Adana Spor İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Spor İş İlanları


Satış Danışmanı

İstanbul Fitness A - Adana

İstanbul Fitness A, İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.*** Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

York Athletic Club - Adana

Güneşli Park Avm içerisinde 6 yıldır bulunan 5000 m² alan üzerine kurulu; Cardio,Circuit Training,Free Weight alanlarına sahip fitness merkezimizde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Profesyonel antrenörler eşliğinde vücut analiz testi yapılarak kişiye özel antrenman programlar dahilinde çalışan üyelerimiz; Bay bayan ayrı soyunma odaları içerisinde bulunan sauna buhar odasından,Kapalı yüzme havuzundan,kapalı otoparktan teras cafe alanından yararlanırken, Grup ders stüdyosunda; Pilates,Yoga,Zumba,Core,Functional Training,Cycle,Cardio Ufc,derslerine katılıabilmektedir.Ayrıca; Solarium, Türk Hamamı,Spa,Pilates Reformer (Aletli Pilates) Personal Training, Power Plate, Boks,Kick Boks,Taekwondo,Yüzme Dersi hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

3 ay önce

Fitness Eğitmeni

Brk Gym - Adana

Dokumada bulunan Brk Gym spor salonumuzda çalışacak bayan Antrenör arıyoruz.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Fedtour Turizm San ve Tic Ltd Şti - Adana

Paris Saint-Germain Academy Mersin’in tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine destek vermek.Potansiyel işbirlikleri oluşturmak amacıyla okul/kurum ziyaretleri gerçekleştirmek ve ilişkileri derinleştirmek.Markalar ile işbirliği gerçekleştirmek ve sponsorluklar geliştirmek.Mersin’in çeşitli semtlerinde bulunan yerleşkelerimizde görev alarak satış ve pazarlama faaliyetleri ile yeni velilere ulaşmak.Velilerimizin mennuniyetini en üst seviye çıkarmak için çalışmak.

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Adana

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizin resepsiyon biriminde görevlendirilmek üzere bayan Resepsiyonist takım arkadaşları aranıyor.Fotoğraflı CV ler değerlendirilecektir.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Doyosoft - Adana

Teknokentte geliştirilen bir spor teknolojisi ürününün spor ve fitness salonu gibi yerlerde tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Başvurunuz hemen değerlendirilerek olumlu olması durumunda mülakata çağrılacaksınız.

7 ay önce

Fitness Eğitmeni

İstanbul Fitness A - Adana

İstanbul Fitness A,İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Siz de büyüyen ailemizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

7 ay önce

Antrenör (Spor Eğitimcisi)

Ankara Otizm Özel Eğitim Spor Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adana

Otizmli bireylere Spor Eğitmenliği yapacak deneyimli/deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Fitness Eğitmeni

360 Fit Ankara - Adana

Ankara’da Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesinde(Çayyolu) bulunan Zayıflama Merkezimizde Haftada 5 gün çalışabilecek Kadın ekip arkadaşı aranmaktadır.

7 ay önce

Bale Eğitmeni

Uşak İlk Akademi Çocuk Atölyesi - Adana

Uşak İlk Akademi bünyesinde çalıştırılmak üzere Bale Eğitmeni arıyoruz.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Özmar Sportif Hizmetleri Turizm Tic Ltd Şti - Adana

Sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey yöneticilik yapan yönetici için, Yönetici Asistanı aranmaktadır.

10 ay önce

Fitness Eğitmeni

Go.Max Spor Salonu/Fitness Merkezi - Adana

Salonumuza kadın Fitness Eğitmeni arıyoruz.

11 ay önce

Pilates Eğitmeni

Fitwomen Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Adana

Kadınlara özel spor salonumuzda Pilates ve Fonksiyonel antrenman bilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Adana

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek öğretmenler aramaktayız.Tecrübe şartımız yoktur.

1 yıl önce

Mağaza Müdür Yardımcısı

Gym Mağazacılık E-Ticaret San Tic A.Ş. - Adana

Türkiyenin ilk ve tek basketbol mağazası olan Bakırköyde ki mağazamıza takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Adana

Şirketimizin hhp Andulasyon Terapi Sistemleri biriminde aşağıdaki iş tanımı doğrultusunda çalışmak üzere BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz. 1.Hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri gibi merkezlere yapılan ürün (Andulasyon, Andumedic, Andubalance gibi) satışlarının sisteme girilmesi, alıcı ile birlikte teslim tarihinin belirlenmesi, bu teslim tarihine uygun olarak ürünlerin kargoya verilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması, belirlenen teslim tarihinde adrese kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.2. Kargo ile gönderilemeyecek durumlarda ürünlerin şirket aracıyla teslim edilmesi ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.3. Kongre, sempozyum veya özel belirlenen günlerde üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Spor ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.4. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış ve teslimat hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

1 yıl önce

Yoga Eğitmeni

Marin Pilates - Adana

Pilates stüdyomda planlanan yoga derslerini verebilecek Yoga Eğitmeni aranmaktadır.

1 yıl önce

Reformer Pilates Eğitmeni

Zipfit Ems Training Studio - Adana

Gaziosmanpaşada bulunan stüdyomuza, güler yüzlü ve disiplinli, aletli pilates ekipmanlarına hakim, part time Reformer Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Pilates Eğitmeni

Marin Pilates - Adana

Pilates eğitmenliği eğitimi almış reformer egzersizlerine hakim eğitmen aranmaktadır ..Tercihen Türkiye Cimnastik Federasyonu 1.kademe antrenörlük belgesine sahip Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Spor Koordinatoru

Ekol Eğitim Spor ve Organizasyon Hiz Tic Ltd Şti - Adana

Üsküdar Koşuyolunda bulunan spor kulübümüz için Spor Koordinatörü aramaktayız.Besyo Spor yöneticiliği öğrencileri ya da mezunları önceliklidir.

1 yıl önce

Adana Geneli Sektörler