Adana Lojistik İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Lojistik İş İlanları


Forklift Operatörü

Kare Kara Taşımacılık Lojistik A.Ş. - Adana

Deneyimli ATAÇMANLI FORKLİFT KULLANABİLEN Operatör aranmaktadır.

18 saat önce

Yabancı Dil Uzman Öğreticisi

Gümüş Gruop Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Almanca bilen deneyimsiz personel alınacaktır.

2 gün önce

Tercüman (Almanca)

Gümüş Gruop Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Tercüman (Almanca) aramaktayız.

2 gün önce

Şoför-Yük Taşıma

Yeklog Lojistik Depolama San ve Tic Ltd Şti - Adana

25-40 yaş arası şehir içi dağıtım yapacak Şöför- Yük Taşıma personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emir Nakliyat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ön muhasebe programlarını, E- faturayı bilen, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Vega Lojistik A.Ş. - Adana

Saha ve ofisinin düzen ve temizliğinden sorumlu olacak, gerektiğinde diğer bölümlere destek verecek eleman aranmaktadır.

3 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Irmana Lojistik Ltd Şti - Adana

Ataşehirde bulunan uluslararası karayolu taşımacılık firmamıza Saha Pazarlamacısı aramaktayız.İşin tanımı;Karayolu taşımacılığı yapan şirketimize yeni müşteriler kazandırmak,Fiyat teklifleri sunmak, fiyatları düzenlemek,Haftalık/aylık detaylı rapor vermek,Düzenli olarak sahada müşteri ziyaretinde bulunmak.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

İnternational Trading Organize Trans Nak ve Tic Ltd Şti - Adana

Ön Muhasebe ve Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ofis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gtl Lojistik Otomotiv İnş Bilg Pet Ürün San Tic Ltd Şti - Adana

Nakliye lojistik sektöründe satış pazarlama tecrübesi olan 30-50 yaş arası Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

Urban Express Lojistik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adana

Lojistik teknolojileri ve hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamıza;Üniversitelerin Temel Bilimler (Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji) programlarından mezun, !!!Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirebilecek ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik teklif oluşturabilecek,Sektör ile ilgili gelişmeleri takip edebilecek,Firmaya yeni müşteriler kazandırabilecek,Piyasa fırsatlarını araştırarak ve yeni iş alanları oluşturabilecek,Pazar ve rakip analizlerini gerçekleştirebilecek,Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilecek Ar-Ge Personeli / Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Beden İşçisi (Genel)

Eurosec Şirketler Grubu - Adana

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki transfer merkezlerine servis imkanı ile çalışabilecek, yükleme, indirme, boşaltma işlemi yapabilecek erkek Beden İşçileri alınacaktır.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Adana

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza;Günlük verilen listeler dahilinde 50 müşteri araması yapacak. Müşterilere ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak Satış Destek Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Depo Elemanı

Kitapseç Yayıncılık Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Adana

Malıköy-Sincan Anadolu Osbdeki firmamıza Depo Elemanı aranmaktadır.Gece ve Gündüz vardiyasında çalışabilecek toplam 20 kişi istihdam edilecektir.İşin Tanımı :Kitapları el terminali yardımıyla ilgili raflarına yerleştirmek, müşterilerin siparişlerini raflardan toplamak.Sincan - Etimesgut - Polatlı - Batıkent -Yenimahalle Servis Noktalarımızdır.

3 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Irmana Lojistik Ltd Şti - Adana

Başta İtalya olmak üzere Avrupa ve Ortadoğuya nakliye hizmeti vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Operasyon Yetkilisi aramaktayız.

3 ay önce

Aşçı

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Adana

Ofisimizde yemek,çay ve temizlik işlerine bakabilecek,yoğun tempoya ayak uydurabilecek bayan eleman aramaktayız.35-45 yaş aralığı tercihimizdir.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bka Lojistik Taşımacılık Tic Ltd Şti - Adana

Esenyurtta bulunan Uluslararası nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Ön muhasebe konusunda tecrübeli, Mikro programını kullanabilen, kadın ön muhasebe ve muhasebe elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bka Lojistik Taşımacılık Tic Ltd Şti - Adana

Esenyurtta bulunan uluslararası nakliye sektöründe faliyet gösteren firmamıza ;İş sorumluluğunu eksiksiz yerine getiren kadın Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Adana

Seyahat engeli olmayan Sekreter alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Adana

Ofis Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Hy Dış Ticaret - Adana

Firmamıza İhracat Operasyon Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatlerimiz :Haftaiçi 08.30-18:00Cumartesi: 11:00-17:00Ofisimiz Küçükçekmece Halkalıda ikamet etmektedir.Alınacak eleman sayısı :2

6 ay önce

Sekreter

Siren Uluslararası Dış Tic Ltd Şti - Adana

Firmamıza Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Lojistik Elemanı

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Adana

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Yenidoğanda bulunan uluslararası lojistik firmamıza Lojistik Personelleri alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

6 ay önce

Motosikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Adana

Firmamız bünyesinde görev alacak, A1veya A2 ehliyetli Part Time ya da Full Time çalışabilecek Motorlu Kuryeler arıyoruz.Hızla büyüyen bu saygın kurumun bünyesinde; ister bordrolu olarak görev alabilir, istersen de şahıs şirketini kurarak çok daha yüksek bir kazançla kendi işinin patronu olabilirsin. Sana en yakın bölgelerden birinde çalışabilirsin!Haydi durma başvurunu yap, yeni bir kazanç kapısını birlikte aralıyalım !

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bka Lojistik Taşımacılık Tic Ltd Şti - Adana

Uluslararası nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe -muhasebe bilgisi olan kadın Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.Beylikdüzüne ulaşım sorunu olmayacak arkadaşların başvuru yapmaları rica olunur.Not: Firmamız Beylikdüzü metrobüs durağına 5dk mesafededir.Görüşmelerimiz Esenler Tekstilkentteki ofisimizde olacaktır.

7 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Adana

Lojistik firmamızda araç takibi yapacak, nakliye programı yapabilecek , fatura takibi yapabilecek Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Adana

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Adana

Türkiyenin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık ve petro kimyasallar yakıt alanında kariyer ve yüksek standartlarda tüm sosyal hak ve güvenceler, servis, yemek, Ssk prim, Agi ikramiye) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.

8 ay önce

Depo Sorumlusu

Asil Kargo - Adana

Hizmet yolculuğuna farklı bir renk, farklı bir vizyon katarak kurumsal karGO taşımacılığında, teknoloji, disiplin ve güler yüzlü özenli hizmet anlayışı ile 2012 yılında başlayan Asil KarGO her gün dünün üzerine tuğlalar koyarak yarını tesis etmektedir.Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli olarak firmamızın Bayrampaşa ve Gebze Şubelerinde çalışmak üzere Depo Sorumlusu personel alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Adana Geneli Sektörler