Adana Seri İlan Ajansları İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Seri İlan Ajansları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Adviser Gayrimenkul Danışmanlık - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.İş Tanımı:Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedarikini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

7 ay önce

Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Öz Bursa Anadolu Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Adana

Kimya Öğretmeni ekip arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Tanıtım Elemanı

Farmakotek Gıda İlaç ve Sağ Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

Bursa İnegöl OSB de faaliyete başlayacak tıbbi malzeme üretim şubemize Tıbbi Cihaz Satış merkezi Sorumlu Müdür ve Satış Tanıtım Elemanı Yetki Belgeli Personel Görevlendirilecektir.İş Tanımı:Şirketin şubesini resmi olarak temsil edecek. Resmi işleri takip, kontrol ve onay verecek.Genel şirket durumu ve üretim faaliyetlerini hakkında raporunu hazırlayıp yönetime sunacak.Operasyonel projelerin planlaması ve yürütülmesinde sorumlu olacak.İstediğimiz ön şartlar:İnegöl ve çevresinde ikamet eden,Yabancı dil: İyi seviyede İngilizce,B sürücü belgesine sahip olmak,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Erkek Adaylar için askerlik durumu yapılmış/ en az 2 yıl tecilli/ muaf olmak .

10 ay önce

Anestezi Teknikeri

Estegyn Beauty - Adana

Acil olarak Şişli Nişantaşında yer alan kadın doğum ve jinekoloji kliniğimizde görev almak üzere deneyimli mesleğini icra edebilecek Anestezi Teknikeri/Teknisyeni aranmaktadır.

7 ay önce

Kesimhane İşçisi

Aydın Kardeşler Tekstil San Tic Ltd Şti - Adana

Güngören’de bulunan tekstil firmamızda kesimhane de çalışacak yardımcı çırak arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gempaz Gayrimenkul - Adana

Firmamıza Emlak-Gayrimenkul Danışmanları aramaktayız.Firmamız gayrimenkul sektöründe 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sektöründe bilgi ve donanım hakimiyet ve güven konusunda lider konumundadır.Tarla, bağ, bahçe, arsa, turistik tesis, fabrika, daire, dükkan gibi gayrimenkullerin kazanılması, kazanılmış gayrimenkullerin hedef müşteri yoğunluğuna sunum ve tanıtımının etkin bir şekilde yapılması hususunda;Burası tam, yeteneğinizi ortaya çıkaracak ve uygulayacağınız yer.En iyi yeteneklerin yeri olduğumuzu vurguluyoruz.Esnek bir çalışma ortamı ve eğlenceli bir iş hayatı.Yeteneğiniz ile yüksek kazanç sağlamanın yolu.Bu kariyer, hayat, zaman senin.Şimdi CV bırakmanın tam zamanı.Part time veya serbest çalışacak elemanlara ihtiyaç vardır.ÖNEMLİ NOT: CV lerinize fotoğraf ekleyiniz.

1 yıl önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Süleyman Kaya - Adana

Çukurambarda bulunan Mali Müşavirlik ofisimize Zirve muhasebe programını bilen, ofis tecrübesi olan Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Egelim Çelik Demir San ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

08:30-15:00 arasında firmamızda temizlik mutfak işleri ve yemek yapacak bayan eleman aranıyor.

6 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Adana

Danışmanlığını yaptığımız Kartal Adliyesine yakın lokasyondaki site yönetiminde görevlendirilmek üzere, Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı

Ay-Tüp Dağıtım San ve Tic Ltd Şti - Adana

Tüp ve damacana su dağıtımı araçla yada motorla yapacak Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı arıyoruz.

10 ay önce

Market Elemanı

Emin Market - Adana

Marketimizde görevlendirilcek Market Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Rezervasyon Elemanı

İdeal Tatil Evleri - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Temizlik Personeli

Smmm Uğur Güneş - Adana

Ofisimizin temizliğini yapacak , yemek yapıp çay/kahve servisi yapabilecek olan , 40 yaş ve üstü , tercihen emekli olan eleman arıyoruz.Online cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilip gerekli görüşme yapılacaktır.***Telefon ile görüşme yapılmayacaktır.

8 ay önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

2 gün önce

Kalite Kontrol (Metal)

Gsb Oilless İmalat San ve Paz Ltd Şti - Adana

Yabancı ortaklı şirketler grubumuza bağlı olarak, otomotiv kalıp elemanları konusunda faaliyet gösteren firmamıza Kalite Kontrol Personeli (Metal) aramaktayız.Otomotiv sektöründe seri üretim yapan fabrikamıza;Tedarikçilerden gelen hammadde ve yardımcı malzemelerin kalite kontrol işlemlerinin belirlenen talimatlar doğrultusunda yapılması ve raporlanmasıyla ilgilenecek (CMM yada manuel ölçüm ekipmanları kumpas,mikrometre,mihengir, yüzey pürüzlülük cihazı,kontrol mastarları vb kullanılarak),Üretime giren malzemelerin giriş kontrolünün yapacak, (Ürünlere ait fatura ,irsaliye ,teknik resim vb bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve onaylamak),Üretilen ürünlerin teknik resimlerinin okunarak proses kontrollerini yapacak,Üretilen ürünlerin son kontrollerini yapacak (görsel kontroller , dökümantasyon , adet , teknik resim ve kalite dokümanları kullanılarak), markalamaların doğrulanması vb.),Ölçüm sonuçlarını raporlayacak (Giriş kalite kontrol raporu ,Kalite kontrol hata Bilgilendirme formu ,Karantina Takip listesi vb gibi kayıtları tutmak),Karantina alanının düzenlenmesini sağlayacak Kalite Kontrol Elemanları aramaktayız.

7 ay önce

İnşaat Mühendisi

Aysa Boru Hattı Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ankara Çankayada bulunan proje ofisimizde çalışmak üzere İnşaat Mühendisi veya İnşaat Teknikeri çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Kaporta ustasi

Oğuz oto - Adana

30-50 yaş arası kaporta ustası aranmaktadır..

6 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Adana

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Forklift Operatörü

Sienzi Lojistik Antrepo ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

Arnavutköy/İstanbul adresimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun Forklift Operatörü aramaktayız.

5 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Mir Grup Su Arıtma İnşaat ve Gıda San Tic Ltd Şti - Adana

Mir Grup Su Arıtma 21 yılı aşkın süredir Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Sahada, teknik servis ekibimizde, Anadolu ve Avrupa yakasında çalışacak, Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

3 gün önce

Adana Geneli Sektörler