Adana Kuruyemiş Sektörü İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Kuruyemiş Sektörü İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yazılım Mühendisi

Ltn Yazılım ve Elektronik A.Ş. - Adana

ODTÜ Teknokentte yer alan firmamızda Savunma Sanayine yönelik Endüstriyel Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Geçeklik (VR) uygulamaları geliştirmekteyiz. Siz de ekibimiz bünyesinde yer almak istiyorsanız ve aranan niteliklere sahipseniz başvurularınızı bekliyoruz.

1 hafta önce

Mobilya Montaj Ustası

Onur Dayanıklı Tüketim Malları San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamıza şoförlüğü olan tecrübeli Mobilya Montaj Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Ubitek Bilgi Teknolojileri Ltd Şti - Adana

Digital platformumuzda saha pazarlama Satış Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

2 ay önce

Kargo Takip Görevlisi

Gelişim İnternet Hiz ve Tic Ltd Şti - Adana

Şirketimizde çalışmak üzere, Günlük kargolarımızın teslimatı için müşterileri arayıp kargodaki paketlerinin teslim edilmesini sağlayacak Kargo Takip Görevlisi aramaktayız.Gelişim İnternet Hizmetleri, E-Ticaret sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyet göstermek üzere, 2010 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olan İstoç Toptancılar Çarşısında kurulmuştur.Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız,satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir. Müşteri hizmetlerinde çalışan uzman arkadaşlarımız gerek ürünler, gerekse kargo süreçleri ile alakalı bilgi vermek üzere size bir telefon kadar yakındır. Bu şekilde satış sonrası desteğimiz ile de müşterilerimize yardımcı olmak adına hizmet vermekteyiz.

2 ay önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Adana

İşine sadık elemanlar arıyoruz

2 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamıza Depo Sevkiyat Personeli aramaktayız.İş Tanımı:Depo düzenlemesi, gelen-giden malzeme ve stok takibi,Üretime teslim edilecek malzemelerin takibi,Firma dışı tedarikçilerden malzeme alımı.

1 hafta önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Adana

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

2 ay önce

Mobil Merchandiser

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Adana

• Sektöründe lider cips markası için “Mobil Merchandiser” ekibinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak ve ürün, stok bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek gibi işlerden sorumlu olmak.Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmakEtiket fiyat skt kontrolu eksik ürün siparişlerini vermek yeni teşhir alanları kazandırılması sağlamak.Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Mobil(Araçlı) Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.

1 hafta önce

Eğitim Danışmanlığı

Akz Eğitim Danışmanlık - Adana

Balıkesir İngiliz Kültür Dil Okulları nda eğitim danışmanı pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ankara Başarı Organizasyon Eğitim Tekstil Ltd Şti - Adana

Kurumumuza alanında deneyim sahibi Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Aronixizmir Yapı Malzemeleri San ve Tic A.Ş. - Adana

Firmamız bünyesinde çalışacak Pazarlamaco (Satış Temsilcisi) çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı:Firmamız bünyesinde bulunan yapı ve inşaat gruplarına ait markaların Ege Bölgesinde dağıtım ve satışının yapılabilmesi amacıyla;Sürekli ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, yeni müşteriler bularak firma portföyüne ekleme,Düzenli bayi ziyaretleri gerçekleştirip, belirlenmiş hedeflere bayilerin ulaşmasına yardımcı olma,Bayilerin stok kontrolünü takip etme ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirme,Şirketin hedefleri doğrultusunda yeni bayiler yaratma,Sektöründe kamu ve özel projelerin takibini yapma,Piyasa ve rakiplerin analizini yapıp, bu doğrultuda stratejiler geliştirip, markaların bilinirliğini ve ulaşılabilirliğini arttırma vs.

2 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Talya Group - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Montaj Elemanı

Lord Reklam San A.Ş. - Adana

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmada Montaj Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Soğutma Sistemleri Teknisyeni

Adalı Soğutma San Tic Ltd Şti - Adana

Muğla Marmariste Soğutma sistemleri imalatı ve montajı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Soğutma Sistemleri Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız.Deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz, Yatacak yer ve 3 öğün yemek firmamız tarafından karşılanacaktır.

1 ay önce

Lansman Destek Hostesi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Adana

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.-İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti olan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Tesla Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ofis işlerini yürütebilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Adana

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Türksu Arıtma Sistemleri - Adana

Su arıtma sektörünün en buyuk firmalarından biri olan Türksu arıtma firmasının İzmir Bornova ilçesinde açılacak olan yeni şubesineSatış Temsilcisi alınacaktır. İster mağazadan çalışın ister home office çalışma şekline göre maaşınız değişmektedir.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: 1.500,00TRY ile 2.200,00TRY /ay arası

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Adana

Yapımcılığını üstlendiğimiz sektörel tanıtım programımızda,Firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması,Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması,Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi,Müşteri portföyünün oluşturulması prensibimizdir.

2 hafta önce

Adana Geneli Sektörler