Adana Jeneratör İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Jeneratör İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Adana

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek Beden Eğitimi Öğretmenleri aramaktayız.

8 ay önce

Ofis Elemanı

Halitoğlu Grup Uluslarası Dış Tic A.Ş - Adana

Büyükçekmece Sahil bölgesinde buluna kentsel dönüşüm ofisimiz için Ofis Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Satış Danışmanı

Desen Kristal San ve Tic Ltd Şti - Adana

Tecrübesiz adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Şirketimizin Adalet, Ticari Yol ve Kınıklı Mağazalarında İstihdam Edilmek Üzere;Züccaciye, Ev Tekstili, Küçük Ev Aletleri Gibi Ürün Gruplarının Satışını Yapacak, kadın Satış Temsilcisi Alınacaktır.Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.Başvuruların Online Yapılması Rica Olunur.Telefonla Başvuru ve Şartlarla İlgili Sorular Değerlendirmeye Alınmayacaktır.

8 ay önce

Çağri Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güzeller Turizm Seyahat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı istihdam edilecektir.

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Şahruh Sigorta Aracılık Hizmetleri - Adana

Sigorta Acenteliğimizde yetiştirilmek üzere veya sigorta tecrübesi olan Bayan Personel alınacaktır.İş : Ofis içerisinde bulunmaktadır.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Efe İnşaat - Adana

Beylikdüzü ve Esenyurt civarında oturan bölge hakkında bilgi sahibi daha önce Emlak/Gayrimenkul işinde çalışmış tecrübeli Satış Danışmanları alınacaktır.Şartlar yüz yüze konuşulacaktır.

1 yıl önce

Ofis içi ve dış sahada çalışacak emlak danışmanı broker aranıyor

BEF GAYRİMENKUL - Adana

Ofisimiz Karşıyaka Çarşı'da bulunuyor. Ofisimiz ciddi çalışan bir müessese sabah saat 9.30-10 ofisimiz açılır akşam 19.00-20.00 arası kapanır. Ofisimizde çalışma koşulları bu şekildedir. Önemli içerik olarak : ofisimize sekreter aramıyoruz broker arıyoruz bu sebepten dolayı maaş vermiyoruz yapılan her işten satılan veya kiralanan evden 0 komisyon veriyoruz iş şartlarımız bu şekilde ilgilenen arkadaşların bilgisine.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bitkisel Deva Merkezi - Adana

İstanbul – Eyüpsultan’da Çağrı Merkezimizde yeni ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. İkna kabiliyeti yüksek, Çağrı Merkezi tecrübesi olan arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz. 2 birimimizde ihtiyacımız var. Çalışma Şartlarımız,3,000 Maaş + Prim + Sigorta + Yemek 2,250 Maaş + Prim + Sigorta + Yemek

1 yıl önce

Mobilya Ustası

Aral Ofis Mobilyaları - Adana

Güngörende bulunan kurumsal Ofis Mobilyaları firmamıza imalatta çalışacak Mobilya Ustası alınacaktır.

4 ay önce

İmalat Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda İMALAT bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

11 ay önce

ACİL 4 GECE 2 İZİN SİTE BAY ÖZELGÜVENLİK / ÜMRANİYE MEHMETAKİF MH

vizyonvip - Adana

ÇALIŞMA YERİ: ÜMRANİYE, MEHMETAKİF MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİ ALAN GÜVENLİK OLCAK GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-KÖŞK-VİLL A PROJELERİN DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 – 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 4 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2620TL MAAŞ + AGİ /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

4 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ahjaaz Tour İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

İstanbul Bakırköyde faaliyet gösteren turizm acentası için otel rezervasyonu departmanında çalışacak Kadın Rezervasyon Görevlisi aranmaktadır. Tercihen deneyimli

1 yıl önce

Anestezi Teknikeri

Başar Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adana

Ağız ve diş sağlığı merkezimizde tam zamanlı çalışacak Anestezi Teknikeri aranmaktadır.

3 ay önce

Psikolog

Kids Anka Aktivite Merkezi - Adana

Merkezimizde görev alacak;(Keçiören ve Bağlıca Şubelerimiz için)Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinden MezunKurumumuzda tam zamanlı olarak çalışacakAlanıyla ilgili test ve envanterleri uygulamak ve yorumlamak,Görev alanındaki güncel gelişmeleri takip etmek,Çeşitli psikolojik temalarda kişilere yönelik bireysel veya grup söyleşileri gerçekleştirmek3-12 yaş arası çocuklar için gelişim atölyeleri kurgulayabilecek,Oyunvari şekilde programlar oluşturabilecek*** Lütfen İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur

1 yıl önce

Sekreter

Fazlıoğlu Kimya Yapı San Tic Ltd Şti - Adana

İnşaat ve kimya üzere faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aranıyor.

1 yıl önce

Sekreter

Efe İnşaat - Adana

Gayrimenkul firmasına deneyimli danışman/Sekreter alınacaktır.Şartlar yüz yüze konuşulacaktır.

1 yıl önce

Oluklu Mukavva Kutu Üretim Elemanı

Üstün Ambalaj Oluklu Mukavva Kutu San Tic Ltd Şti - Adana

Üstün ambalaj oluklu mukavva koli kutu firmamızda çalışacak oluklu mukavva koli dikiş yapıştırma inline baskı sloter baskı vargel kesim pedal kesim yapabilen vasıflı eleman alınacaktır.

1 ay önce

Operasyon Sorumlusu

Yılmazlar Massey Ferguson Bayii - Adana

Gaziantep iş yerimizde çalışacak, Ön muhasebe kayıtları yapacak, Müşteri takibi ve görüşmeleri yapacak, Satılan ürünlerin banka kredi işlemlerini takip edecek Operasyon Sorumlusu aramaktayız.

5 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Adana

Bursada Hizmet veren firmamızın rezervasyon birimi için Rezervasyon Elemanı iş arkadaşları aramaktayız.Çok çeşitli rezervasyon sistemlerinden en uygun seçenekleri araştırmak ve talep doğrultusunda gerekli rezervasyonları yapmak.Rezervasyon sonrası dosyalama ve raporlamayı yapmak.Turlarda misafirlerimize yardımcı olmak.

1 yıl önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Adana

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Club) bünyesinde bilgi işlem departmanında çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Şirket bünyesinde bulunan cihazların genel kontrolünü yapmak,Donanımsal veya yazılımsal olarak yaşanan sorunların tespitini ve çözümlerini sağlamak,Otomasyon programı üzerinde girişi yapılan verilerin günlük kontrollerini yapmak.

8 ay önce

Adana Geneli Sektörler