Adana Hurda İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Hurda İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi

Anka Call Center - Adana

Anadil seviyesinde Almanca bilen Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi takım arkadaşları arıyoruz.Ankara/EryamanLütfen yalnızca Almanca bilen adaylar başvursun.3.500 Tl sabit maaş + Prim + SSK7.500 Tl ye kadar kazanma imkanı.Çalışma Saatleri;11:00-19:30Cumartesi-Pazar tatil.Rahat, huzurlu çalışma ofisi

11 ay önce

İmalat ve İlgili İşçiler (Elle)

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - Adana

• Beton blok parke makinası imalatı yapan firmamıza • Kaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,• Teknik resim bilgisi olan,• Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,• Argon Kaynağı , Gazaltı Kaynağı , Oksijen Kaynağı konusunda enaz 3 yıl tecrübeli Makine montaj imalat –kaynak yapabilen personeller Aranıyor.

5 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Sarıca Hukuk Bürosu - Adana

Şişli’de bulunan ofisimize, banka dosyalarının tahsilatı için görevlendirilmek üzere; kanuni takibe düşen borçların tahsilini sağlayamaya yönelik çalışmalar yapacak, telefon görüşmeleri ile tahsilatı en etkili şekilde gerçekleştirecek, Tahsilat Uzmanı/Yetkilisi arkadaşlar arıyoruz.Borçlu dosyalarının incelemesini yaparak dosyanın tahsil kabiliyetini değerlendirebilecek,Alternatif tahsilat kanallarının geliştirilmesine yönelik süreçlerde görev alabilecek,Borçlulara hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgiyi aktararak tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilecek ve ödeme planına bağlı olarak ödemeleri takip edebilecek,Hedef ve performans doğrultusunda borç tahsilatını yapabilecek ve tahsilat oranına bağlı yüksek performans primi ile çalışabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.Çalışma saatleri: 09.00-18.00 arasında olup hafta sonu çalışması bulunmamaktadır.Çalışma koşulları ücret+yol+yemek+prim(dosya kapama ve kısmi tahsilatlar/taksit tahsilatları üzerinden de prim ödendiğinden sektöre göre yüksek ücretlerle prim ödenmektedir.)

9 ay önce

Oto kılıf. Döşeme.

Vs oto iç giyim - Adana

Standart. Kılıfı dike bilen Pastal. Atım kesim yapa bilen tecrübeli. Usta.

11 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Adana

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 yıl önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Adana

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

5 ay önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Adana

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

1 yıl önce

Gıda Mühendisi

Burak Besicilik Gıda ve İnş San Tic A.Ş. - Adana

Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan et ve et ürünleri fabrikamız için Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.Sincan Etimesgut bölgesine servis mevcuttur.

1 yıl önce

Plastik Şişirme Makinesi Operatörü

Renal İlaç Kimya ve Sağlık Ürünleri San ve Paz Aş - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Plastik Şişirme Makine Operatörü aramaktayız.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Psa İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Boya Ustası

Francisco Dekoratif Boya Uygulamaları - Adana

Firmamızda çalışmak üzere Boya Ustası aramaktayız.

5 ay önce

Montaj Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Adana

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda MONTAJ bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

10 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

A Grup Telekom İletişim Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

Turkcell A GRUP KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİNDE markamızın ürünlerini tanıtıp , firma ziyaretleri yapabilecek kurumsal Saha Satış Temsilcileri aramaktayız .

1 yıl önce

Lansman Destek Görevlisi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Adana

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir marka için 3 ay sürecek proje kapsamında Lansman Destek Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Üretim ve Sevkiyat Sorumlusu

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Adana

Plastik Ambalaj ve Medikal firmamızda çalışacak ÜRETİM VE SEVKİYAT SORUMLUSU aramaktayız.Üretimde işlerin organizasyonunu yapmak, ihtiyaçları tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Fason iş verilen atölyelerin ihtiyaçlarını tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Üretimde siparişlerin doğru, kaliteli olarak yapılması ve siparişlerin terminlere uygun sekilde tamamlanmasının takibi,Plastik, ambalaj sektöründe tercihen çalışmış,İş akışının düzgün ve uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak,İş emirlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Depolama sürecinde stok takibini yapabilecek

2 ay önce

Kambiyocu

Bakırlar Tekstil San ve Tic A.Ş. - Adana

Firmamızın ithalat, ihracat bölümünde çalıştırılmak üzere Kambiyo Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Doveks Kimya Hijyen Ürünleri San Tic Ltd Şti - Adana

Bakım kimyasalları ve hijyen ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Görüşmeler Kristal şehide yapılacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Uzper Mobilya - Adana

Satış Danışmanı aramaktadır.

2 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Yükseliş Toplu Konut İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Adana

Çayyolunda bulunan merkez ofisimizde çalışacak, Pazarlama ve Satış bölümünde çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Adana Geneli Sektörler