Adana Matbaacılık İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Matbaacılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ahşap İskeletçi

Eroğlu Ahşap - Adana

Gaziemirde ki firmamızda görevlendirilmek üzere Ahşap İskeletçi aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Adana

Firmamız için satış alanında değerlendirilecek Call Center Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları aramaktayız.Mevcut müşteri dataları aranarak yeni portföy oluşturup satış yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız

2 ay önce

Üretim Elemanı

Işık Cam San ve Tic Ltd Şti - Adana

Isıcam işleme ve sevkiyat bölümlerinde çalışacak tercihen vasıflı ve vasıfsız 20- 40 yaş arası bay ve bayan personel alınacaktır.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Düet Anaokulu - Adana

Etimesgut Bağlıcadaki anaokulumuz için Anaokulu Öğretmeni (Usta Öğretici & Grup Sorumlusu) öğretmen arıyoruz.

8 ay önce

Montaj Ustası

Star Güven Otogaz Otomotiv - Adana

Firmamızda görevlendirilecek Montaj Ustası aranıyor.

1 yıl önce

Saha Araştırmacısı

Yöneylem Sosyal Araştırmalar Merkezi Ltd Şti - Adana

Türkiye Genelinde yapılacak olan Türkiye siyasi panel çalışmasında hanelerde çalışacak Anketör aranıyor. Yapılacak çalışma mahalle ve başlangıç sokağı verilerek çalışılacaktır. Anket 4 dakikalıktır. Anketin yapılabilmesi için görüşülen kişinin panelist olmayı kabul etmesi gerekmektedir.

3 hafta önce

Tercüman (Rusca)

Coreloop Sondaj Ekipmanları Mad Paz San ve Tic A.Ş. - Adana

CORELOOP SONDAJ EKİPMANLARI A.Ş. RUSÇA TERCÜMAN İŞ İLANIMadencilik sektöründe faaliyet gösteren; Çankaya, Mustafa Kemalde bulunan, firmamız için RUSÇA tercüman olarak OFİSTE görevlendirilecek deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.• Rusya ile koordinasyonu sağlayacak, müşterilerle telefon mail veya yüz yüze iletişime geçecek,• Yurt dışından gelen yabancı misafirleri karşılayacak,• Ürünlerle ilgili bilgi sahibi olup satışa destek verecek,• İthalat - ihracat yönüne destek verebilecek,

5 ay önce

Depo Elemanı

Visan Vida İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Kurtköy ve civarında ikamet eden, paketleme ve yükleme yapacak,Fason işlemleri takip edecek tercihen daha önce depo ve sevkiyat birimlerinde çalışmış eleman alınacaktır.

8 ay önce

Üretim ve Sevkiyat Sorumlusu

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Adana

Plastik Ambalaj ve Medikal firmamızda çalışacak ÜRETİM VE SEVKİYAT SORUMLUSU aramaktayız.Üretimde işlerin organizasyonunu yapmak, ihtiyaçları tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Fason iş verilen atölyelerin ihtiyaçlarını tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Üretimde siparişlerin doğru, kaliteli olarak yapılması ve siparişlerin terminlere uygun sekilde tamamlanmasının takibi,Plastik, ambalaj sektöründe tercihen çalışmış,İş akışının düzgün ve uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak,İş emirlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Depolama sürecinde stok takibini yapabilecek

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Rolpar Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adana

Netsis kullanabillen , e fatura kesebilen,telefonlara bakabilecek iş yerine yakın oturan uzun soluklu çalışmayı düşünen bayan eleman alınacaktır.

5 ay önce

Psikolog

Alg Palandöken Psikoteknik - Adana

Erzurumda tam zamanlı olarak psikoteknik değerlendirme merkezinde çalışmak üzere;Psikolog alınacaktır.Psikoloji bölümünden mezun olma şartı vardır.2550 + 250 = 2800 TL maaş ile başlatılacaktır.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Adana

Mağazamızda çalışacak deneyimli bayan Satış Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Adana

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Reel Koç Teks San ve Tic Ltd Şti - Adana

Maske sektöründe faaliyet gösterecek firmamıza için Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

8 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Blushing Brides Tekstil Tasarım İth İhr Ltd Şti - Adana

Firmamıza gelinlik el işçiliği konusunda deneyimli personel arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Adana

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Emg Güçlü Mimarlık İnşaat San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi alınacaktır.

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Midas Kurumsal İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Adana

Midas Kurumsal İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi - Dijital Pazarlama Uzmanıİş AçıklamasıTürkiye’de dedektör denilince akla gelen ilk marka Dedektorburada.com dünyaca ünlü birçok dedektör markasının Türkiye yetkili distribütörünü üstlenmektedir.Dedektorburada.com kurumsal yapısı, profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli Satış Sonrası Hizmeti ile dedektör sektöründe liderliğini sürdürmektedir.İstanbul / Maltepede yenilenen ofis ve showroomumuzda tam zamanlı görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde sahip “Dijital Pazarlama Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.GENEL NİTELİKLER- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun- Tercihen Dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 2 yıl deneyimli,- Pazaryeri işleyişini iyi bilen yada hızlı anlayabilen, bunu kendine görev sayacak ve bu işleri yaparken zevk alacak, kovalayacak, etkin bir performans verebilecek.- Whatsapp veya Canlı Chat kanalları müşteri iletişiminde (soru&şikayet yönetimi) bulanabilecek,- Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, dil bilgisi ve imla kurallarına, sosyal medya diline hakim,- Çok hızlı klavye kullanabilen,- E-ticaret ve E-ihracata hakim ve bu konuda tecrübeli,- Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli,- Tam zamanlı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Google Adwords, Facebook Ads, SEO ve E-mail marketing konularına hâkim,- Metin ve içerik üretme konusunda yetkin,- Takım çalışmasına yatkın, enerjik ve çözüm odaklı,- Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,- Çalıştığı firmaya sahiplenecek ve mesuliyet duygusuna sahip,- Entegrasyon firmaları hakkında bilgi sahibi olan kişiler,- Tercihen Grafik tasarım programlarını aktif olarak kullanabilen (After Effects, Photoshop, Illustrator, Corel vb.),- Tercihen Video çekim tekniklerini bilen,- Tercihen İngilizce dil bilgisine hakim,- Tercihen sigara kullanmayan,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden,- Aktif olarak araç kullanabilen,- İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden.

8 ay önce

İnşaat Mühendisi

Merbek Yapı Denetim Ltd Şti - Adana

Samsunda faaliyet gösteren yapı denetim firmamıza Proje VE Uygulama Denetçisi Belgesine sahip olan İNŞAAT MÜHENDİSİ arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Montaj Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Adana

Yurt içi ve yurt dışında her geçen gün ilerleme kaydeden otomotiv sektöründe büyük araç grubu için kabin körüğü üretimi yapmakta olan firmamız için Montaj Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Adana Geneli Sektörler