Adana Mühendislik Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Mühendislik Hizmetleri İş İlanları


Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Sancaktepe lokasyonunda bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Finans ve Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Mimar

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Şirketimiz bünyesinde mimari uygulama projelerimizde çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Sancaktepe Ofisimizde görevlendirilmek üzere,*Lise veya Üniversite mezunu,*Sekreterya süreçleri üzerine en az 1 yıl tecrübesi olan,*Tercihen İstanbul Anadolu tarafında ikamet eden, Sekreter alınacaktır.

2 hafta önce

Makine Mühendisi

Doğukent Mekanik Mühendislik San Tic Ltd Şti - Adana

İzmir Bergama 500 kişilik yurt şantiyemiz için Makine Mühendisi aramaktayız.

3 hafta önce

Makine Bakım Onarım Personeli

Real Mechanical Solutions Mühendislik Ltd Şti - Adana

Şirketimiz için CNC makine ustası arıyoruz

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Zeray Enerji Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Şirketimiz bünyesinde ön muhasebe bilgisine sahip bayan eleman aramaktayız.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Ferman Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Uygulama Denetçisi İnşaat Mühendisi aranıyor.

1 ay önce

Denetçi

Ferman Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Uygulama denetçisi inşaat mühendisi aranıyor.

2 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Cebeci Havalandırma Mühendislik San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere İklimlendirme Soğutma Teknikeri aramaktayız.

2 ay önce

Elektrik Mühendisi

Uğur Mühendislik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Yazılım Mühendisi

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Yazar (Gazete-Dergi)

Tez Danışmanlığı - Adana

Tez danışmanlığı ve akademik makale, ödev, proje danışmanlık hizmeti veren bir ekibiz. Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle beraber uzman yazar kadromuzun yetmemesi nedeniyle yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Firmamızda görevledirilmek üzere Yazar aramaktayız.Yapılan işlerde revizeler ücretsiz olup, ekstra sayfa ve konu eklemesinde ücret talebinde bulunuyorsunuz.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda sahada yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Satış Mühendisi

Zetech Endüstriyel Proje San ve Tic Ltd Şti - Adana

Zetech Endüstriyel Firması Endüstriyel Sektörde fabrikaların ihtiyaçlarını inovatif çözümler sunarak karşılamaya çalışan bir firmadır.Firmamızın genel mantığı iş geliştirmek ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak ve onların ihtiyaçarını kendimiz belirleyerek projeler sunmaktır.Bu bağlamda Festo ve Wenglor bölge bayiliğini yürütmekteyiz.Markalara bağlı olarak iştigal konularımız Pnömatik Sistemler , Servo Sistemler , Lineer Sistemler , Sensör ve Görüntü işleme konularıdır.Şirketimizin Satış ve Satış Destek bölümlerine Satış Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Makine Mühendisi

Systemmep Mühendislik - Adana

Firmamız Mekanik Tesisat Projelendirme sektöründe hizmet vermektedir.Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi alınacaktır.

5 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Adana

Firmamızın İSTANBUL, ANKARA ve İZMİR şubelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde şubesi bulunan, kentsel dönüşüm kapsamında Çevre ve İş Hijyeni alanında laboratuvar hizmeti veren kuruluşumuza, İstanbul ilinde çalışacak “Pazarlama Temsilcisi ” takım arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Mekanik Tesisat Teknik Ressam

Systemmep Mühendislik - Adana

Firmamız Mekanik Tesisat Proje sektöründe hizmet vermektedir. Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli MEKANİK TESİSAT TEKNİK RESSAM alınacaktır.

6 ay önce

Cnc Torna Tezgahı Operatörü

Adım Koza Hidrolik Pnömatik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ankara Yenimahalle Ostimdeki firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Torna Tezgahı Operatörü aranmaktadır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Adana

Eskişehir merkezdeki ofisimize uzun süreli çalışma koşullu yetiştirilmek üzere ;Muhasebe yada Ofis programlarını kullanabilen bayan eleman alınacaktır

7 ay önce

Otomasyon Mühendisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

Başta Otomotiv sanayi olmak üzere çeşitli sanayi dallarında faaliyet gösteren üreticilerin Endüstriyel Montaj, Ergonomik Taşıma ve Endüstri 4.0 alanlarındaki ihtiyaçlarına hem yazılım hem de donanım içeren yenilikçi mühendislik çözümleri geliştiren ve üreten müşterimiz için Otomasyon Mühendisi arıyoruz.

7 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Adım Koza Hidrolik Pnömatik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Cnc Dik İşleme Operatörü alınacaktır.

7 ay önce

Sekreter

Hçs Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Mühendislik ve mimarlık alanında faaliyet gösteren firmamıza tecrübeli/tecrübesiz kadın Sekreter alınacaktır.

7 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Alfa İmar Harita İnş Medikal Dış Tic ve Dan Ltd Şti - Adana

MERSİN - BALIKESİR - MUĞLA - BURSA illeri Mekansal Adres Kayıt Sistemi (M.A.K.S.) Projesi kapsamında belirtilen illerde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,Uzun yıllar istikrarlı bir şekilde çalışmayı planlayan, Sorumluluk sahibi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Öz geçmişteki eksik bilgiler ve imla hataları değerlendirmede olumsuz olarak ele alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,

8 ay önce

Sekreter

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,fiyat araştırması,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

8 ay önce

Muhasebeci

Çekim Grup Yapı Teknolojileri A.Ş - Adana

-ÇEKİM GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ A.Ş.Şirketimiz Mimari Proje Tasarım ve Uygulama yapan bir firmadır.İstanbul Avrupa yakası bölge müdürülüğünde ( İSTANBUL/ ARNAVUTKÖY ) görev yapacakmutlaka luca bilen Ofis Yönetiminde her alanı yönetebilen aktif araç kullanabilen BAY,BAYAN arkadaşlar alınacaktır.Lisae veya ön lisans mazunu yada Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe vb bölümlerinden mezun,Muhasebe ve Finans konularında 1 yıl deneyimliCari Hesap Takibi, Dosyalama, Fatura Kesimi, Fatura Girişi, Banka, Çek & Senet, Kasa Kayıt işlemleri, masraf fişleri gibi işleri ödeme hazırlama işlerini titizlikle kayıt altına alabilecek,Tek duzen hesap planina hakimMS Office proğramlarını etkin bir biçimde kullanabilen,Sistemli, dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş,Yazılı ve sözlü iletişim konularında başarılı,Verilen sorumluluğu üstlenip yerine getirebilecek,Zaman yönetimi, planlama ve takip becerisine sahip, düzenli ve dikkatli çalışacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışİŞ TANIMIa) Sgk, personel, personel pirimleri,b) Müşteri, ilgili şirket içinde borç alacak takibi,c) Ödemelerin ve tahsilatların yapılması, Kamu ve özel sektör borç alacak takip ve çözümü, Bankalar, d) E-Fatura işlemlerinin yapılması,e) Cari hesapların takibi ve mutabakatı, f) Dönem sonu işlemlerinin gerçekleştirilmesi, g) Dönem sonu raporlamalarının yapılması,h) Aylık SGK bildirimlerinin şubeler bazında sisteme girişlerinin yapılması,ı) Vergi kanunları ve diğer kanunların, kuruma yüklemiş olduğu beyana dayalı bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi,j) Vergi beyannamelerinin (KDV, Muhtasar, K. Geçici Kurumlar Vergisi, Damga Vergisi) yapılması,k) Yasal beyannamelerin tüm süreçlerine, tekdüzen hesap planına, her türlü muhasebe kayıt ve cari hesap mutabakat konularına hâkim, l) Banka talimatları hazırlama ve kayıtları hakkında bilgi sahibi,m) E- fatura, E- defter konularına vakıf,

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mabel Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Antalya Muratpaşada bulunan mühendislik firmamıza yemek ve ofis genel temizliği için personel alınacaktır.

9 ay önce

Jeoloji Mühendisi

İn-Tek Kalite Kontrol Proje Denetim Müş ve Tic A.Ş. - Adana

Türkiyenin önde gelen, TÜRKAKtan Akredite olan ve Bakanlıktan İzin Belgesi olan;İnşaat-Zemin Test- Kalite Kontrol Laboratuvarı olan;İnşaat Malzemeleri (Beton, Demir vb.),Asfalt ve Zemin deneyleri yapan;İN-TEK KALİTE KONTROL PROJE DENETİM VE MÜŞAVİRLİK AŞ.nin İstanbul / Sultangazideki Şube Laboratuvarı için aşağıdaki özelliklere sahip YETİŞTİRİLMEK ÜZERE bay JEOLOJİ Mühendisi işe alacaktır; Başvurular cvbenim.com site üzerinden yapılacaktır.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Adana

Eskişehir Merkezde kamu binaları yapan kurumsal firmamıza Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.

11 ay önce

Adana Geneli Sektörler