Adana Proje Ve Taahhüt İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Proje Ve Taahhüt İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Altıkalem Kurs Merkezi - Adana

Etimesgut ve Sincan şubemize Matematik Öğretmeni alınacaktır. 20 yıllık deneyimli öğretmenlerin yanında kendini geliştirmek isteyen stajyer öğretmenler de alınacaktır.

9 ay önce

Satış Sorumlusu

Bereketnur Ambalaj Reklam San Tic Ltd Şti - Adana

Satış Sorumlusu aranmaktadır.

1 yıl önce

Resepsiyonist

Sahilköy Turizm Medya Ltd Şti - Adana

SAHİLKAMP İSTANBULBayan Resepsiyonist Aranıyor.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

RSS Rekor Isı ve Metal Ürün San Tic A.Ş. - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Adana

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

6 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Doğan Hukuk Bürosu - Adana

Kurum avukatlığı yapılan hukuk büromuza icra dosyaları için telefonda tahsilat yapabilecek Tahsilat Uzmanı personel alınacaktır.

1 yıl önce

Mobilya Ustası

Dream Dekor San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ümraniye Dudulluda bulunan atölyemizde görevlendirilmek üzere Mobilya Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

Danışmanlık alanında hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Sekreter pozisyonunda çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

1 yıl önce

Beden İşçisi (Genel)

Ses Grup İnsan Kaynakları San Tic Ltd Şti - Adana

Maske üretimi yapan firmamızda yevmiyeci olarak çalışacak Beden İşçisi aranmaktadır.Çalışma şekli 07.30 - 15.30 15.30 - 23.30 şeklinde 2 vardiyadır.Servis güzergahı Arapçeşme Mahallesi, Köşklü Çeşme Mahallesi,Gebze içi Yeni Mahalle, Çayırova,Beylikbağı

6 gün önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Evant Teknoloji Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Adana

Kurumsal Satış TemsilcisiBilişim sektöründe yer alan firmamızın, Gaziantep Şubesinde istihdam edilerek Evant Teknoloji” ailesine katılacak,“Kurumsal Satış Temsilcisi” arıyoruz

1 ay önce

Bakkal da çalışacak personel

Emre Market - Adana

Etimesgut Topçu mah market de çalışacak personel

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Weworks Enterprise - Adana

Yönetim Kurulunun günlük iş planını organize ederek ajanda takibini yapmak,Toplantı organizasyonlarını yapmak, gerekli sunumları hazırlamak, toplantı notlarını almak ve raporlamak,Dahili telefonlarının kayıtlarını dinlemek ve gerektiğinde raporlamak,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek,• Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,Yurt içi - Yurt dışı yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek,Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, gerektiğinde bizzat rehberlik yaparak konuklara Türk misafirperverliği ve kültürünü hissettirmek,Üst Yönetici ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi sağlamak.

11 ay önce

Satış Görevlisi

Case Sıhhi Tesisat San Tic Ltd Şti - Adana

Su basınç düşürücüleri ve Emniyet Ventilleri üretimi yapan firmamıza Satış Sorumlusu personeli aramaktayız. Ürünlerimizin kurumsal müşterilerimize tanıtımını yapmak,Yurt içi pazar araştırmaları yapmak,Yeni müşteri kazanımı sağlamak,İlgili projeleri takip etmek,Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ,Potansiyel müşterileri tespit edebilecek, satış hedeflerini gerçekleştirebilecek,Pazar dinamiklerinin takibi ve rekabet koşullarına göre aksiyon alınması,Müşterilerin ihtiyacını anlayarak gerekli ürün bilgilendirmesini yapmak,Teklif vermek ve hassasiyetle takip etmek,Yaptığı işler ile ilgili yöneticisine raporlandırma yapmak,Müşteriden gelen siparişleri ilgili departmana iletip, takip etmek

4 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Ayhan Ada Mobilya - Adana

Marangoz atölyesinde çalışmak üzere Mobilya İmalat Ustası aranmaktadır.Maaş ustalığa göre değişir/yükselir.Yatacak yer var. Atölye Turgutreis civarındadır.

5 gün önce

Mimar

Galen Peyzaj Ahşap ve İnşaat San Dış Tic Ltd Şti - Adana

Restoratör Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Masaj Terapisti

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Adana

Yeşilköyde bulanan tamamı kadın personelle kadınlara hizmet veren tesisimiz Lady Sauna Spaya uzman medical masaj terapisti alınacaktır.

5 ay önce

CNC Lazerle Kesme Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Adana

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Lazer Kesim Operatörleri alınacaktır.

6 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Adana

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

1 yıl önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Moringa Tour & Travel Agency - Adana

Şirketimizin Eskişehir Acente lokasyonunda çalışmak üzere Tur Satış Temsilcisi aranmaktadır.Tercihen referanslı ve İşkur kaydı olan takım arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Turlar ve oteller hakkında müşterilerin bilgilendirilmesi, rezervasyonların yapılması ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev almak.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Duse Konaklama ve Turizm Ltd Şti - Adana

Beyoğlu Şişhanede bulunan otelimiz için Resepsiyonist alınacaktır

2 hafta önce

Adana Geneli Sektörler