Adana Medya Satınalma Firmaları İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Medya Satınalma Firmaları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İmalat Elemanı

Afd Seramik İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Adana

Fabrikamızda vitrifiye üretilmektedir. (Klozet, rezervuar, lavabo ayak basma klozet, alaturka, hela taşı)Bu ürünleri tezgahlardan alabilecek deneyimli elemanlar alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:00- 17:00 arasıdır.İşe alımlar İŞKUR tarafından yapılacaktır.

7 ay önce

Satış Analiz ve Raporlama Sorumlusu

Mediteks Sağlık Hizmetleri Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Adana

Mediteks Sağlık Hizmetleri - İstanbul Mediteks Fabrikamıza Satış Analiz Ve Raporlama Sorumlusuİş AçıklamasıAlanında Türkiyenin en köklü üreticilerinden biri olan 81 İl ve 34 Ülke ye satış yapan fabrikamızın Avrupa yakasında bulunan satış ofisinde görevlendirilmek üzere yeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.İş TanımıMerkez ofisten müşterilerin istek/talep siparişlerini yönetmek.Telefon ile müşterilerin aranarak satışa katkıda bulunmak.Siparişleri ETA modülüne işleyerek, Fabrikaya bildirmek. Sevk olunan siparişleri listeden çıkartmak.Durgun carilerin raporlarını alarak satış ekibine iletmek, sonucunu takip ederek bağlı olduğu bölüm amirine raporlamak.Ürün Takip Sistemi ( UTS ) ile ilgili işlemlerin yürütülmesiFiyat artışlarında müşterilere bilgilendirme metni hazırlanması.

11 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

Şirket hedef satışlarına göre ilerlemekÜrünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmakYeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.- Çalışma günleri ve saatleri:Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)Not: İstanbul/ Başakşehir de yer almaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Akgün Muhasebe Smmm Sefer Arslan - Adana

İstanbul Bahçelievler Yenibosna da metrobüse yürüme mesafesinde olan muhasebe ofisimizde görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebeci

Pamir Hediyelik Eşya Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aramaktayız.Not: Deneyimi mevcut olup Aöf de hali hazırda öğrenci de değerlendirmeye alınacaktır.

1 ay önce

Pazarlama Yetkilisi

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Adana

Reklam sektörüne hakim saha satış danışmanları alınacaktır.

5 ay önce

CNC Router Operatörü

Dimart Mobilya Tic Ltd Şti - Adana

Mobilya firmamızın bünyesinde görevlendirilecek Cnc Router Operatörü alınacaktır.İşi öğretebilen eğitmene ihtiyaç vardır.

5 ay önce

Elektrik Ustası

Çetinkaya Bilgisayar - Adana

Aktif çalışabilecek Elektrik Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Adana

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları:Gelecek yabancı hastaları kliniğimizde karşılamak, Gerekli formların doldurulmasını sağlamak ve klinik yöneticisi ile senkronize çalışmak.Ücret : 3.000 TLTüm yasal hakları tam ve eksiksiz şekilde yatırılacaktır.

1 yıl önce

Tecrübeli garson

Usta Eller sulu yemek lokantası - Adana

Sulu yemek lokantasına deneyimli garson alınacak. Yer bursa çalı

1 yıl önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Ankarafen Koleji - Adana

Kendine güvenen, diksiyonu düzgün adayların başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nissa Car Rental - Adana

Araç kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Merkez ofisi Ataşehir Uphill Towers bulunan firmamızda, gelen çağrıları karşılayabilecek, tercihen yabancı dili olan ve gelen çağrı üzerinden satış yapabilecek, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, müşteri memnuniyet ve çözüm odaklı çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Satınalma Sorumlusu

Gegi Bilgi Teknolojileri A.Ş. - Adana

Bilgi teknolojileri şirketimize Satınalma Sorumlusu aramaktayız.

11 ay önce

Mutfak Görevlisi

Mersin Çys Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Sabah 08:00dan öğlen 13:30a kadar mesaisi olacak, mutfak işlerinden anlayan, yemek yapabilen ve ofisin günlük temizliğini yapabilecek Mutfak Görevlisi arıyoruz.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

New Work Agency - Adana

Çay ve yemek servisi yapacak, ortak alan ve ofislerin temizliğinden sorumlu kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Keçeli Avukatlık Bürosu - Adana

Avukatlık ofisimizde Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamakGünlük yemek hazırlamakMisafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmakGelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamakGerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmekTelefon trafiğini yönlendirmekAjanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmakRandevuları ayarlamakOfis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakGerektiğinde ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerini yürütmekYöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Nazar İnşaat Gayrimenkul - Adana

Buca Kuruçeşme de bulunan inşaat ofisimizde çalışacak Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu

Reos Tıbbi Cihazlar San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamız Kemalpaşada yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç için hemodiyaliz solüsyonları üretmekte ve yurt dışında biyomedikal sektörde projeler yapmaktadır. Firmanın kalite yönetim sistemini aktif olarak sürdürmek, Teknik dosya hazırlamak-güncellemek, firmayı her sene denetimlere hazırlamak üzere Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Diş Hekimi

Asm Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Adana

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli, erkek Diş Hekimi arıyoruz.

7 ay önce

Depo Görevlisi(Tamamlanmış Ürün)

Doğruluk Mefruşat Ltd Şti - Adana

İstoç ticaret merkezinde faaliyet gösteren firmamıza Depo Görevlisi aranmaktadır.

8 ay önce

Adana Geneli Sektörler