmalarda meslek hastalıklarıyla ilgili risk analizlerinin yapılması,Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması,İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması,Güncel Mevzuatın takibinin yapılması.

9 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Nil Grup Ambalaj Gıda Tic ve Ltd Şti - Adana

Ankara Çankayada bulunan firmamıza Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Sosyal medyayı aktif kullanan,Sosyal medya trendlerine hakim,Photoshop, ıllustrator veAfter effects programlarını profesyonel olarak kullanabilenSosyal medya uzmanı alınacaktır.

7 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

Analiz Özel Tibbi Tahlil Laboratuvar Ltd Şti - Adana

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Laboratuvar Teknikeri aramaktayız.

7 ay önce

Kaynakçı

Berra Mobilya Metal San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışacak Kaynakçı aramaktayız.

4 ay önce

Bulaşıkçı

1E1 Tekstil Gıda Tic Şti - Adana

Restoranımızda Çalışacak Bulaşıkçı Aranıyor.

9 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Adana

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Phone Office Service - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe - Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri;Yaz: 08:30-19:30 Kış :09:00-18:00

1 ay önce

Mobilya Ustası

Elixir / Kelebek Mutfak - Adana

Firmamız Kalite ve Müşteri Memnuniyeti esaslı çalışmasıyla Kelebek Mutfak Uşak Bayisi olarak 2010 dan bugüne hizmet vermiş olup, 2019 yılı itibariyle Elixir Mutfak&Mobilya olarak Şeref Caddesi TheLLama yanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Tam Zamanlı olarak çalışacak tecrübeli MUTFAK&MOBİLYA USTASI aramaktadır. Yapılacak çalışmalar kısaca sıralandığı gibidir; MUTFAK, BALKON DOLABI, GARDOLAP, VESTİYER, BANYO DOLAPLARI , GİYİNME ODASI , YATAK ODASI KOMİDİN ŞİFONYER KARYOLA BAŞLIK VE BİLİMUM MOBİLYA ÜRÜNLERİ. Ustamızın tecrübeli olması ve her türlü 45 derece kalınlık çalışmaları yapabilen deneyimli kişiler olması aranan özellik olup, ücret maaş bilgisi ve çalışma esasları yüzyüze görüşme neticesinde belirlenecektir. LÜTFEN GÖRÜŞME ÖNCESİ CEP TELEFONUNDAN İRTİBATA GEÇİNİZ. Öğle yemeği verilecek olup çalışan ücretlerimiz ortalamanın üzerindedir. İş başvuruları şahsen yapılacak telefon ile bilgi alınabilir.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Kalkan Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Adana

Tekstil sektöründe çalışmış deneyimli ,kendine güvenen Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Hasta Bakım Elemanı

Elifminel Sosyal Hizmetler A.Ş. - Adana

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere yaşlı bakımı alanında tecrübeli ve destek olabilecek Hasta Bakım Elemanı kişiler aranmaktadır. Lojman imkanı ve servis ile ulaşım karşılanmadır. 2 öğün yemek verilmektedir.

7 ay önce

Sekreter

Euro 90 TV - Adana

Medya sektöründe çalışacak tecrübeli Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sertaç Özcan - Adana

Şirinevlerdeki mali müşavirlik ofisimize Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Adana

Firmamızda çalışmak üzere muhasebe konusunda kendini geliştirmeye açık Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz.Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

6 ay önce

Adana Geneli Sektörler